altınkum la ilgili görüşlerini bekliyorum

gulbaharr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
29
0
41
slm edirne enez altınkum la ilgili görüşlerinizi bekliyorum nasıl biyer denizi falan güzelmi bu yaz oraya tatile gitmeyi düşünüyoruz ama orayla ilgili hiç bi bilgimiz yok bilenlerin görüşlerini önerilerini bakliyorum teşekkürler

bir çok kişi çok beğeniyor ama benim tatil kriterlerime uymuyor.bi kere çok turist var.gece hayatı odaklı biyer oldu.gündüz insanlarla dip dibe güneşleniyorsunuz.denizi de çok ahım şahım değil araştırın derim ama ben kalabalığı geceleri seven bir insanım diyorsanız siz bilirsiniz.

bir çok kişi çok beğeniyor ama benim tatil kriterlerime uymuyor.bi kere çok turist var.gece hayatı odaklı biyer oldu.gündüz insanlarla dip dibe güneşleniyorsunuz.denizi de çok ahım şahım değil araştırın derim ama ben kalabalığı geceleri seven bir insanım diyorsanız siz bilirsiniz.

canımya biz sakin olsun istiyoruz ailemle gidicem için öyle yerler bize göre değil enezi sakin bi yer diye duymuştum oarayla bibilgin varmı ilgin içinde teşekkürler

Peda arkadaşımın da dediği gibi Enez çok kalabalık oluyor canım denizi de aman aman değil:KK43: Sana Gökçeadayı Uğurlu Köyü Gizli Liman'ı tavsiye ederim ev pansiyonda konaklayabilirsiniz.

canım ben gecen sene gittim altınkuma arkadaşların dedigi gibi çok turist var denizide güzel gece hayatı ve gürültü cok aslında güzel yer ama sen ailenle gideceksen sakin yer olsun diyorsan bişe diyemem orda insanlar gündüz sadece denizdeler plaj oldugu gibi dolu herkes içice gece insanlar eglenmeye gidiyor

ALTIN KUMUN güneşi denizi güzel ama çok kalabalık gerçektende.
çok yabancı trist kaynıyor.
ölüdenizi daha çok tavsiye ederim. denizi dalgalı ama temiz oluyor.

geçen hafta altınkumdaydık ailece.ben seviyorum denizini,dalga olmuyor,kuşadası çok dalgalı mesela. ama arkadaşlara katılıyorum turist çok. gece hayatı hareketli. bizim kaldığımız otelde hiç turist yoktu ama. çok memnun kaldık hepimiz... iyi tatiller....

DıDıMDE ELEKTRıK SU FATURALARI BıLE ıNGıLıZCE TÜRK YOK MEDENıYET VAR ne kadar kalabalık olursa olsun misler gibi tatil yapıyorsun 2006yışında gitmiştim hakikaten de sarrafa satılacak KALıTEDE ALTINLIKTA KUMU DENıZı VAR TAVSıYE EDERıM

altunkum'a aşık biriyim sakin güzel , kültür seviyesi gelişmiş denizi havası suyu ile insan gerçekten dinleniyor

seneye bızde ınsallahh fethıye ölu denız didim ve bodrum yapıcazz... burdan bır komsum gıtmış didime cok begenmış..

sanırım bir karışıklık olmuş, konu sahibi arkadaş, enez'deki altınkum plajıyla ilgili bilgi istemiş sanırım. Didim Altınkum yorumları gelmiş ama:)

cevap yazan herkeze çok teşekkürler dediğiniz gibi enez çok kalabalık mış eşim gitti gördü beğenmemiş biz tatilimizi edirne keşanda yaptık deniz çok güzeldi sakin huzurlu tertemiz havası vardı özledim orayı şimdiden bayanlar sakinliği huzuru arayanlara tavsiye ederim hepinize tşk

X