amh düşüklügü ile normal yolla hamile kalanlar

Bende tıkalı değildi ama bizde eşimde sperm hareket problemi var
Tup bebek onermediler mi muhtemelen bu yüzden hamile kalamiyorsunuz amh dan dolayı değil .Bir de kesinlikle çocuk işini düşünmemek lazım ben nasıl olsa olmayacak doğal yolla diye düşünüyordum akışına bırakmıştım o ay oldu. bize direk tup bebek demislerdi çünkü benim eşimde bi problem yok ama benim sağ tupte sivi birikmesi var bu şekilde hamile kalman neredeyse imkansız demislerdi ameliyat olacaktım sağ tup için sonra tup bebek tedavisine başlayacaktım.

Önerdiler ama normal olması için dua ediyorum

Korkulacak bisey yok kesinlikle korkmayın benim tuplerim tikaliymis amh düşük olduğundan değil ondan hamile kalamiyormusum Ankara'da yaşıyorum ben özel bi laboratuvarda yaptırdım

Merhaba nerede yaptırdınız bende ankaradayım memnun kaldınız mı acaba anestezili mi yapıldı rahim filminiz?ücreti ne kadardı acaba

Merhaba nerede yaptırdınız bende ankaradayım memnun kaldınız mı acaba anestezili mi yapıldı rahim filminiz?ücreti ne kadardı acaba
Denge laboratuvarunda yaptırdım anestesi olmadan yaptırdım çeken doktor gayet iyiydi hiç korktuğum gibi olmadı canım yanmadı 2 3 dk anca sürüyor zaten sonrasında kasık ağrım oldu ama hamile kaldım o ay o yüzden de olmuş olabilir .Ocak ayında 4750 TL yaptırmıştım .

Maşallah yaaa ne güzel darısı bizlere inşallah. Kaç yumurtanız vardı ultrasonda acaba hamilenkaldiginiz da

Maşallah yaaa ne güzel darısı bizlere inşallah. Kaç yumurtanız vardı ultrasonda acaba hamilenkaldiginiz da
Umarım en kısa zamanda darısı başınıza olsun :) onu hiç söylemediler kaç yumurtam olduğunu ama 0.98 amh degerim .tup bebek doktoru 7 8 tane yumurta toplarız diyordu .Gerek kalmadan hamile kaldım umarım sizinde öyle olur :)

Maşallah öyle diyorsa 7-8 tane zaten yumurta vardır o ay o yumurtayla zaten doğal gebe kalma olasılığı çok yüksek. Benimde nisan ayında 4 tane vardı ama doktor 1-2 tane anca toplanır 3.soru işareti demişti. Sonradan düştü tek yumurtaya kaldım bende

Tek yumurta ile de olur inanın benim da sağ tupumde sivi birikmesi var bu şekilde hamile kalma ihtimalin sıfır demislerdi bana ameliyat olacaktım ama ameliyat olmadan hamile kaldım doğru zamanda kesinlikle oluyor. Tup bebek tedavisi düşünüyorsunuz o zaman belki hsg den sonra hamile kalırsınız sizde .Hsg yi ben tup bebek için tedavisi için cektirmistim ama hamile kalmama o vesile oldu

Bana hiç rahim filmi çekmediler gerek görmediler gittiğim iki yerde rahim iyi durumda filme gerek yok dedi. Aslında çekilmek en mantiklisi. Olunca oluyor nasip olduktan sonra her türlü benim arkadaşımda da sıvı birikmesi vardı tüp bebekle hamile hemde 006 amh ile 4 yumurta toplandı hamile kaldı çok şükür sizde güle güle büyütün bebeğinizi darius bana da olur inşallah çok çok saolun

Çekilmesinde kesinlikle fayda var belki de tuplerinizde bi sıkıntı var o yüzden hamile kalamiyorsunuz. Çok dua edeceğim sizin için umarım en kısa zamanda hamile kalırsınız. Çok teşekkür ederim ben hala hamileyim inslalah sağ salim kucağıma almak nasip olur :)

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi. Çok cok teşekkür ederim Allah razi olsun umarim bende hayirli haberi alabilirim bir mucize olurda

Merhaba arkadaşlar konuyu görünce yazmak istedim benimde amh 0,3 doktor direk tüp bebek dedi bende direk araştırmadan tüp bebeğe yöneldim ve yumurtalar dışarda döllenmesi dünya başıma yıkıldı okadar üzüldüm ağladım sonra ikinci normal denememde kendiliğinden. Hamile kaldım şükürler olsun bebeğimi kucağımı aldım . Kardeşi olsun bidaha diye doktora gittim doktor yine dedi değerin düşük tüp bebek sana olur bu normal oldu ama dedim arada denk gelebilir dedi tabi onu kafaya takmıyorum Allah ne dilerse o olur düşük amh ile de olur korkmayın benim yaşım 37 idi hamile kaldığımda

Prp yaptırmıştım bide bitkisel çaylar içmiştim hayıt tohumu aslan pençesi civan perçemi arı sütü polen ile destekledim balık yağı ve gonamax kullandım takviye olarakta iki ayda oldu

özel hastanede 0,344 çıktı devlet hastanesinde 0,543 çıktı ben anlamadım 6 aydır korunmuyorum ben o arada 1 kez kimyasal gebelik yaşadım sizin adınıza çok sevindim sağlıkla alın kucağınıza
Kaç yumurtanız görünüyor acaba ultrasonda ? Hormon değeriniz fsh ve estradiol iyi bence doğal gebe kalırsınız bu değerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…