AMH DEĞERİ 0.37 OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ?

Kizlar merhaba,ablamdada düsük amh problemi var doktor ultrasonda rezervin cok azalmis demis tam baktiracagi hafta deprem oldu hala baktiramadi,
Benim sorum su:
Adetleri cok az, hatta basindan sonuna kadar kahverengi lekelenme seklinde ,cok üzuluyrm bende acaba bu artik menopoz gostergesimi sizlerinde amh dusük siznlerin nasl ,yada bilginz varmi

Benim de amh düşük tüp bebek tedavisi görüyorum canım . Fsh kaç peki

Benim de amh düşük tüp bebek tedavisi görüyorum canım . Fsh kaç peki
Ablam depremin oldugu hafta degerlerine baktiracakti deprem olunca kaldi canm,
Simdide baktrmak istemiyor cünkü kötude olsa tedaviye baslayacak gücü kalmadi o yuzden baktrmama karari aldi
Senik yasin kac peki,
Birde adetlerin cok azaldimi canm,bunu merak ediyrm,
Buarada ben 35 yasinda 0.4 amh 13 fsh ile hamile kaldim oglum suanda 4 aylik

Öncelikle geçmiş olsun deprem için .inşallah tez zamanda daha iyi olur ablan
Evett adetlerim azaldı . İlk 2 gün iyi geliyor sonrası azıcık .
Depremden dolayı üzülüp kafaya takarsa rezervi daha da düşer . Keşke imkanı olsa hayıt otu falan içebilse . Bu arada düşük Amh ile hamile kaldığına sevindimmmmm . Benim de yaşım 30 olacak

Guzel dualarin icin cok tesekkur ederim canm,suanda ekstra seylerle ugrasacak durumumuz yok maalesef hatta ablamin evide agir hasarli o simdilik hic düsünmuyor bile ben cok üzüldugum icin burdan bakiyrm anca
Adetleri cok azaldi belkide rezervi cok azaldi artik hayirlisi olur insallah ,akliniza gelirse dua edin
Sizinde olur bence yasiniz cok genc insallah tez zamamda kavusun bebeginize

Amin canım benim . Adeti azalmıştır üzüntüden . Yaşına gençse . Toparlanana kadar çok düşmez inşallah dualarım sizinle vallahi her namazın ardından depremde ölenlere ve depremden evsiz kalanlara dua ediyorum

Ben de bundan yaklaşık 6 yıl önce amh değerimin düşük olduğunu öğrenmiştim ve o zamanlar bekardım. Bir sürü doktor gezmiştim. Hepsi yumurta dondurmam gerektiğini söyledi. Çok kötü günlerdi. Sonra bi ara kutay bbiberoğlunun amh ile ilgili makalesine rastladım. Onu okuyunca biraz rahatlayıp hemen kendisine muayeneye gitmek istedim ama bazı nedenlerle ona ulaşamamıştım. Birkaç yıl sonra evlenme arefesindeyken kendisine gittim, durumumu anlattım. Amh'nin bebek denemeyen bieine yapılmasının çok saçma olduğunu, amh değerinin hamile kalmaya engel bir şey asla olmadıpını söyledi. Evlendim ve çok şükür yymurtlama günündeki ilk birliktelikte kendiliğinden hamile kaldım. Aslında bunu yazmak için üye oldum. Çünkü kendisine birisinin doktorsitesindeydi sanırım yine bu konuyla ilgili teşekkür ettiğini gördüm. Kendisi de demiş ki siz de etrafınızdakilere anlatın durumunuzu ki para avcılarına boş yere tüp bebek yaptıran tüccarlara yem olmasınlar. Böyle dediğini okuyunca ben de yazmak istedim. Çünkü genç yaşımda bekarken beni bol yere çok üzdü doktorlar

Öncelikle bebeginz hayirli olsun,kac amhyle hamile kaldinz peki

Hamile kalmadan yaklaşık iki buçuk yıl önce bekarken ölçtürmüştüm en son iki kere. O zaman 0,5 ve 0,7 çıkmıştı.

Merhabalar hocam. Yaklaşık 1 yıl önce amh değerim 0.6 idi bu ay yaptığım testte ise değerim 0.3 çıktı. Yaşım 26. 1 tane negatif tup bebek transferim oldu mayıs ayında. Dondurulmuş embriyom hala var ağustos ayında ise onları transfer etmeyi düşünüyorduk fakat bu amh testini görünce tekrar bi tüp bebek tedavisi yaptırmalı miyiz yoksa transfere mi geçmeliyiz çok kararsız kaldık doktorumuz kararı bize bıraktı ama korkuyoruz da açıkçası sizce uygun olan nedir?

Merhabalar hocam. Yaklaşık 1 yıl önce amh değerim 0.6 idi bu ay yaptığım testte ise değerim 0.3 çıktı. Yaşım 26. 1 tane negatif tup bebek transferim oldu mayıs ayında. Dondurulmuş embriyom hala var ağustos ayında ise onları transfer etmeyi düşünüyorduk fakat bu amh testini görünce tekrar bi tüp bebek tedavisi yaptırmalı miyiz yoksa transfere mi geçmeliyiz çok kararsız kaldık doktorumuz kararı bize bıraktı ama korkuyoruz da açıkçası sizce uygun olan nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…