AMH DÜSUK

Sizin adınıza sevindim Allah uzun ömürler versin evladınıza . Stres gerçekten en büyük etken ama yapısal olarak başaramıyorum Allah razi olsun eşim destekci fakat ona karşıda kendimi kotu hissediyorum bu beni daha çok strese sokuyor(

Aynen yapacak bir şey yok dediğiniz gibi çare tüp bebek ise onu deneyeceğiz ordan yüzümüz güler inşallah

Ne güzel inşallah ayni sevinci yaşayabiliriz bizler de Sağlıkla büyütün

Bunu nasıl başarıyorsunuz takmamayı :)
Valla nasıl başardım ben de bilmiyorum ben de çok kafaya takardım önceden sonra oldu birden bire yoğun bi tempoya falan girdim derken hiç aklıma gelmedi
Doktora gittim o ay adetim bitmişti doktor bana tüp bebek dedi o ay hamile kaldım daha adet olmadan

Pes etmek yok bazen ınsanı bosluga ıtıyor ama pozitif düşünceden vazgecmemek lazım inşallah Hayat mucızelerle dolu

Merhaba bugün amh değerinin 0.47 olduğunu öğrendim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 4 sene önce ilk bebek denememizde hemen hamile kaldım. Doktora filan da hiç gitmemiştim öncesinde yani. Bu ay reglim gecikti ama kendiliğinden oldum yine. Sırf gecikme için gittim lh, estradiol yüksek çıktı. Bir doktor kistin var o yüzden bu değerler normal dedi. Başka doktor amh de istedi. 0.47 çıktı. Şimdi sorum bu değer yanlış çıkmış olabilir mi ya. Doğruysa neden 4 sene önce hemen ilk denemede bebeğim oldu. Bir de bebek düşünmüyorum zaten ama bu değer yüzünden şimdi ben hemen menopoza mi girecegim

Merhaba 4 sene önce amh daha yüksek olabilir amh zamanla azalıyor maalesef. Ben de her doktora göründüğümde rahmim yumurtaliklarim hep normaldi ama gecen gün 5 yumurtam olduğunu öğrendim bunun ay ay değişip değişmediğini bilmiyorum tabi. Fsh yüksek olursa menopoza yaklasildigini soyledi doktorum. Benim 6.9 suan menopoz icin bir yorum yapamam değerlerin normal dedim sizin fsh kac

Bu değerle tup bebek öneriliyor bebek düşünmüyorsaniz bile yumurtalari dondurmayı öneriyorlar . Doktorum bana biesteron ve folik asit verdi 2 aylik bir tedavi eger olmazsa tup bebek... acele etmemiz gerektiğini söylüyor rezerv düşüklüğü dedi keyfi olarak beklemek yanlış dedi. Sonuç asagi yukari ayni. 1 in altındaysa düşük kabul görülüyor zaten

Benm de fsh 8, menopoza yakın bir deger mi

2. Bebeği hiç düşünmesek de yine de yumurtaların doldurulması mi gerekiyor. Yani dondurmanın amacı ileride bebek sahibi mi olmak yoksa menepoz gbi durumlar için filan mi

Tekrardan selamlar doktorla görüştüm sol tarafımdaki çikolata kistinin oldugu tüpte hiç yumurta yok sağ tarafta 3 folikül gözüktü yaşımaa göre 40 yaşındaki kadınlrın rezervine sahipmişim malesef bu porfesörde acil durum bildirdi ve hsgde cekildim tüplerin ikiside açık rezerv düşük, rapor cıkarıp tüp bebeğe başlayacağız. Banada biesteron, bemix oceancoenzim , devit damla, b12 prenatelife ve testojel, folbetake folik asit başladı ayın 9unda iğne vurulacağım birdahaki döngüde yumurta toplanacak..

2. Bebeği hiç düşünmesek de yine de yumurtaların doldurulması mi gerekiyor. Yani dondurmanın amacı ileride bebek sahibi mi olmak yoksa menepoz gbi durumlar için filan mi
Her ikisi içinde geçerli menopoza erken bile girilse 2. 3. Cocuk için dondurulmus yumurtalar kullanilabilir

Yaşınız kaçtı? HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH TUP BEBEKTEN OLUMLU DÖNÜŞLER ALIRSINIZ elimizden gelen bir sey yok maalesef normal bebek sahibi ben de olmayi cok ıstiyorum ama takdiri ilahi

Hsg islemi acı veriyor mu acaba olumlu şeyler duymadim istenirse benden de diye çekiniyorum açıkçası

Bekar bir arkadaşıma da doktor 1 2 sene içinde evlenmesini tavsiye etti yas 31 amh 1.3 ya da dondur dedi doktoru 40 yasinda evlensen de bu şekilde bir avantajin olur diye siz yaptırdınız mi hormon testlerinizi

Evet ya ben bir ay adet gecikmesi şikayetiyle gitmiştim doktora. 1 doktor iki kist ve yara gördü donduracagiz yarayi dedi, hormon testlerini istedi estradiol lh yüksek çıktı. Lh 23 fsh 8. Ama sonuçlara dedi ki: bu değerlerde sorun yok çünkü kist böyle sonuçlara yol açabilir, dondurmadan başka bir doktor daha görsün istedim. Vajinal muayenede dedi rahim çok iyi görünüyor yara filan yok, hatta çıkan sonuçlara şaşırdı tekrarlamamak istedi 3 ay sonra. Yani vajinal muayenede sorun yoktu. Ama amh istedi o da 0,47 çıkınca dedi ki evet vajinal muayene iyi ama testler lh estradiol yüksek amh de düşük. Hemen 2.çocuğu düşünüyorsanız yapın dedi. 4 sene önce kızım da ilk denememizde olmuştu. O yüzden bu aralar şoktayım bir adet gecikmesinin neyle sonuclandigina. Korkum yaşım 34 bir iki sene içinde menopoza girebilir miyim diye korkuyorum. Uzun oldu, kusuruma bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…