Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok sağol canım. Daha iyileri senin olsun inşallah. Biz 2,5 sene önce projeye girdiğimizde evin değeri 500.000 liraydı. O zaman bana çok pahalı gelmişti ancak Ankara'nın iyi bir semtinde güvenlikli site bir de büyük bir müteahhitin projesi olduğu için gözümüzü kararttık. 125.000 peşin vermemiz gerekiyordu ancak bizim 80.000 lira kadar birikmişimiz vardı. 50.000 lira elden borç aldık. Peşinatı o şekilde verdik. O elden borcu da 2 senede geri ödedik. Şu an evin satış değeri 830.000 lira:KK57: Epey karlı oldu. Şu an mümkün değil alamazdık. Karı koca maaşlı çalışan insanlarız nihayetinde. Ancak 7 yıl daha aylık 4000 lira kredi ödememiz var.
Senin mesleğin nedir? Mühendis miydin?
Evin değeri gerçekten iyiymiş tekrar güle güle oturun hayırlı olsun..
Kalan ödeme nasıl yapılıyor senet mi yaptınız yoksa evi teslim alınca kredi mi çektiniz?
rica ederim canım
seni de burda görünce bende çok sevindim
en son nisan ayında yazıp bırakmıştım
seni gerçekten merak etmistim
Bende mayıstan beri sanırım yazmıyorum.. diğer gruba bazı nedenlerden dolayı yazmak istemiyorum Zaten bi sürü hesapta olmayan ödeme çıktı biraz salmıştım.. baktım gördüm bunun sonu yok tekrar buralardayım :)
Sen nerde yaşıyorsun kaç yaşındasın meslek nedir? Açıklamak istemezsen yazmayabilirsin :)

Canım ellerine sağlık tablo çok başarılı olmuş :KK54: :KK73: rakamlarımız büyüsün kocaman olsun inşallah :KK68:
Herkese iyi akşamlar kızlar gününüz nasıl geçti bakalım harcama birikim durumlarınız nedir :KK52:
Hedef değil de borç mu yazsan acaba buzmavileylak buzmavileylak :)
Benim rakamlar büyümesin küçülsün inşallah :)
Benim günüm harcamasız geçti çok şükür.. evden işe, işten eve geldim şimdi de bisiklet çeviriyorum.. senin günün nasıldı?

Kalan ödeme nasıl yapılıyor senet mi yaptınız yoksa evi teslim alınca kredi mi çektiniz?

Bende mayıstan beri sanırım yazmıyorum.. diğer gruba bazı nedenlerden dolayı yazmak istemiyorum Zaten bi sürü hesapta olmayan ödeme çıktı biraz salmıştım.. baktım gördüm bunun sonu yok tekrar buralardayım :)
Sen nerde yaşıyorsun kaç yaşındasın meslek nedir? Açıklamak istemezsen yazmayabilirsin :)
Canım ben aslen kimyagerim ancak işimi yapmıyorum. Özel bir havacılık şirketinde Kalite Müdürü olarak çalışıyorum.
Proje için müteahhit Yapı Kredi Bankası ile 0,89 faiz oranı ile anlaşma yapmıştı. Ev kredisini ordan kullandık. Noterde firma ile sözleşme imzaladık. 2,5 yıldır krediyi ödüyoruz.

Canım ben aslen kimyagerim ancak işimi yapmıyorum. Özel bir havacılık şirketinde Kalite Müdürü olarak çalışıyorum.
Proje için müteahhit Yapı Kredi Bankası ile 0,89 faiz oranı ile anlaşma yapmıştı. Ev kredisini ordan kullandık. Noterde firma ile sözleşme imzaladık. 2,5 yıldır krediyi ödüyoruz.
Hava alanında çalışıyordun doğru ya unutmuşum :) sen yazınca hatırladım. Teşekkür ederim canım herseyi tek tek sordum kusuruma bakma

merhaba canım
buralara takılınca iyi oluyor hatırlatıyor bir cok şeyi bana faydası olduğuna inandım en azindan
sende iyi ödemeler yapmıştın Babacigina araba dahi almıştım cook takdir etmistim
ben Adanadayim 34 yaşındayım evli ve iki kizim var hemşireyim kamuda çalışıyorum

merhaba canım
buralara takılınca iyi oluyor hatırlatıyor bir cok şeyi bana faydası olduğuna inandım en azindan
sende iyi ödemeler yapmıştın Babacigina araba dahi almıştım cook takdir etmistim
ben Adanadayim 34 yaşındayım evli ve iki kizim var hemşireyim kamuda çalışıyorum
k a h v e k a h v e
bana sorduğunu sandım yanlislik oldu kusura bakma lutfen msjlari karistirdim:olamaz:

Hedef değil de borç mu yazsan acaba buzmavileylak buzmavileylak :)
Benim rakamlar büyümesin küçülsün inşallah :)
Benim günüm harcamasız geçti çok şükür.. evden işe, işten eve geldim şimdi de bisiklet çeviriyorum.. senin günün nasıldı?

Çok sağol canım bende yürüyüş bandında yarım saat kadar yürüdüm :halay: inşallah canım borçların çarçabuk biter ve birikime başlarsın :KK52: benimde var 2 tane kredi ve kredi kartı taksitlerim hepsini yılbaşına kadar bitirmeyi hedefliyorum sonrasında daha hızlı birikim yapmak amacındayım :dua:

merhaba canım

k a h v e k a h v e
bana sorduğunu sandım yanlislik oldu kusura bakma lutfen msjlari karistirdim:olamaz:
Sana sordum Zaten canım :)
Adanalı bi kaç kişi daha vardı sanki birikim topiklerinde..
Allah bağışlasın kızlarını inşallsh vakti zamanı gelince bana da bi kız çocuğu nasip etsin :) evliliğe değil de kız çocuğu olanlara çok imreniyorum..
Evet babacığıma araba aldık ama çok arızası oldu 3 bin küsür lira sanayiye bayılmak zorunda kaldık.. o yüzden eksi hesap/ kredi kartı bu kadar şişti.. Ama severek kullanıyor aldığıma pişman olmadım :)
Şimdi borçları toparlama zamanı Rabbim ödeme kolaylığı versin hepimize

Çok sağol canım bende yürüyüş bandında yarım saat kadar yürüdüm :halay: inşallah canım borçların çarçabuk biter ve birikime başlarsın :KK52: benimde var 2 tane kredi ve kredi kartı taksitlerim hepsini yılbaşına kadar bitirmeyi hedefliyorum sonrasında daha hızlı birikim yapmak amacındayım :dua:
Ooo kredileri de yılbaşına kadar bitirecek misin :) maşallah maşallah.. varsa elinden bi bardak su alırım :dondurma:
Ben şubat gibi anca toparlanıcam sanırım.. 2 kredi de bende var ama onlar uzun vadeli.. kartı, eksi hesabı kapatsam rahatlarım..
Ya kafam karışık bana bi fikir verir misiniz?
Ben altın kolyeyi çok seviyorum ve severek kullanıyorum.. geçen yıl kendi Doğum günümde kendime kolye almıştım :halay: ağustosta doğumgünüm var ve bi kolye daha istiyorum.. fiyatı 300 lira.. :KK1: sizce almak mantıklı mı? Tabloda tek borç yazdıran benim bu arada bunu da göz önünde bulunduralım :KK45:

X