Amh düşük olup Ağustos hamilelik isteyenler

Tüp bebeği nerede yaptırdınız

Bizim gibiler için tüp bebek herzaman daha yüksek şans bence yaş geciyor gecen her sene rezerveler dahada azalıyor benide tüp bebek olayı cok yıprattı yılbaşına kadar normal yolla deneyip tekrar tedaviye devam etmek istiyorum her ne kadar yıpransamda pes etmekte istemiyorum cünkü anneyi olmayı cok istiyorum insallah rabbim bize nasip eder tez zamanda

Amin canım ben de yılbaşına kadar deneyeceğim. Sen iki kere tüp bebek denedin sanırım

Amin canım ben de yılbaşına kadar deneyeceğim. Sen iki kere tüp bebek denedin sanırım
Benden 4 embriyo elde edildi ilki tutmadı ikinci tuttu ama düştü 9. Haftada şimdi geride 2 embriyo kaldı onları ikisini bir transfer edecek doktorum bu ikizlerde tutmazsa tedaviye baştan başlıyacagım

Bu arada mfk nın hangi ürünlerini kullanıyorsun ben women plus advictor ve athena kullanıyorum eş paketi vermedi bize zaten eşim kullanmazdı

Bu arada mfk nın hangi ürünlerini kullanıyorsun ben women plus advictor ve athena kullanıyorum eş paketi vermedi bize zaten eşim kullanmazdı
İlk ay ballı karışımı kullandım üç aydır eş paketi kullanıyorum geçen ay advictor ekledim iki gündür athena ekledim eşim de kullanıyor kaç yıllık evlisin eşin kaç yaşında ben iki yıldır evliyim eşim 38 yaşında Mfk kullanıyor ama söyleniyor

Ben 2 yıllık evliyim hiç korunmadık evlendiğimiZ günden beri eşim 90 lı ben 89 luyum eşim kullansa eş paketi isterdim ama kullanmaz hiç teklif edip onu sinirlendirmedim

3 aydır eş paketi kullanman cok iyi inşallah güzel sonuclar alırsın daha ne kadar kullanacaksın bence bi amh tekrar baktır fırsatın varsa bu takviyelerden sonra yükseldimi bi görmüş olursun yükselmiştir bence sanada moral olur

Bu ay inşallah hamilelik olur ölçtürmem gerekmez canım Allah kimsenin ümidini kırmasın eşim boşuna kullanıyoruz mesajları veriyor ilk başta eşim hevesliydi mfk pahalı olduğu için ben tüp bebek yaptırmak istiyordum eşim mfk deneyelim dedi artık önemli görmüyor ilaçları içirirken çocuğun peşinde koşan anne gibiyim. Eşin uğraştıracaksa almaman en doğrusu.

İnşallah gerek kalmaz hamile kalırsında bu yaşadıklarını unuttursun insallah rabbim büyük allahtan ümit kesilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…