Altın biriktirmeye başlıyoruzz

etlik Zübeyde kadın doğum hastanesine gittim en son rahim filmide orda çekiliyo olmadı oraya devam edeyim ya hiç değilse rahim filmi çektirene kadar onun bi sonucu öğreneyim

kızlar sizle bisey paylasmak istiyorum. Ister fikir verin ister sadece okuyun.icimi dokmek istedim biraz.

ben 3 senelik evliyim 2 senedir korunmuyoruz artık bebiş istiyoruz eşim 6 ay önce varikosel ameliyatı oldu. haftaya sonucunu öğrenicez yani değerleri nolmuş artmışmı. ama benimde adet düzensizliğim var hep vardı adet olamıyorum geçen ay söktürücüyle adet oldum 4-5 ay olmamıştım. kan tahlili yaptırdım. değerlerim iyi çıktı çok şükür. Ultrasonla bakti bide sadece küçük küçük kistlerin var ama onlar önemli degil dedi. Hatta yokta denilebilir falan dedi nasil doktorsa. Herneyse benden bide rahim filmi cektirmemi istedi ama o biraz zor oldugu icin bide esimin degerlerini ogrenmeden ben cektirmek istemedim ayrica gun almam lazim onun icinde adet olmam lazim ki yine olmadim gecen ay söktürücüyle ayin 20sinde olmustum.bide bugune kadar gittigim doktorlarin nerdeyse hepsi zayiflican dedi tamam fazlaligim var biliyorum ama benden daha kilolular hemen hamile kaliyor bunu anlamiyorum.yumurta tembelligim varmis biraz. Zaten su an diyetteyim 5 kilo verdim simdiye kadar ve devamda edicem. Sizce esimin degerleri iyi veya kotu cikmis olsun napmam lazim tedaviye hemen baslamalimiyiz yoksa biraz daha zayiflamayimi bekliyim su an 75 kiloyum bu arada. Esim 29 ben 25 yasindayim. Napicaz hic bilmiyorum cok skildim kadin dogum doktoruna gitmekten cunku hic bi netice alamiyorum bi ay söktürucuyle adet oluyorum diger ay yine ayni adet olamiyorum kendiligimden :KK43:
Seni o kadar iyi anlıyorum ki 3'5 senede benim olmadı o o test bu test derken rahat 10000 harcamisizdir beyin mr bile çektirdim o kadar yani eşime de varikosel teşhisi kondu ama hemen ameliyat olması olmak istemedi eşime aktaran bı macun yaptırdık 300 lira Falandi ya fiyatı 3 yıl önce doktorlar normal yolla olmaz dediler aşılamaya gideceğim ay 90 kilo ile hamile kaldım umudunu yitirme oluyor yani hastahaneyi ihmal etme bana kalırsa adet söktürücü olaraktan hayıt tohumlu civan perçemli çayı icmistim ben en azından kimyasal deil rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin bende ikinciyi düşünüyorum ama şu anda diyetteyim 78 kiloyum bakalım bu sefer çok uğraşmam umarım zira benimde psikolojim bozulmuştu o sedyeye yatıp muayne olmaktan

Bu arada eşim bi eve uğradı tam altın almış :halay:
Ben tekrar şok:KK51::skandal:
İşleriyle ilgili birşey için biriktiriyormuş
1 sene içinde bozdurrım harcanmasın diye altın yapıyorum dedi
Valla gözlerim yaşardı yine de :süslü:
enişteye bak sen:nazar:
benim eşim de profesyonel olta seti almak için para biriktircekmiş:halay:
12 yıl bitti tanıyorum canı sağolsun bir kuruşunu arkasına attığını, biriktirdiğini hiiiiç görmedim.
altını geçtim de, istediği olta için bile para birikse ağlarım kesin:KK48:

Kizlar cok tesekkur ederim yorumlariniz icin. Is yerinde oldgum icin rahat yazamiyorum o yuzden toplu yazayim dedim hepinizin tavsiyesine uyacagim haftaya esimin degerlerine baktiktan sonra kendim yine kadin dogumdan randevu alip rahim filmi istiyim o zaman ama once adet olmak icin gitmem lazim iste yada kendim adetimi nasil söktürürum direk eczaneden alayim olmadi sonra esimin degerlerine gore caksir suyu alayim birde bu sogan kurune adetken baslamak daha iyimis sizce yarin hemen basliyimmi adet olmadan? Birde ankarada doktor bulamiyorum o kadar cokki valla nereye gidecegimi sasirdim fikri olan varmi acaba? Birde ben haftaya persembe dahiliyeden randevu aldim vitaminlerime baktiricam insulin direncim olup olmadigini bilmiyorum orda cikarmi kizlar bilgisi olan varmi gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen canim sana verilen ilac neydi acaba birde neden sana onu verdi onu merak ettim. Iyi bi doktor bulsam herseyi konusup hep ona gidicem ama bi turlu bulamadim :KK43:
Soğan kürüne hemen başlayabilirsin canım
Sökmesi için birebir
ve bir de kekik çayını mutlaka dene .
Sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı kekik at 5 dk demle o dA güzel söküyor.

Mutlaka içine sinen bir doktor bul canım.
En önemlisi psikolojin.
Odasından kafanda soru olarak çıktığın doktora bir daha girme.

Bana doktorum pkolu olduğum için yeme isteğimden şikayet ettiğim için vermişti canım ismi glifor.. kk da çok konu var okuyabilirsin.
Doktor un yaZarsa kullan tabi.

