amacim birer ayetel kursi

Ah minel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
693
300
babamdan sonra bende cok hastalandim kizlar suan kivraniyorum oksurek ve atesten sirtlarima vurdu artik eklemlerim agriyor olucek gibi hissediyrm ruhum cikti sanki bedenimden bana ayetel kursi okurmusunuz babami bekliyorm doktora gidecegiz simdi allah razi olsun.

Nolursunuz kaldirmayin kisa bir sure sonra gene tasinck bolume tasiyin onemli degil duaya ihtiyacim var

Canım ben anneme söylemiştim o sağlık programlarını çok izler şu ünlü doktor var ya koah hastaları her ayın 1.2.3.4 günü tere yesin demiş. yarım demet öğleden önce yarım demet öğleden sonra.
Bu arada geçmiş olsun sana da stresten, üzüntüden mi oldu acaba?

Canim allah razi olsun bin kere onu bende soyledim ama bunu demen iyi oldu arastiralim bir cok sikintim var canim psikolojik maddi manevi son 6 ayin acisi cikiyo cok yiprandim hakkim helal degil canimi yakanlara simdi zor yaziyorm hakkini helal et cnm ozelden sonra yazacagim sana sag ol cnm

Boşver güzelim herkes ektiğini biçer sana kötülük yapanları sen sadece yaradana havale et. Dua edeceğim sen ve baban için. Bende çok kötü dönemler yaşadım sağlığımdan oluyordum ve çok pişmanım keşke kafama takmasaydım.

Allah şifa versin demek çokmu zordu

Allah şifa versin dememi istemiyor ki sipariş veriyor ayetel kürsi okuyun diye

Doktora gidecekmiş kendi duasını da eder bir de Allah ile arasına neden tanımadığı insanları koymaya çalışıyor

Allah herkesin içini bilendir

Okudum.rabbim şifa verir insallah.ben ayetel kursinin gucune cok inanirim.sacama sapan yorumlarida ciddiye alma

Bende çok inanırım zaten çok güçlü bir dua kur-an' ın 4/1 'i sayılıyormuş.İlim bilim çok önemli, ama bunların yanında duada çok önemli. Dünyada duaların üstesinden gelemeyeceği dualar kadar güçlü hiç bir şey yok.

Allah şifanı versin , dün eklem ve böbrek ağrısından ölüyordum resmen ,

Çorba bool limonlu , soğan , yumurta peynir Özellikle soğan sarımsak hangisini yersen ye elma ve abur cuburluk kek maximus gibi şeyler ye yat terle. 1 günde iyileştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…