Anadolu Yakası Hamileleri Nerde Doğum Yapacaksınız?

doktorumla hastaneyi cuma günü konuşacağız. bir ara normal doğum olursa özel selimiyede yaparız demişti ama kesin değil. daha çatı muayeneside olmadım herşey cuma günü belli olacak sanırım

anadolu yakasında medipolden başka önerisi olan yok mu CADIARZU kafamçokkarıştı

arkadaşlar meraba cumartesi ssk ile çalışan jinekoloji veya kadın doğum hangi hastane açıktır lütfen bilgi verin iş yerinden izin alamıyorum istanbulda oturuyorum

MERHABALAR ARKADASLAR
BENDE MEDİPOLE GİDİYORUM DR Ş.LEYLA ALTUNDAL ÇOK MEMNUNUM.

benimde doktorum leyla hanımdı.mükemmel bir tercih yapmışsın:)
bu arada leyla hanım nişanlanmış.yeni öğrendim.Allah güzel gönlüne göre verir inşallah:)

Merhabalar,
Kartal da oturuyorum doktorum kadıköyde muaynehanesi var göşenay batu tatlı dilli ilgili annem gibi davrandı hamileliğim boyunca hatta lohusalığımda bile. pendik te özkan hastanesinde mecburiyet ve aciliyetten orada ilk doğumumu yaptım ve görevliler hastane berbat asla gitmeyin. yeni odğan ünitesi önemli şimdikinde ise eşim maltepedeki sema hastanesini diyor ama netten kötü bir haber okudum orası ile ilgili, ve doktorumu değiştirmeyip iyi bir hastanede doğum yapmak istiyorum. ve şu an göztepe şafak hastanesini düşünüyorum. ilk aylarımda kontrole gitmiştim hastane temiz güvenilir ama doktorun biri hele o hassas hamile halimle neredeyse aşağılıyordu kompleksli yeni mezun bayan. kendi doktorumu göztepe şafak a getirebilirsem böyle yapacağım inş. hastane iyi güzelde sezeryan oldum dikişi nasıl doktorun ilgisi vs. hepsi önemli değil mi ama? tavsiyelerinize açığım.

bende ümraniye tarafındayım daha önce erdem hastanesine gittim.burda başka bildiğimde yer yok buraların yabancısıyım

BEN ÖZELİKLE ERDEM HASTANESİNİ TERCİH ETTİM RİSKLİ BİR HAMİLELİK OLDUĞUNDA DOKTORUM AYŞE KATRANCI İYİ BİR HASTAHANE

arkadaşlar meraba cumartesi ssk ile çalışan jinekoloji veya kadın doğum hangi hastane açıktır lütfen bilgi verin iş yerinden izin alamıyorum istanbulda oturuyorum

ANADOLU ÇINAR ERDEM VAR ANADOLU YAKASINSA BENİM BİLDİĞİM HAMİLELİKTE YASAL HAKTIR İZİN VERMELERİ GEREKİR BİR İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU OLARAK SÖYLÜYORUM

acıbadem de dr.ümit kaya ya gidiyorum gerci tolga beyden randevu ayarlayamadıgım icin ümit bey e gittim ama çok da ısındım gayet ilgili bi doktor

kızlar medipolün odalarını gördünüz mü
bi arkadaşım çok kötü dedi,içime kurt düştü

göreceli bir kavram ama bence medipolün odaları gayet iyi.. en iyisi kendin git incele.. ayrıca doktor seçimin çok önemli hastane iyi de olsa ilgisiz bir doktor hiç iyi olmuyor..

Sevgili AYN,
Herkesin beğenisi farklı yönde olduğu için, doğumun yaklaştığında veya kontrole gittiğinde kendin gezip incelersen daha faydalı olur. Benim için hastane odasında en önemli şey, yanımda kalacak refakatçinin yatabilmesi için kanepe.Eğer sezeryan olursa 3 4 gün kalınıyor hastanede. Tek bir koltuk tepesinde yanımda kalanın perişan olmasını istemem.

Ayrıca Medipol Hastanesine giden birçok arkadaş varmış burada. Fakat benim arkadaşımın bebeği orada doktor hatası yüzünde hayatını kaybettiği için hep olumsuz baktım. Bu benim sorunum elbette.

Konunun cevabına gelince; 18. haftaya kadar Üsküdarda Yunus Emre Hastanesinde kontrollerime devam etmiştim. Eğer gebeliğim devam etseydi doğumu da orda yapmayı planlıyordum.

Sevgili AYN,
Herkesin beğenisi farklı yönde olduğu için, doğumun yaklaştığında veya kontrole gittiğinde kendin gezip incelersen daha faydalı olur. Benim için hastane odasında en önemli şey, yanımda kalacak refakatçinin yatabilmesi için kanepe.Eğer sezeryan olursa 3 4 gün kalınıyor hastanede. Tek bir koltuk tepesinde yanımda kalanın perişan olmasını istemem.

