aniden gelen ameliyat,canlı canlı hissetmek, evi özlemek, anneyi kıramamak....

cok guzel olmus konuya uc dort ayrı konu var
gecmıs olsun hafta sonundan evınıze donun
tesekkur ederim canim evet hem saglik bir hastaliktan bahsettim.hem rizam olmdgi halde.canli canli ameliyat.olup psikolojimin bozulmasndan.esimi ozlememden isyerindeki anlyasszlktan suan hepsni brden yasiyorum cunku...sagligini kimse ihmal etmesin benim cok ilerledigi.icin boyle acil ameliyata alindim...allah herkese acil sifalar versin insallah

Öncelikle çek geçmiş olsun, iyileşmene sevidim canım..
Haftasonu 2 günlüğüne eşin gelse olmuyor mu? Hem annenin yanında olmuş olursun hem de eşinin..

tesekkur ederim canim ailesinden cekiniyor zannimca annesi cagirio cunku nezaman gelicek karin eve diye bide.bana annem.baya uzak kaynanam cok yakin onlar suan yanlis anliyorlar ben varken taa annesne gtmis diyorur kaynanam.kocamda kalinca iyice.sorun olur sanirim yoksa fikrin super.ama onlarda su karikoylu muhabbeti var enazindn hftasonu gtsem haftaici tekrar anneme gelrm bi kontrolum daha var ise.baslamadan

tesekkur ederim bekar abim var sabah beste annem onu ise yolluyor astim hastasi babam annem ilaclarini veriyor aklim kalir diye birakamiyor babam.yatalak yada cocuk degil ama.annem iste...

sız evınıze gecın bence esınızle sarılıp sarmasıp yatınca unutursunuz olumsuz herseyı ılacınız bu cok gecmıs olsun bu arada sızı cok ıyı anlıyorum bende esımden cok cektım ama sevıyor muyum sevıyorum kardesım tıpkı sızın gıbı sadece onunla ıyılesıyor benımde her acım

Son düzenleme:
benim kız kardeşimde yakın zamanda fissür ameliyatı oldu.genel anestezi almadan nasıl ameliyat ettiler şaşırdım valla
çok geçmiş olsun.ilaçlarını aksatma.ılık suyun içine karıştırman için sarı toz ilaç verdilermi? verdilerse onu 20 gün boyunca sakın ihmal etme.
bol sıvı al.

birbirimizi kirsakta gercekten ayri yapamiyoruz biz :--( tesekkur ederim ..normalde.mac izlicem dye benimle ilgilenmezdi simdi evde tek ama mac bile izlemiyor uyuyamiyor bende.oyle :-(

saol canimm ...bana o toz dan vermediler agri kesici antibiotik ve toz verdiler kabiz olmayim diye ..kardesinede cok gcmis.olsun nasl.simdi insallah sihhatine kavusmustur..sorma canim yalvardim.bayiltin beni diye ama sakinlestirici ile sonra normale dondum herseyi hissettim aklima geliyor :--(

Amin canımm hepimize sağlık versin Rabbim..
Aman desinler.. kaç gündür oradasın sonuçta,eşini çağır gelince bişey diyemezler ben çağırdım de geç..

kaynanamda kiriliyor evlerimiz yakin anneme uzgim gunlerdir burdayim ogluda evde tek.kaliyor annesine gitmiyor tek...sasirdim napcagmi ama kocami cok ozledim tesekkur ederim

kardeşimde aynı senin gibi benim zorumla muayeneye gitti yarın ameliyat oldu.onunki en son evreymiş.7 tane meme ucu vardı :26:
iyi ki olmuşum der hep kurtuldu sıkıntılarından.sende sürekli çekmektense en iyisini yapmışsın bir anda karar verip olmakla..kendini çok zorlama, fazla ıkınma ..bol sıvı şeyler al.kaç gün rapor aldın? kardeşime 20 gün vermişlerdi.

merak etme geçer atlatırsın cnm.
dogumda böyle bişey ama unutuyosun gidiyo

tesekkur ederim canim insallah kis zamanda unutabilirim bebegim olsum cok isterim ama evliligin ilk ayinda vajinismus olan biri icin dogum nasil olur hamilelik falan su kabizlik tekrarlamazsa ustesinden gelirim ama ben normal dogum yapabilirmiyim acaba :--(normal dogumda ikinirkende fissur hemoroid falan oluyormus :--( allah herkesin gonlune gore versin

iyilesmesine.cok sevindim darisi basima benim 3 meme vrdi ama makat icerden 3katta yirtilmis hemoroid fissur vardi.ikinmak istemiyorum ama aniden sanci gelince vucut otomaik ikinir gibi oluyor cok gazim oluyor:-( benimde son evreydi doktor cok sasirdi 24yasinda dogumda yapmamssin nasil bu hale geldin diye.ya beni tesvik edend yoktu gitmeye herkes gecer sunu ye bunu ic diyordu ama.sonunda artik hicbirsey fayda etmemeye baslamisti.zehirledi beni resmen sitma tuttu titriyordum

10 gun canim raporum 10 gunun sonunda kontrolde gerek gorurse +10 vericek yada vermiyecek...

iyilesmesine.cok sevindim darisi basima benim 3 meme vrdi ama makat icerden 3katta yirtilmis hemoroid fissur vardi.ikinmak istemiyorum ama aniden sanci gelince vucut otomaik ikinir gibi oluyor cok gazim oluyor:-( benimde son evreydi doktor cok sasirdi 24yasinda dogumda yapmamssin nasil bu hale geldin diye.ya beni tesvik edend yoktu gitmeye herkes gecer sunu ye bunu ic diyordu ama.sonunda artik hicbirsey fayda etmemeye baslamisti.zehirledi beni resmen sitma tuttu titriyordum

benim maasim 1600 net +65 tl vergi iadesi vardi simdi yilbasindan sonra 1700 net +65 vergi iadesi olmus ama resmiyette asgari gosteriyorlar ben 10gunu sigortadan alacaksam asgaridenmi alacagim nasil olacak ve.nereye basvurup nasil.almam gerekiyor

evet aynı sorunların hepsini yaşadı.sana suyun içine döküp oturman için neden toz vermediler acaba ? kardeşimle birlikte bir bayan daha vardı onada verdiler.hatta sırf o suya oturmak için doktor 20 gün rapor verdi. ilacın ismi O ile başlıyordu ama hatırımda değil.

bende merak ettim uyardigin icin tesekkur ederim canim doktora bi sorayim en iyisi...ameliyatimin okadar catlak ve yirtik olmasina ragmen cok basarili gectigini soyledi doktor .beklediginden iyi gecmis cunku derin yirtiklar onuda telaslandirmisti insallh bakalim sonu iyi olacak.insallah kimse kardesin ve ben gibi gec kalmaz kolay atlatir bu durumu.isyerindekilere rapor 10gun dedim 10gun daha rapor alcam dersem uyuz olurlar ama suan sagligimdan onemli degil onlar

hastane masraflari 500 u buldu maasida asgari gosterdikleri icin maasi sigortadan cok az alirsam.eger maddi.olarak cok zorlaniriz esimin maasi kredi ile kiraya gidiyor...sigorta.cokmu kesiyor biliyormusunuz kizlar :--( aslinda onemli olan.saglik ama yeni evli ve borclu olunca insan dusunuyor uzuluyor haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…