Anestezili rahim filmi çektirenlerr??

Aynen hicbisey hissetmiyosun hatirlamiyosunuz. Benim eşimle ablamda ben narkozdan saçmalarim diye düşünmüş. Ben nasıl geldik bu odaya diyorum uçakla diyolar ya o kadar kafam güzel değil dedim bende yani hemen ayiliyosunuz

Nasıl uyursanız öyle uyanırsınız dedikleri bu herhalde ben de anestezi almaya korkuyorum aslında işlemden değil de anesteziden.

Allah razı olsun ne kadar içimi rahatlattınız bende perşembe günü batmanda dünya hastanesinde çekilecekm inşallah anestezi alarak gerçekten çok korkuyorum daha önce alttan bile muayene olmadım korkumu yenmem lazım

Aynı benim gibisiniz alttan muayene olurken bile çok korkuyorum ben. Ama sakinliğinizi koruyun anestezi olmasa bile o acı anlıkmış sadece yani 5 dakikalık bişey olarak düşünün Allah yardımcınız olsun

Aynı benim gibisiniz alttan muayene olurken bile çok korkuyorum ben. Ama sakinliğinizi koruyun anestezi olmasa bile o acı anlıkmış sadece yani 5 dakikalık bişey olarak düşünün Allah yardımcınız olsun
Allah razı olsun bugün sabah çekildim gerçekten hiçbir şey yokmuş ya ne gerek vardı o kadar stres paniğe anestezi aldım uyandığımda herşey bitmiş hatta adet ağrısı bile denmez o ağrıya çok şükür tüplerimde rahmimde açık iyi rabbim herkese nasip etsin

Sevindim sizin adınıza da Rabbim inşallah tez zamanda bebislerimize bizi kavuştursun. Bu ayı iyi değerlendirin hamile kalma ihtimalimiz yüksekmiş

Sevindim sizin adınıza da Rabbim inşallah tez zamanda bebislerimize bizi kavuştursun. Bu ayı iyi değerlendirin hamile kalma ihtimalimiz yüksekmiş
Amin inşallah Allah razı olsun bi hafta ilişki yasak dediler antibiyotik verdiler sabah akşam içiyorum haftyada yumurtlama dönemim inşallah olur hepimiz için en kısa zamanda

Amin inşallah Allah razı olsun bi hafta ilişki yasak dediler antibiyotik verdiler sabah akşam içiyorum haftyada yumurtlama dönemim inşallah olur hepimiz için en kısa zamanda
Bana demedi doktorum tabi 2 gün yine olmadı ağrıdan dolayı ama 1 hafta çok uzun bence yumurtlama ne zaman olacağı belli olmaz yine siz bilirsiniz tabi ama bence 1 hafta bekletmeyin derim

Bana demedi doktorum tabi 2 gün yine olmadı ağrıdan dolayı ama 1 hafta çok uzun bence yumurtlama ne zaman olacağı belli olmaz yine siz bilirsiniz tabi ama bence 1 hafta bekletmeyin derim
Haklısınız benimde aklıma takıldı ve değerlendirdim hepimize çok dua ettim

Ege yaşamda ne kadar ücret ödediniz anestezi dahil olarak? Bana Tınaztepe anestezisiz 3000 bin dedi

Ben yarın çekileceğim sabah 7 buçukta.. Ellerim ayaklarım buz kesti korkudan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…