Amh düşük olup Ağustos hamilelik isteyenler

Amh düşük kromozomda sorun var bir kez tüp bebek tutmadı Ağustos ayında artık hamile kalmak istiyorum amh düşüklüğü olanlar yaptıklarımızı paylaşalım birbirimize destek olalım
Arkadaşımın 0,418 di amh si. Fsh 30 du. Erken menopoz demişlerdi. Hayıt macunu kullandı Fsh 10 a düştü. Amh ye baktırmadı. Doktor doğal yoldan gebe kalabilirsin demiş.

Arkadaşımın 0,418 di amh si. Fsh 30 du. Erken menopoz demişlerdi. Hayıt macunu kullandı Fsh 10 a düştü. Amh ye baktırmadı. Doktor doğal yoldan gebe kalabilirsin demiş.
Fsh yüksek değil çok şükür. İnş doğal yoldan tez zamanda hamile kalırız

Senin amh, Fsh kaç canım?
Ne zamandır deniyorsun?
Tüp oldu mu süreçte?

Sende adet düzensizliği yaptı mı bunlar?

Senin amh, Fsh kaç canım?
Ne zamandır deniyorsun?
Tüp oldu mu süreçte?
Merhabalar benim amh 0,9 cıktı ilk yaptıgım tahlilde daha sonra aynı yıl içinde tekrar yaptırdım 1,68 cıktı neden farklı cıktı hangisi dogru bilmiyorum fsh 7,6 ben 2 yıldır deniyorum klomenle yumurta takibi ve çatlatma iğnesi kullandım 3 ay olumsuz oldu rahim filmi çektirdim temiz cıktı ve daha sonra tüp bebek sürecine girdik 4 embriyo olustu ilk transferim negatif 2. Transfer pozitif ti ama düşükle sonuclandı şimdi geride 2 embriyom kaldı onların transferi için ara vermek istedim tüp bebek süreci cok yıpratıcı ve zor bir süreç oldu benim için şimdi mfk ürünlerine başladım yıl basına kadar normal yolla deneyecegim olmazsa son embriyo transferine gidecegim

Merhaba canım, degerlerin iyi, inş kendiliğinden hamile kalırsında getek kalmaz.
Yemeğine dikkat ediyorsundur, bol su yürüyüş vs. Kaliteli he getirmek için.

Merhaba canım, degerlerin iyi, inş kendiliğinden hamile kalırsında getek kalmaz.
Yemeğine dikkat ediyorsundur, bol su yürüyüş vs. Kaliteli he getirmek için.
Ben benimkinin biraz streslede alakalı oldugunu düşünüyorum amh degerimde yaşıma göre düşük biraz 0,9 ise beslenme konusunda saglıklı beslendiğim bir yaşam standartım var zaten cok bol su içerim zararlı alıskanlıgımda yok birazda nasip kısmet vardır rabbimin belirlediği bir zaman diye düşüniuorum

Benide stres mahf etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…