Ayrıca Medipol Hastanesine giden birçok arkadaş varmış burada. Fakat benim arkadaşımın bebeği orada doktor hatası yüzünde hayatını kaybettiği için hep olumsuz baktım. Bu benim sorunum elbette.

Konunun cevabına gelince; 18. haftaya kadar Üsküdarda Yunus Emre Hastanesinde kontrollerime devam etmiştim. Eğer gebeliğim devam etseydi doğumu da orda yapmayı planlıyordum.

canım öncelikle çok geçmiş olsun sana,çok üzüldüm,seni incitmiceksem hamileliğinin neden devam etmediğini sorabilirmiyim,
bu arada arkadaşınızın bebeği içinde çok üzüldüm başınız sağolsun,doktoru kimdi söyleyebilirmisin,istersen özelden yaz.
teşekkürler sevgiler

valla ayncıım,oda güzelmi derken ne beklediğine bağlı. acıbadem yada asm kadar lüks değil odalar.ama ben biliyosun doğumu orda yaptım.gayet memnundum odadan.özel oda değildi benimki.standart odaydı.banysu ve oda tertemizdi.refakatçinin yatması için açılan,yatak halini alabilen bir koltuk vardı.mini buzdolabı,klima ve tvde var.(yalnız tv plazma değil:kahve:).gecenin herhangi bir vakti hemşireyi veya acilden doktoru çağırabilirsin.kimse surat yapmaz.
kısacası ben çok memnun kaldım.(kızım muayeneye gidiyosun oraya..çıkıp üst katı bi gezsene:mymeka:)

canım öncelikle çok geçmiş olsun sana,çok üzüldüm,seni incitmiceksem hamileliğinin neden devam etmediğini sorabilirmiyim,
bu arada arkadaşınızın bebeği içinde çok üzüldüm başınız sağolsun,doktoru kimdi söyleyebilirmisin,istersen özelden yaz.
teşekkürler sevgiler

18. hafta kontrolum için gittiğimde, bebeğin ciğerlerinde ödem oluştuğunu ( tıptaki adı hidrops fetalis miş) söylemişti. Bunu söylediğinin ertesi günü de kalbi durdu zaten. Düşük yaptıktan sonra otopsi yapılmadığı için sebebini tam olarak bilemiyoruz. Fakat; ben düşük yapınca inceledim bebeği yüz hatları filan tam olarak gelişmemişti. :uhm:18 cm uzunluğunda 200 gr dı.Büyük ihtimalle kalbinde sorun vardı yeterince kan pompalamıyordu ve sonunda yetmemeye başladı.

Doktorun adına gelince, oradan ayrıldığını söylemişlerdi. Adını sormamıştım.fisfisfis

valla ayncıım,oda güzelmi derken ne beklediğine bağlı. acıbadem yada asm kadar lüks değil odalar.ama ben biliyosun doğumu orda yaptım.gayet memnundum odadan.özel oda değildi benimki.standart odaydı.banysu ve oda tertemizdi.refakatçinin yatması için açılan,yatak halini alabilen bir koltuk vardı.mini buzdolabı,klima ve tvde var.(yalnız tv plazma değil:kahve:).gecenin herhangi bir vakti hemşireyi veya acilden doktoru çağırabilirsin.kimse surat yapmaz.
kısacası ben çok memnun kaldım.(kızım muayeneye gidiyosun oraya..çıkıp üst katı bi gezsene:mymeka:)

krocum gidince bakıcam daa gitmeme 11 gün var,
özel odası var mı,ben hepsi tek kişilik oda sanıyodum bi de suit oda varmış,belki suit tutarız
ya şimdi gelen misafirlerin oturucağı kadar yer vardır umarım
odalarının çok basık ve sıcak olduğunu söyledi arkadaş,ben de o bakımdan tereddüt ettim ama doktorum için kesin medipolde olucak doğum Allah kısmet ederse,

18. hafta kontrolum için gittiğimde, bebeğin ciğerlerinde ödem oluştuğunu ( tıptaki adı hidrops fetalis miş) söylemişti. Bunu söylediğinin ertesi günü de kalbi durdu zaten. Düşük yaptıktan sonra otopsi yapılmadığı için sebebini tam olarak bilemiyoruz. Fakat; ben düşük yapınca inceledim bebeği yüz hatları filan tam olarak gelişmemişti. :uhm:18 cm uzunluğunda 200 gr dı.Büyük ihtimalle kalbinde sorun vardı yeterince kan pompalamıyordu ve sonunda yetmemeye başladı.

Doktorun adına gelince, oradan ayrıldığını söylemişlerdi. Adını sormamıştım.fisfisfis

canım çok üzüldüm,çok geçmiş olsun
umarım bir daha böyle kötü bişey yaşamazsın

X