Anestezili rahim filmi çektirenlerr??

Bişey olmaz canım benimde 4 5 gün sürer dün gece hafif akıntım vardı yikandim gittim okadarlik bişey olmaz. Zaten olursa doktor söyler görünmüyor diye sıkıntı olacağını sanmıyorum
Umarım sıkıntı çıkmaz, göremezse erteler heralde ama dediğim gibi akıntım var sonlara gelince olur ya öyle

Merhaba
Geçmiş olsun🌺 ben de bu ay çektirmeyi planlıyorum
Nasıl bir ortamda oluyor
Mesela anestezi olacağı için tek gitmicem eşimle gidicem
Acaba ortam nasıl eşler girebiliyor mu yalnız girip yalnız mı uyanıcam
Ben Kocaeli de özel hastanede çekildim doğumhaneye aldılar. Hasta önlüğü giydim her şeyimi çıkarttılar küpe dahil. Damar yolu açtılar saatim gelince çekilecek yere götürdüler. 14:30 gibi götürdüler 15:15 gibi de kendime geldim uyandığımda doğumhanedeydim. Eşim annem vs doğumhaneye alınmıyor oda da kimse yok diye annemi aldılar üzerime giymeme yardım etsin diye. Ama her hastanede değişir diye düşünüyorum. Uyandığımda ağrım yoktu biraz kanama vardı eve gittik 2 saat sonra felan bi ağrı başladı onda da verdikleri ağrı kesiciyi içtim anında geçti bidaha da ağrı hissetmedim. 7 gün antibiyotik kullandım sadece

Ben Kocaeli de özel hastanede çekildim doğumhaneye aldılar. Hasta önlüğü giydim her şeyimi çıkarttılar küpe dahil. Damar yolu açtılar saatim gelince çekilecek yere götürdüler. 14:30 gibi götürdüler 15:15 gibi de kendime geldim uyandığımda doğumhanedeydim. Eşim annem vs doğumhaneye alınmıyor oda da kimse yok diye annemi aldılar üzerime giymeme yardım etsin diye. Ama her hastanede değişir diye düşünüyorum. Uyandığımda ağrım yoktu biraz kanama vardı eve gittik 2 saat sonra felan bi ağrı başladı onda da verdikleri ağrı kesiciyi içtim anında geçti bidaha da ağrı hissetmedim. 7 gün antibiyotik kullandım sadece
Aynen 1 haftalık antibiyotik veriyolar zaten 1 haftaya kalmıyor ağrısı ben dün oldum ama şuan ağrım yok denilcek kadar az

Ne yaptınız gittiniz mi
Evet çekildim çok şükür iyiyim ağrım yok şuanlık biraz kanamam var oda ilaç geri geldiği için fazla görebilirsin daha sonra leke şeklinde gelip biticek dedi tüplerim açıkmış çok şükür

Merhaba
Geçmiş olsun🌺 ben de bu ay çektirmeyi planlıyorum
Nasıl bir ortamda oluyor
Mesela anestezi olacağı için tek gitmicem eşimle gidicem
Acaba ortam nasıl eşler girebiliyor mu yalnız girip yalnız mı uyanıcam
Dediğim gibi ben hastanede çektirmedim. Özel görüntüleme merkezinde çektirdim. Eşimle birlikte gitmiştim. Onu filmin çekildiği odaya almadılar tabii. Dışarıda bekledi beni, işlem biter bitmez daha ben tam anlamıyla kendime gelmeden eşim yanıma gelmiş bile. Klasik bir röntgen masasıydı bu arada. Çok tatlı dilli, cana yakın bi görevli bayan vardı. Kendisi her aşamada yanımdaydı. İşlem bittikten sonra beni giydirmiş bile. Onun dışında anestezi uzmanı kolumdan iğneyi yaptı, doktor da filmi çekmiş zaten. Ben uyanıp 5-6 dk sonra ayağa kalkıp yürüyerek çıktım merkezden.
Yalnızca dediğim gibi çok korktuğum bir işlemdi masaya yattığımda anestezi doktoruna beni tamamen uyutun dedim hiçbir şey duymak hissetmek hatırlamıyorum dedim ve o esnada gözümden yaşlar gelmişti.(duygulandıgım için) Hatta eşim uyanınca neden ağladın sen dedi bana. Yani uykudan da hafif ağlayarak uyanmışım😃

Benimde 4 ay filan olmadı.ama sonra ovulasyon testi wardi ınternetten yaptım.2kerede denedim oldu hamile kaldım siz hiç denediniz mi?
Ben geçen ay doktor takibinde ovulasyon testine başladık. Bu ay yine baslicaz pazatesiden itibaren :)

X