Anadolu Yakası Hamileleri Nerde Doğum Yapacaksınız?

selam arkadaslar ben 3,5 yil once doktor yuzunden doguma 2 ay kala doktor degistirdim,tavsiye uzerine hakan apaydina gittim,cok iyi bir insan guler yuzlu insani rahatlatiyo ayn devam et canim oglumu anne karninda dombili diye severdi

benden başka kimse acıbadem'e gitmiyo galiba yaa
canım ben henüz bebek beklemiyorum. ama bende kadıköy acıbademe gidiyorum. Tüm test ve kontrollerim orada yapıldı. Allah izin verir hamile kalırsam oraya devam edeceğim. Benim doktorum Cem bey seninki Kim.

canım ben henüz bebek beklemiyorum. ama bende kadıköy acıbademe gidiyorum. Tüm test ve kontrollerim orada yapıldı. Allah izin verir hamile kalırsam oraya devam edeceğim. Benim doktorum Cem bey seninki Kim.

işallahh en kısa zamanda hamile kalırsın canım
benim doktorum Tolga bey ve ben çok memnunum

merhaba arkadaşlar , medipolde hangi doktoru önerirsiniz ? bir de anadolu yakasında başka hangi hastane ve doktoru memnun olup tavsiye edersiniz ? ben de iyi ve güler yüzlü bir doktor ve hastane arayışındayım da..

doğumumu medipolde yaptım.doktorum leyla hanımdı.
4 aya kadar kadıköy-acıbademe gidiyordum.maddi durumumda yerinde olmasına rağmen doğada kendi kendine gerçekleşebilen bir olay için 1000 lira yerine 5000 lira vermek bana saçma geldi.
doktoruma bu durumu söylediğimde ise;biz doğumu normale çeviririz siz ne kadar verebilirsiniz demesi ise bardağı taşıran damla oldu.
hamile halimle kocamı doktoru dövmeden ordan nasıl çıkarabildiğime hala şaşarımCADIARZU
ve soluğu medipolde aldım.
hastane anne-yenidoğan yoğun bakımları konusunda son sistem.Allah korusun istenmeyen bir durum olduğunda anında müdahale edebiliyorlar...
doktoları genelde çok güler yüzlü e ilgili.leyla hanım ise mükemmel ötesi...:asigim:

Kizlar Benim çok Pimpirik Bir Arkadaşim Var, Doğumunu özel Selimiye Hastanesinde Yapti öve öve Bitiremedi. :) Bana Sürekli Bak Sende Orada Yap Hiç Kendini Hastanede Gibi Hissetmiyorsun çok Temiz çok Ilgililer Diyip Duruyo Ama Benim önce Hamiş Olmam Gerekiyor...

hamılelıgımın 8 ayı sema hastanesıne gıttım ve allahın sevgılı kuluymusum kı benı soyduklarını gecte olsa fark ettım.. dunyanın parasını dokmusum semaya ve gulnihal hanıma.. hassas oldugunuz için soylenen herseyı yaptıracaklarnı bılıyorlar...

arkadaşlar ben maltepe tarafında oturuyorum nene hatun hastanesi buraya yakın sayılır nette fotoğraflarını gördüm iyi gözüküyor , aranızda nene hatuna giden var mı , memnun musunuz ? hangi doktor ? yardımcı olursanız sevinirim

doğumu da sema hastanesinde mi yaptın .. ben sema hastanesi de olabilir diye düşünüyodum ..

istanbul canım :sm_cool::sm_cool:

merhaba arkadaşlar , medipolde hangi doktoru önerirsiniz ? bir de anadolu yakasında başka hangi hastane ve doktoru memnun olup tavsiye edersiniz ? ben de iyi ve güler yüzlü bir doktor ve hastane arayışındayım da..

medipolde ,eğer bayan dr istiyosan kro arkadaşımızın dr u leyle hanımı,
ama erkek de olabilir diyosan benim dr. hakan apaydını öneririm,
ben dr. konusunda çok hassasım,
ASM ye gittim şimdiye kadar çünkü detayları Hayri Ermiş yapıyordu,
aynı zamanda Atıl Yüksele gittim geçen aya kadar düzenli olarak artık bana gelmene gerek yok dediği için medipole geçtim,ASM de ki fahiş fiyat bunda büyük etken,
Atıl hocadan sonra gördüğüm en mükemmel dr. Hakan bey,sanki karnımdaki bizim değil onun bebeği gibi davranıyor ve mütiş rahatlatıyor,istediğim zaman arıyorum, nasıl oldun die,geri bile arıyor.
Medipol konfor olarak ne ASM ile ne de Acıbadem ile kıyaslanamaz,SSK geçtiği için medipol epeyce kalabalık ve bence en kötü tarafı hastane kokusu var,ASm ise 5 yıldızlı otel gibi,ama 2 gün için o kadar para vermeye değer mi diye düşündüm ayrıca Hakan beyin tecrübesi ASM yi eleme sebep oldu. Medipolün yoğun bakım ünitesi de bu yakadaki en iyi hastanelerden bi tanesi.

nene hatuna hiç gitmedim ama kadrosu gerçekten güzel,ve görüntülerde güzel,
ondan ziyade yeni doğan ünitesini araştırmanı öneririm.

AYN sana bişey sorabilir miyim? doktorunla doğum ücretini konuştun mu ne kadar masraf olurmuş

çok teşekkür ederim ayn.. cnm biraz da bana medipol bayağı uzak ve ters düşüyor.. pendik kartal taraflarında iyi bir hastane bulabilirsem daha iyi olacak sanırım :) önerileri hala beklemekteyim.. herkese çok teşekkürler :)

AYN sana bişey sorabilir miyim? doktorunla doğum ücretini konuştun mu ne kadar masraf olurmuş

bildiğim kadarıyla doktor doğum ücretlerni doktorlar kendileri belirliyor
ama benim drç hastanenin kendi dr. olduğu için ekstra ücret ödemeyeceğiz,
hediye alırız sadece

Ben avrupa yakasında oturuyorum fakat doğumum anadolu yakasında olucak annem orda olduğundan doğumdan sonra anneme gideceğim için Ümraniye Erdem Hastanesine gidiyorum doktorum Emel hanım bi doktor yakınımızın tavisyesiyle gittik ben çok memnunum

anadolu yakasında doğum yapacak pek fazla kişi yok galiba ya da hastane alternatifi daha az..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…