amh düşüklügü ile normal yolla hamile kalanlar

mltmblt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2024
11
1
33
merhaba amh düşük olun normal yolla hamile kalan varmı 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o şekilde ögrendim
amh:0,543
fsh:4,54
e2:48,76

merhaba amh düşük olun normal yolla hamile kalan varmı 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o şekilde ögrendim
amh:0,543
fsh:4,54
e2:48,76
0.90 1.30 ve 1.18 üç farklı sonucum vardı 2 sene olmamıştı amh bakılana kadarda hep hersey güzel sorun yok denmişti usg de yumurta görünümü hormonlar vs.doktorun biri amh bakalım deyince öğrendim bende amh yi. Sonra dediler 2 sene de beklemişsiniz tüp bebeğe başlayalım rapor çıkartıp, o zamana kadar hiç tedavi görmemiştim ilaç aşılama vs gibi tamam dedim raporu çıkarttım tam başlayacağımız ay hamile oldugumu öğrendim

özel hastanede 0,344 çıktı devlet hastanesinde 0,543 çıktı ben anlamadım 6 aydır korunmuyorum ben o arada 1 kez kimyasal gebelik yaşadım sizin adınıza çok sevindim sağlıkla alın kucağınıza

hsg nin etkisi oluyor diyor herkes ben çok korkuyorum ama siz nerede çektirmiştiniz
Korkulacak bisey yok kesinlikle korkmayın benim tuplerim tikaliymis amh düşük olduğundan değil ondan hamile kalamiyormusum Ankara'da yaşıyorum ben özel bi laboratuvarda yaptırdım

Korkulacak bisey yok kesinlikle korkmayın benim tuplerim tikaliymis amh düşük olduğundan değil ondan hamile kalamiyormusum Ankara'da yaşıyorum ben özel bi laboratuvarda yaptırdım
ben zaten çok ağrılı adet dönemi geçiriyorum ondan fazla ağrı çekmem diye düşünüyorum tüpler kapalı oluca basınçtan daha fazla ağrı oluyormuş doktor bir problem oldugunu sanmıyorum ama bi yapalım görelim dedi

Gormekte fayda var kesinlikle ben cekim esnasında nerdeyse hiç aci çekmedim sonrasında ama hep kasik ağrım oldu oda dayanilmayacak kadar değildi C kollu cihazda yaptırın kesinlikle zaten 2 3 dk anca sürüyor

Gormekte fayda var kesinlikle ben cekim esnasında nerdeyse hiç aci çekmedim sonrasında ama hep kasik ağrım oldu oda dayanilmayacak kadar değildi C kollu cihazda yaptırın kesinlikle zaten 2 3 dk anca sürüyor
çok rahatlattınız beni teşekkür ederim sizde sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza

amh düşük çıkarsa korkmayın. Ne yazık ki doktorların çoğu felaket tellalığı yapıyor. Benim de amh değerim çok düşük çıktı 0.43 ilk gittiğim doktor tüp bebek dedi ama ben araştırdıkça benimkinden daha düşük değerle doğal olarak hamile kalanlar olduğunu öğrendim ve başka bir doktora gittim. Gittiğim doktor sol yumurtalık 6-7 sağ yumurtalıkta 4 folikül saydı toplam 10-11 tane yani. Adetimden 2 gün önce gidebilmiştim. Doktorun bana söylediği şey amh değerin düşük olsaydı bu kadar fazla folikülün olmazdı. Çikolata kistiniz falan varsa amh değeri düşük çıkabiliyor ama önemli olan folikül sayımı. Üstelik gittiğim doktorun kendi kliniği var tüp bebek tedavisi için. Ve buna rağmen hastalarını hemen tüp bebeğe yönlendirmek gibi bir niyeti yok. Amh değeri düşük olanlar hamile kalamaz diye bir şey yok bunları kim uyduruyor anlamıyorum. Önemli olan yumurta kalitesi. Amh değerini boş verin folikül sayımı önemli olan. Kafanızı bu değerlere takıp kendinizi üzmeyin ben doktorun biri yüzünden kafayı yiyecektim meyse ki karşıma bu doktor çıktı da doğruları öğrendim

bende aynı şekilde bir doktor yüzünden bu düşüncelere girdim şimdiki doktorum herşeyin yolunda oldugunu yeniden olabilecegini söyledi yumurta kaliten gayet iyi kist vs herhangi birşey yok dedi bekliyoruz inşallah güzel haberler alırız

Benim sonuçlarımda sizin gibi çıktı 14 aydır deniyoruz bizde inşallah normal yoldan nasip olur bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…