Amh düşük olup Ağustos hamilelik isteyenler

Walla bu ara mfk kullanmaya başladım benimde çok çok düşük bu ay ilk transferi olacağım. Ama gercekten enerjim tükenmiş haldeyim bende

En başta amh takılmadan beslenme düzeni oluşturmak. büyük oranda glutensiz beslenmek ve takviyelerle desteklemek. hayatın olağan akışına ayak uydurarak. zaten süreç stresli yeteri kadar

Sonuç ne oldu canım
Şöyle beklemedeyim henüz transfer olmadı kovid geçirdik bugün sonuç bekliyorum inşallah kan sonucu güzelse bu ay trasnfer olacak . Mfk adetimi erken getirdi ama benm kahve olurdu ne sefer normal adet görüyorum maşallah mfk mi ise yaradı bilmem

Amh düşük kromozomda sorun var bir kez tüp bebek tutmadı Ağustos ayında artık hamile kalmak istiyorum amh düşüklüğü olanlar yaptıklarımızı paylaşalım birbirimize destek olalım
Aslında bu amh değişiklik gösteriyor ben iki kez amh baktırdım birinde 0,9 cıktı birinde 1,68 hangisi dogru bilmiyorum bu neye göre oynuyor onuda bilmiyorum mesela yumurta toplama isleminde bende 7 yumurta toplandı 4 embriyo olustu ve en üst kalite demişti doktorum siz amh sadece bir defa mı baktırdınız ?

İnşallah istediğin sonuç olur canım. Amh kaç. Ben de Mfk kullanıyorum

Bir kez baktırdım canım. Birin altında olduğu için rapor çıkarttım. Üç yumurta çıktı ikisi beşinci güne gitti. Adetin ikinci günü beş yumurta çıkıyordu tüp bebekten sonra adetin son günleri doktora gittiğimde yedi yumurta göründü. Siz aynı yerde mi testleri yaptınız. Vitamin veya beslenmenizi mi değiştirdiniz amh yükseldi

Benim embriyolar da üst kaliteydi.

Ben iki farklı yerde yaptırdım neden öyle farklı cıktı anlamadım yükselmesi için hiç bişi yapmadım zaten saglıklı beslenen zararlı alıskanlıgı olmayan biriyim beslenme alışkanlıgımı degiştirmeme gerek yoktu bence yüksek olan yanlıs cünkü düşükten sonra doktora muayene için gittiğimde doktor muayne esnasında yumurtalarımın 0’9 ile uyumlu göründüğünü söyledi bu testlerin ikiside istanbulda en iyi laboratuvarlarda yapıldı gelişim ve biruni doktorum bu ikisinin en iyisi oldugunu söyledi

İnşaallah olur canım geçmiş olsun

Alttan muayenede zorlanıyorum. Çok para döktüğüm için artık muayeneye de gitmek istemiyorum. Eskiden sperm yumurta laboratuvarda döllenir çocuk olur sanıyordum ne kadar zor çocuğu olanlar kıymetini bilmeli. Dün haberlerde bebeği sokağa attıklarını gördüm Allahım neden dedim sonra tövbeestağfirullah dedim isyan etmek istemiyorum. Hayırlı sağlıklı göz aydınlıklı uzun ömürlü bir evlat istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…