Amh 0.1 Altında Olanlar

Canim merhaba bu kürlerin hepsini aynı anda mi kullanmak gerekiyor tarifleri var mı yazabilir misin lütfen , arkadaşımın fsh 21 çıktı üyeliği de yok ayrıca yeni öğrendiği için buraya girip araştırdıkça daha kötü oluyor.
Sabah akşam hayıt suyu içerse düşer fsh, bizde işe yaradı yalnız bırakınca tekrar çıkabiliyor. Düştüğü ayları iyi değerlendirmek gerek doğal yolla hamilelik veya tüp bebek için.

Sabah akşam hayıt suyu içerse düşer fsh, bizde işe yaradı yalnız bırakınca tekrar çıkabiliyor. Düştüğü ayları iyi değerlendirmek gerek doğal yolla hamilelik veya tüp bebek için.
Hayit suyunun yanında incir kürü de yapabilir mi bugün başlamış incir kürüne,testere dişli aslan pençesi de denesin diyorum ama hepsi bir arada nasıl olur ki?

Ben arada içiyorum testere dişli aslan pençesi ve adaçayı.
İncir kürü prolaktin hormonunu yükseltebiliyo ve kist yapabiliyo. Dikkatli yapmak lazım.

AMH ım 0.1 altında uzun süre ara verdikten sonra tedaviye başladık umarım hakkımızda hayırlı olur..

1.tedavi 12haziran2015 gonal-f menogon orgalutran
30haziran Opu 3 yumurta 2 orta kalite embriyo negatif sonuç
31 ağustos 22 kasım arası 82 günlük adet gecikmesi
2.tedavi 23 kasım2015 femara
iptal yanıt yok
3.tedavi 12şubat Opu tedavisiz geriden gelen 2 yumurta 1 orta kalite embriyo
donduruldu
18 aralık 24 şubat arası 68 günlük adet gecikmesi
4.tedavi 25 şubat2016 5*2 femara
iptal sımırları düzensiz
24 mart2016
iptal kist
22 mart 19 mayıs arası 58 günlük adet gecikmesi
20 mayıs2016
iptal fsh yüksek
5.tedavi 6 haziran adetsiz tedavi her gün femara merional orgalutran 4 folikül
15 haziran boş folikül sendromu
6.tedavi 16 temmuz2016 5*2 klomen
30 temmuz Opu döllenmedi

Bakalım kaç macera dahabeni bekliyor?

Çok üzüldüm MOYAALİTU rabbim tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin, emeklerini boşa çıkarmasın, ben de bu ay tedaviye başladım, gonal f , menogan, femara yumurtalar toplandı 19 temmuzda 3 folikül vardı ve sonuç boş folikül sendromu. o an dünya başıma yıkıldı. şimdi yeniden bir tedaviyi gözüm kesmiyor, bitkisel kürlere başladım. amh 0,35 yaş 40 rabbim hepimize hayırlı bağışlamış evlatlar nasip etsin inşallah.

Çok üzüldüm MOYAALİTU rabbim tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin, emeklerini boşa çıkarmasın, ben de bu ay tedaviye başladım, gonal f , menogan, femara yumurtalar toplandı 19 temmuzda 3 folikül vardı ve sonuç boş folikül sendromu. o an dünya başıma yıkıldı. şimdi yeniden bir tedaviyi gözüm kesmiyor, bitkisel kürlere başladım. amh 0,35 yaş 40 rabbim hepimize hayırlı bağışlamış evlatlar nasip etsin inşallah.
Hayırlısı neyse o olsun diyorum her zaman, demek hayırlısı bu yapacak bişey yok. İlk gün biraz üzülüyor insan sonra normale dönüyor, hayat devam ediyor umut devam ediyor pes etmek yok:)

Durumu vahim olanlardan biride benim AMH 0.01 Yaş 32 ALLAH kimsenin kucağını boş bırakmasın
Canım yaşın çok genç bu çok büyük bir avantaj, arısütübal polen, prolaktin yüksek değilse incir kürü, coq10, d vitamini, b12, folik asit, selenyum hepsine dikkat et sağlıklı beslen düzenli uyu yaşa. Eminim kısa sürede güzel gelişmeler olabilir.

