Anal ilişki

herkes neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor.
hastalıkları göze alıp iyi kötüyü biliyosunuz genede buraya yazıp eleştirilmek istemiyosunuz :KK70: hem ayranım dökülmesin... yapmayın ya ne zevk alacaksınız milletin elinde maskara olmak için vucudunuza zulmediyosunuz. en basiti yırtık oluşursa yıllarca geçmez mikrop kapar o bölge. her wc girdiginde dahada beter olur. karsı taraf için düşünmüyorum bile. millet ne yapcanı şaşırdı öfff

İlk kez anal ilişki yaşıycam 1 kerelik denemek istiyorum. ne yapmam gerekiyor. Bir de 1 kerelik de olsa genişleme olur mu ileride girdiğim anlaşılır mı?
(Lütfen sadece yardımcı olanlar yazsın herkes neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor. Yardımcı olabilecekler yazarsa sevinirim:). )
netflixte bir belgesel var 'internetin kötü adamı' diye onun içeriğinde yumruğunu poposuna sokan kadından bahsediliyor :KK70: izledikten sonra internette araştırdım yani nedir bu anal ilişki faydaları zararları nelerdir diye :KK70:
bir kısım zevk alınıyor diyor, diğer kısımda sadece erkeğin keyif aldığını söylüyor. Ama ortak kanaat ilk seferin baya acılı olduğu ve anal ilişki konusunda tecrübeli bir adamla yapabilmen. Eğer erkek arkadaşın deneyimli değilse çok riskli
yani poponu yırtmanı geçtim bu tecrübe ilişki hayatınıza zarar verebilir. Benim anlamadığım kaka kokusu gelmiyor mu:KK70:
Ama tek seferde birşey olmaz herhalde zarar vermediği sürece. prezervatif ve kayganlaştırıcı ile önlem alabilirsin. sonuçta önlem aldıktan sonra dünyada bir çok insan seks oyuncaklarını orasına burasına yerleştiriyor :KK70: ben yatak odasında limit koymaktan yana değilim ama benim popom kıymetli zaten fissür var :KK70: yapmak g.t ister yani :KK70:

Son düzenleme:
X