anestezili rahim filmi çektirenler

ohh ya valla canım içime su serpildi peki desem o şekil yaparlar demi ille de normal yapacaz demezler
eğer anestezili çekilirsen ki diğer türlüsü hakkında bişi diyemem bilmiyorum ama keşke daha önce çekilseydimde şu kafamda sıkıntı olmasaydı diyeceğine emin olabilirsin ben bi gece uyumadım neredeyse ama boşunaymış sıkıntı keşke daha önce cekilseydim dedim kafam rahat etti :KK70:

özelde olacak zaten bir yıla yakındır tedavi görüyorum kist yumurtalıklarım yavaştı sıradaki ne derken bu çıktı senin sonuç nasıl peki
doktor temiz çok güzel dedi ...bu ay gebe kalma ihtimalin yüksek dedi genelde hep böyle peşinden güzel haberler alırız dedi bide verdikleri ilaç da içerde bi güzel temizlik yapıyor az bi yapışıklık falan varsada o basıncla açılıyomuş zaten o yüzden adetin biter bitmez git doktora ki yumurtlama zamanına kadar kanama falan dursun bebek gelsin ....ayyy inşallah doktorun dediği gibi olur

seni
özelde olacak zaten bir yıla yakındır tedavi görüyorum kist yumurtalıklarım yavaştı sıradaki ne derken bu çıktı senin sonuç nasıl peki
doktor temiz çok güzel dedi ...bu ay gebe kalma ihtimalin yüksek dedi genelde hep böyle peşinden güzel haberler alırız dedi bide verdikleri ilaç da içerde bi güzel temizlik yapıyor az bi yapışıklık falan varsada o basıncla açılıyomuş zaten o yüzden adetin biter bitmez git doktora ki yumurtlama zamanına kadar kanama falan dursun bebek gelsin ....ayyy inşallah doktorun dediği gibi olur
inşallah canım yaa rabbim gönlümüze göre versin şuan adetim zaten haftaya cuma gel dedi doktor riske atmaya da gerek yok benim az bi acıdan tansiyon düşer allahım senin de kucağına bu ay doktorun dediği gibi bebiş verir inşallah

Bu rahim filmi cok abartiliyor arkadaslar. Anesteziyi vucudunuza almayin. Cok zararli.
ya ben bunu öneremem çünkü yaşamadım o yüzden bide kimsenin ağrı eşiğini bilemeyiz ..çeken doktorun hassasiyetini....çekilen yeri ölüp ölüp dirilenler de var sonucta herkes kendine en yakın gördüğü işi yapsın sadece tercih meselesi ....mutlaka zararı vardır ona bişi diyemem

seni

inşallah canım yaa rabbim gönlümüze göre versin şuan adetim zaten haftaya cuma gel dedi doktor riske atmaya da gerek yok benim az bi acıdan tansiyon düşer allahım senin de kucağına bu ay doktorun dediği gibi bebiş verir inşallah
inşallah canım allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

ya ben bunu öneremem çünkü yaşamadım o yüzden bide kimsenin ağrı eşiğini bilemeyiz ..çeken doktorun hassasiyetini....çekilen yeri ölüp ölüp dirilenler de var sonucta herkes kendine en yakın gördüğü işi yapsın sadece tercih meselesi ....mutlaka zararı vardır ona bişi diyemem

Bakin benim cekildigim yerde karniniza bir alet koyuyorlar. Bu alet agriyi engelliyor. oglene kadar 100den fazla kisi cektirdi rahim filmini. Hepsi se anestezisiz. Cunku cidden agrisiz yaptiklari icin.
Eger istanbuldaysaniz orayi tavsiye ederim..

Bakin benim cekildigim yerde karniniza bir alet koyuyorlar. Bu alet agriyi engelliyor. oglene kadar 100den fazla kisi cektirdi rahim filmini. Hepsi se anestezisiz. Cunku cidden agrisiz yaptiklari icin.
Eger istanbuldaysaniz orayi tavsiye ederim..
kayserideyim ben bir yıla yakındır değişik tedaviler gördüm en son bu vücudum da psikolojimde yoruldu o yüzden anestezi en iyisi galiba

ben pazartesi anestezili çekildim hiç ağrı sızı yaşamadım 20 dk bile sürmedi bayılıp ayılmam ayıldığımda bi miktar kan vardı ayağa kalkıncada gelmeye devam etti böyle suyla karışık giderken yanında ped getir anestezi alacaksan aç karnına git ilk gün lekelenme gibi kan geliyo ikinci gün kahve akıntı 3. gün bişi yok ilişkiye girebilrisn canın yanmıyo ....merak ettiğin bişi olursa sorabilirsin anestezi için yapılan iğne deki anesteziyi eczaneden 3 liraya aldım doktor recete yazdı verdi...sonra 300 lirada doktora verdim ...tavsiye ederim :)
Canım doktor sana korunun falan dedi mi?? Radyasyon aldığı için sakıncalı bi durum oluşabilir dedi doktor :/ yumurta zarar görebiliyormuş.. Bana 10 gün ilişki yok dedi.. Bende sordum 18.gün yumurtam çoktan çatlamış oluyo dedim.. Zaten bu ay gebelik olmamalı dedi bana :KK43: ne yapacağımı bilmiyorum.. Eşimde doktorun dediğine uymalıyız diyor..

Canım doktor sana korunun falan dedi mi?? Radyasyon aldığı için sakıncalı bi durum oluşabilir dedi doktor :/ yumurta zarar görebiliyormuş.. Bana 10 gün ilişki yok dedi.. Bende sordum 18.gün yumurtam çoktan çatlamış oluyo dedim.. Zaten bu ay gebelik olmamalı dedi bana :KK43: ne yapacağımı bilmiyorum.. Eşimde doktorun dediğine uymalıyız diyor..
ben özellikle sordum korunmam gerekirmi o da bana yok gerek yok bu ay bi fırsat bunu değerlendirmeliyiz dedi verdiği ilaç zaten rahim içindeki zararlılarıda temizleyen bi ilaçmış ben korunmadım ...doktordan doktora değişen bişi daha işte doktorların dedikleri birbirini tutmuyoki

ben özellikle sordum korunmam gerekirmi o da bana yok gerek yok bu ay bi fırsat bunu değerlendirmeliyiz dedi verdiği ilaç zaten rahim içindeki zararlılarıda temizleyen bi ilaçmış ben korunmadım ...doktordan doktora değişen bişi daha işte doktorların dedikleri birbirini tutmuyoki

Benim doktorum da ilk ay gebe kalmayin dedi. Kimyasal gebelik oluyormus maalesef. Siz de bi 10 15 gub korunun bence..

Ben dün bi doktora daha sordum korunmaya gerek yok dedi.. Hatta ilk 3 ay gebelik için büyük şans dedi.. Ve evet korunmadım.. Rabbim sağlıklı evlatlar versin inşallah..

Arkadaslar merhaba ben bugun hsg cektirdim tupler acik dedi doktor ama tuplerin uc kismi dar dedi bu sekIlde hamile kalabilinir mi bi bilginiz varmi yada boyle sorun yasayan varmi

Sakin anestezi falan almayin sakin. Ben findikzade radyomarda cekildim. Onlarin ozel bir aletleri var karina yerlestiriyorlar. Inan hicbir sey hissetmiyorsun. Ben de cok korkmustum ama hiiiic acimadi. Sadece o siviyi verirken hafif bi adet sancisi gibi oldu. 5 dakikada oldu bitti. Bence hic gerek yok kesinlikle.
Ne kadara çektirdin CNm benim de Dr orayı önerdi bana ?

X