Anadolu yakasında hastane ve dr tavsiyelerinizi bekliyorum

RUKOSUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
20
0
merhaba arkadaşlar
ilk dogumumu sema hastanesinde yaptım epidural anestesi istedim ama beceriksiz dr yapamadı doktorum doguma geç geldi ve çok zor kotu bi dogum geçirdim hastane cok guzel çok ilgililer ama anestezi rezalet ve yine hamileyim anadolu yakasında gebzeye yakın epidural anesteziyle normal dogum yapanlar onerebileceginiz dr ve hastaneleri bekliyorum

tarihe bakmadım ama cnm..hisar hast mükemmel oraya gidiyorum inş orda doğum yapıcam...ve arkadaşım orda doğurdu çok memnun..bide erdem hastanesi var ama...kimi öyle diyo kimi böyle bakalım ne olucak..

çamlıca hospitalyum cnm orası için çok iyi diyolar...orda arkadaşım ikizlerni doğurdu maşallah çok memnun...bide orda doğurcaklar var doktordanda memnunlar..hatta kadın doğum bölümüne gir... topikte..orda bu konuda konu var çok olumlu hepsi...hospitalyum için..

tarihe bakmadım ama cnm..hisar hast mükemmel oraya gidiyorum inş orda doğum yapıcam...ve arkadaşım orda doğurdu çok memnun..bide erdem hastanesi var ama...kimi öyle diyo kimi böyle bakalım ne olucak..

merhaba, bende ekimde doğum yapıcam inş...hisar hastanesine gidiyorum bende acaba doktorun kim, memnun musun

Merhaba,

Sema hastanesi hakkında bilgi ararken sizin yazınızı gördüm acaba ilk doğumunuzu ne zman yapmıştınız?.. Bende evime yakınlığından dolayı doğum için orayı tercih etmeyi düşünüyordum ama kararsız kaldım şimdi bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinriim...

Rukosum bende yeni taşındım,Kurtköydeyim,Sema hastanesi için çok iyi diyorlardı.Ben dragos Şifaya gittim ama değiştiricem,Doktor çok iyi ama Doğum üniteleri ile ilgili iyi duyumlan yok. MEDICINE ASYA vAR Pendikde hiç duyanız varmı?

ÇAMLICA HOSPITALIUM da Mehmet Beyin çok iyi olduğunu duydum.444 50 60 tan randevu alınıyor.Doğum fiyatları da uygun .yenidoğan küvezi SGK ya ücretsiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…