Alttaki uyeye soru soralim☺

Birine vermek icin kocaaa bir tepsi baklava aldigimi gordum

Sence ne anlama geliyor bu ruya?

yani baklava hediye etmek nedir bilemem de bence hediye etmeyi düşünmek bile sevdiklerine verdiğin değeri gösterir. Belki bugünlerde birilerine minik hediyeler almayı düşünüyosundur..

Ben de rüyamda beğendiğim bi adamla bir taksideydim . Fal baktırmaya gidiyoduk sözde. Özellikle ellerini almış elime , önlü arkalı ellerini inceliyodum . Sizce bu ne demek ? :)

Allah hayırlara getirsin o beğendiğiniz adamla aranızda birşeyler olabilir mi aceba?? Birbirinizi tanımaya anlamaya çalışacaksınız belki de...
Alttaki çok kötü bir gece geçiren birine daha dinç olabilmesi için vereceğin bi öneri var mı? Not: orucum:-/.

bol bol dinlenip uyuması.

akşama yemekte ne var.

Eğer kin gütmüşsem , gıcık biri olurum.

Kendine özeleştiri yapabilir misin ?

genelde

burun kanaması nasıl durdurulur ?
baş öne yada özellikle arkaya atılmadan düz bir şekilde tutulur. kanamanın şiddetine göre önce pamukla tampon yapılır imkan varsa oksijenli suya batırılır tampon ucu, hala durmuyorsa baş ve işaret parmağı ile burun kemiğinin bittiği yerden mandal şeklinde sıkılır. durmadıysa derhal doktor, ön burundan gelmiyordur kan başka bir nedeni vardır, falan filan...

yolda yaralı bir hayvan görsen birşeyler yapar mısın ?

Kesinlikle evet. Herkes yapmalı.

Araba lastiği değiştirebilir misin?

sanırım 13-14

geri dönüşüme gidebilecek ne var ne yok biriktirip uygun yere gitmesini sağlıyor musun ?

Evde kağıt ,cam ve plastik ürünleri ayrı , diğer çöpleri ayrı tutarım. Haberlerde görmüştüm mutfaktaki gıda artıkları gibi çöpleri bitkisel atık ve gübre olarak kullanıma sağlaycak bir proje üzerinde çalışıyormuş. İnşallah öyle bişey çıkar diye bekliyorum şimdi :)

Pazara mı gidersiniz yoksa marketten mi alışverişinizi yaparsınız ?

pazar tercihimdir sebze-meyve için.

sinirli misin.

2

elinden tamir işleri gelir mi.

X