ameliyat :(

ameliyatın 2 türlüsü var...1.si eldeki ter bezlerine giden sinirleri kesmek -ki bunu asla düşünmeyin geri dönüşü yok...2.si ve benım olduğum klipsli ets yöntemi yani sinirleri klipsle sıkıyorlar böylece oradan geçiş sağlanmadığı için ter bezleri inaktif oluyor. ameliyattan sonra normal yaşamıma döndüm kesinlikle ağrı vs söz konusu olmadı... terlemem kalmadı ancak çok strese girersem ya da havadaki nem oranı çok fazlaysa her insan gibi çok haifi bir nem oluyor. benim kollarımdan ellerimden su akardı eskiden bilemiyorum sizde ne derece!? ameliyattan sonra en ufak bir sorun yaşamadım...dedikleri gibi farklı bir yerdende terlemem söz konusu olmadı. size gerçekten tavsiye ederim ve olursanız sizin adınıza çok sevinirim çünkü bunun ne derece rahatsızlık verdiğini yaşamayan bilemez... doktorumun adı bayram ali özuslu -istanbul koşuyolu medipolde oldum ben ama sanırım doktor farklı bır hastaneye geçmiş. ben inanın kendımı tek sanıyordum çünkü çevremde kımse yoktu bu durumu yaşayan. ameliyat olduğum gün 4 kişi daha oldu şaşırdım meğerse hergün en az 4-5 kişi bu yüzden ameliyat oluyormuş. doktoru araştırın derim

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için bu yaz inşallah bu sıkıntıdan kurtulup bende herkes gibi olabilirim

sizin adınıza sevindim ama benim ameliyat olanları gördüğüm kadarı ile 2 ay bu ağrılar geçmiyormuş ve özellikle ameliyattan çıktıktan hemen sonra nefes almada sorun yaşayan çok kişi var ,ben ege üniversitesinde olacaktım ama olanları görünce vazgeçtim

sizin adınıza sevindim ama benim ameliyat olanları gördüğüm kadarı ile 2 ay bu ağrılar geçmiyormuş ve özellikle ameliyattan çıktıktan hemen sonra nefes almada sorun yaşayan çok kişi var ,ben ege üniversitesinde olacaktım ama olanları görünce vazgeçtim

gerçektenmi ya bi yandan bu dertten sonsuza dek kurtulmak istiyorum ama bi yandanda dediğiniz gibi bende bir çok kişiden duydum ameliyat sonrası rahatsızlık çekenleri bu kişiden kişiye göre değişiyomu nasıl bişe ya bu dertten kurtulacak bi yöntem olmalı mutlaka :KK43:(((( kremdi şuydu buydu artık fayda etmiyor hiç bişe :'((

arkadaşlar bende terleme sorunu biraz daha fazlalaştı bununla birlikte elimde şişmeler ve morarmalar oluyo bu beni çok rahatsız edince doktora gittim ve doktor bunun aşırı terlemeden olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi.küçük bi operasyonmuş koltuk altından girerek yapıolarmış bu işlemi ve birdaha terlemiomuşsun...ama bazı kişilerden duyduğuma görede eldeki terlemeyi kesince başka yerlerden(ayak,koltukaltı..)terlemeye başlıomuşsun sizce ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim...

ayni seskilde bendede el terlemesi sorunu vardi.elim terleyince kotukaltim ayagimda terliyodu.4 ay evel klipsi ets ameliyati oldum.suan okadar rahatimki artik istesemde ellerim terlemiyor.ve koltuk altimda.ayak tamamen kesilmiyo ama eskiye göre azaldi.ben cesaretin varsa tavsiye ederim.ama sunuda bilmeni isterimki cok agir bir ameliyat.nefes alamiyon ,sirt agrilarin oluyo,gögüs kismin uyusuk oluyo.cok sicaklarda refleks termesi olabiliyo.( oda mecbur,cünkü teri biyerden atmalisin)ama bu cekilenlere deyiyo.ömür boyu rahatsin.yani ben öyle düsünüyom:KK1:

X