Anal ilişki

Var mı lan öyle bi ananın evladı cıksın desin ki "he ben senelerdır anal yaparım sımdı g*tü tutamıyom, geldıgı gibi paatt diye düşürüyom evde yorgan yastık kalmadı bez takıyom" diyen. Ya cok meraj edıyorum biri yazsın yaaa.
Biri yazarmış niki şu

@dötümü tutamıyorum

:KK70: :KK70:

İlk kez anal ilişki yaşıycam 1 kerelik denemek istiyorum. ne yapmam gerekiyor. Bir de 1 kerelik de olsa genişleme olur mu ileride girdiğim anlaşılır mı?
(Lütfen sadece yardımcı olanlar yazsın herkes neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor. Yardımcı olabilecekler yazarsa sevinirim:). )
Sizin gibi çok hastamız sordu bunu bize hatta doktorun dediğini direk aktarym barsak kurulugun olur düzelme barsak kesilir bı miktar makat kasların gevser gaz cikarmani dahi durduramazsin popon bağımsızlığını ilan eder büyük abdeste hiç girmiyorum onu da tutamazsın partnerine siğil vs varsa makata kadar bulaşır çoğalır fark etmezsin sonrasında yakılır acidan duramazsin ha bir de olayın doktora gittiğinde anlaşılma kısmı var doktorlar bı bakışta şak diye anlıyor ha işin bır de dini boyutu var ters ilişki dinen kabul görmez internete yazarsan bayagi büyük bir günah olduğunu görürsün karar sizin ama size sadece şunu soruyorum hak yolu varken bok yolu niye ?

Var mı lan öyle bi ananın evladı cıksın desin ki "he ben senelerdır anal yaparım sımdı g*tü tutamıyom, geldıgı gibi paatt diye düşürüyom evde yorgan yastık kalmadı bez takıyom" diyen. Ya cok meraj edıyorum biri yazsın yaaa.
Bekle konu sahibi bizi bilgilendirsin 🤣🤣 bi kaç denemeden sonra öksürüp hapşururken bile donuna sıçacak.

İlk kez anal ilişki yaşıycam 1 kerelik denemek istiyorum. ne yapmam gerekiyor. Bir de 1 kerelik de olsa genişleme olur mu ileride girdiğim anlaşılır mı?
(Lütfen sadece yardımcı olanlar yazsın herkes neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor. Yardımcı olabilecekler yazarsa sevinirim:). )
Bi şey soracağım, kimin anlamasından korkuyorsunuz? Kim açıp anüsünüzü inceleyecek?

Ha bu partnerinizin dışında başkasıyla da yapma planınız var ileride ve onun anlamasından korkuyorsanız, o da saçma. Sonuçta onunla da anal seks yapıyor olacaksınız.

Doktora giderim bi şey olur, ondan utanırım diyorsanız, doktorlar özel hayatınızla ilgilenmez, yorum yapmazlar. Ama genişlik varsa anlarlar.

Demem o ki sağlık açısından riskleri çok. Ama açıp büyüteçle incelemeyeceği için kimse, herhalde sizden başkası anlamaz 🤷🏻‍♀️

Gay erkekler peki tuvaletini tutamıyor mu? Bunu merak ettim şimdi, konu sahibine yardımcı olacak ufacik bile bilgim yok. Tek analın anlamını biliyorum
Öyle tabiki.
Düşünsene sadece diskilamak için yaratılmış bir organ.
Esneme kapasitesi belli; kullanılış amacı belli. Vajina gibi esneyebilen bir organ olmadığı için bir kez yapısı bozulursa ve bu tür ilişkiyi birçok kez devam ettirirse oksurup gaz çıkarırken dahi altına kaçırması mümkün konu sahibinin.

X