Hiç moralini bozma. Benim bir arkadaşım amh 0.45 ile şimdi ikiz gebe. Gittigi birkac tup bebek merkezi geri cevirmis ama sonunda oldu işte. Durmak yok denemeye devam
Çok teşekkür ederim canım desteğin için 7 yıllık evliyim onlarca doktor 2 kez tüp bebek ve 30.000 tl üzerinde bir para sonuç elde var sıfır şimdide zeynep kamilden rapor çıkartmaya çalışıyorum herşeyin hayırlısı.

Çok teşekkür ederim canım desteğin için 7 yıllık evliyim onlarca doktor 2 kez tüp bebek ve 30.000 tl üzerinde bir para sonuç elde var sıfır şimdide zeynep kamilden rapor çıkartmaya çalışıyorum herşeyin hayırlısı.
Allah'a tevekkül edelim gerisi boş. Ol derse olur. İyi ki varsınız hepiniz çok teşekkürler. Birbirimize dua edelim.

Benim yumurta rezervim çok çok azalmış. Yaş da 43. yumurta donasyonu günah mı değil mi? ömür boyu bu vicdan azabıyla da yaşayamam çocuksuz da yaşayamam. Bu nasıl bir imtihan Allah'ım! sokağa çıkmak istemiyorum hamile veya bebek görcem diye.. Hep de benim karşıma çıkıyorlar hem de dışarı adımımı atar atmaz.. Eve kapandım ağlıyorum. Annemle bile konuşmak istemiyorum. Neredeyse onu bile kıskanıcam iki çocuğu var diye... Kafayı yicem acaba önce psikiyatriye mi gitsem?

İslama göre günah diye biliyorum ama tercih meselesi, akupunkturu tavsiye ederim, İstanbuldaysanız özellikle Kaya Özkuş harika bir doktor, benim psikolojim düzeldi sayesinde. Ara sıra dibe vurduğumuz dönemler oluyo ama ben genel olarak tevekkül halindeyim. Hayırlısı ise olsun hayırlı değilse olmasın zaten. Kaderimizde varsa anne olmak bi şekilde olacak, yoksa da ne yaparsak yapalım olmayacak.

Benim yumurta rezervim çok çok azalmış. Yaş da 43. yumurta donasyonu günah mı değil mi? ömür boyu bu vicdan azabıyla da yaşayamam çocuksuz da yaşayamam. Bu nasıl bir imtihan Allah'ım! sokağa çıkmak istemiyorum hamile veya bebek görcem diye.. Hep de benim karşıma çıkıyorlar hem de dışarı adımımı atar atmaz.. Eve kapandım ağlıyorum. Annemle bile konuşmak istemiyorum. Neredeyse onu bile kıskanıcam iki çocuğu var diye... Kafayı yicem acaba önce psikiyatriye mi gitsem?[/QUOT

Rabbim hayırlı şekilde tez zamanda nasip etsin, yumurta donasyonu insana çok sevimli gelmiyor, ama sonuçta senin vücudunda senin hücrelerinle kanınla canınla büyüyor, Rabbim gerek etmesin ama, gerek edecekse de hayırlısı, ne diyelim, can sıkıntılı işler, herkesin imtahanı farklı işte, bol bol dua ediyorum hepimiz için, tüm isteyenler için, içi sıra da bana ver Allahım diye, tabi hayırlısıyla.

çok teşekkür ediyorum herkese. sonuna kadar mücadele edeceğim ama yumurta donasyonundan vazgeçtim eşim de istemiyor o şekilde gebeliği. evlat edinme daha doğru gibime geliyor. Belki de Allahın bize bu derdi vermesinin nedeni o yavrulara kucak açmamız. Allah hepimizin yardımcısı olsun siz de benim dualarımdasınız Allah razı olsun...

canım AMH değerimiz aynı gibi ve benim yaşım 38 ve ben ümidimi kesmiyorum. Rabbim büyük benim arkadaşım 0.01 ile gebe kaldı 40 yaşında diğeri tek yumurta ile 43 yaşında kaldı.
Sen daha 38 yaşındasın eğer tek sorun yumurtaysa diğer tüm tetkiklerin olduysa her ay takip ettir yumurtalarını toplattır direk transfer edilmese bile en azından olanları değerlendir derim ben ve beslenmene vitaminlere dikkat et. Bies..teron ilaç kullanıyor musun? veya kullandın mı hiç?

X