Dahiliye de de söylediğin şeylerin sonucuna ulaşabilirsin canım .
Allahım yardımcın olsun

Seni o kadar iyi anlıyorum ki 3'5 senede benim olmadı o o test bu test derken rahat 10000 harcamisizdir beyin mr bile çektirdim o kadar yani eşime de varikosel teşhisi kondu ama hemen ameliyat olması olmak istemedi eşime aktaran bı macun yaptırdık 300 lira Falandi ya fiyatı 3 yıl önce doktorlar normal yolla olmaz dediler aşılamaya gideceğim ay 90 kilo ile hamile kaldım umudunu yitirme oluyor yani hastahaneyi ihmal etme bana kalırsa adet söktürücü olaraktan hayıt tohumlu civan perçemli çayı icmistim ben en azından kimyasal deil rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin bende ikinciyi düşünüyorum ama şu anda diyetteyim 78 kiloyum bakalım bu sefer çok uğraşmam umarım zira benimde psikolojim bozulmuştu o sedyeye yatıp muayne olmaktan
benim eşimde hemen ameliyat oldu başka bi doktora daha göründük tabi 3 ay sonra testesteron testi yaptırdı sonucu iyidi 6. aydada sperm testi olması gerekiyor oda haftaya bakalım inşallah sonuçlar güzel çıkar. civan perçemini akşam içeyim evde vardı ama daha öncede içiyodum onlada olamamıştım. tarlusal falan alırım olmadı sonrada hastaneden randevu alıp giderim filmi çektirmeye. rabbim aratmadan versin inşallah canım ya çok zor gerçekten. bende karatay diyeti yapıyorum inşallah veririiz kilolarımızııı

Eş konusunda şanslıyım galiba benden habersiz tek kuruş harcamazsin ev hanımının aldığı parayı getirir verir ortak bı yerimiz var oradan lazım oldukça alır eminim geliri y
benim eşimde hemen ameliyat oldu başka bi doktora daha göründük tabi 3 ay sonra testesteron testi yaptırdı sonucu iyidi 6. aydada sperm testi olması gerekiyor oda haftaya bakalım inşallah sonuçlar güzel çıkar. civan perçemini akşam içeyim evde vardı ama daha öncede içiyodum onlada olamamıştım. tarlusal falan alırım olmadı sonrada hastaneden randevu alıp giderim filmi çektirmeye. rabbim aratmadan versin inşallah canım ya çok zor gerçekten. bende karatay diyeti yapıyorum inşallah veririiz kilolarımızııı
Aminnn ben civan percemini içtikten bı gün sonra oluyordum bünye meselesi belkide psikolojik tır bilmiyorum bende 25 yaşındayım 6 yıllık evliyim 4.senede oldu çok şükür yaşınız genç olur inşallah çok bekletmeden hakkınızda hayırlısı insallahh

12 yıl bitti tanıyorum canı sağolsun bir kuruşunu arkasına attığını, biriktirdiğini hiiiiç görmedim.
Benimki de aynı valla canım
başının Eti'ni yiyerek birikim de birikim çocukların çeyreklerini kullandık onu yerine koyalım diyerek 5 tam aldırmıştım .

Sonra Aralık'larla kendisi 3 tane daha aldı.
Bana her verdiğinde sakın öylesine bi ödemen için isteme vermem diyorum
bugünde iş için biriktiriyorum dedi
ben yine bakacağız artık duruma göre dedim
Bana anlatacaksın ona göre vercem dedim

Çünkü bu zamana kadar en ufak sıkışmasında kenara koyduğunu harcadı.
Hadi olsun harcasın diyelim
gereksiz harcamalarını azaltmadı .
Onun için bende ipleri elime aldım :sinirli:
Vermem de vermem diyorum :sopa:

Soğan kürüne hemen başlayabilirsin canım
Sökmesi için birebir
ve bir de kekik çayını mutlaka dene .
Sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı kekik at 5 dk demle o dA güzel söküyor.

Mutlaka içine sinen bir doktor bul canım.
En önemlisi psikolojin.
Odasından kafanda soru olarak çıktığın doktora bir daha girme.

Bana doktorum pkolu olduğum için yeme isteğimden şikayet ettiğim için vermişti canım ismi glifor.. kk da çok konu var okuyabilirsin.
Doktor un yaZarsa kullan tabi.

Dahiliye de de söylediğin şeylerin sonucuna ulaşabilirsin canım .
Allahım yardımcın olsun

çok teşekkür ederim canım
kekik çayıda güzel oluyo onuda yapayım bakalım olcakmıyım
doktor da çok önemli aynen inşallah bulurum iyi bi doktor
soğan kürünede yarın başlıyım o zaman :))

başının Eti'ni yiyerek birikim de birikim çocukların çeyreklerini kullandık onu yerine koyalım diyerek 5 tam aldırmıştım .

eşim maaşını bana yollar. belirlediğimiz sabit bir miktar onun harçlığı olur. o parayla ay sonunu getirir. yetmediği yerde borç verir fazlasını geri alırım. ama baktığım zaman elindeki paradan da birikim imkanı var ama o arttırmaz. diyelim maaş öncesi parası kaldı hemen harcayacak yer bulur. sorsan kesin yapılması gereken bir harcamadır onun için. ben de madem harcayacaksın beni yemeğe götür derim, param kalmadı der üç beş alır kumbarama atarım.
bu ay burayı takibe hız verdim ve en az haftanın birkaç günü birikim, harcama diye altan alta işliyorum onu. birikim için amacımız var ev almak istiyoruz artık. olta takımını maaşından almadığım için birikim yapacakmış.
bakalım nasıl olacak

Kızlar niye sessizsiniz yaa :duduk:
Hiç yakışmıyor size :KK51:
Hedefler nasıl gidiyor:spor:
Iyiyim canım bu aralar okul telaşeleri var iş,çocuklar, ödevler derken pek yazamadım..
Maaşa son 6 gün.. Hedefimin ilk kısmına o zaman başlayacağım. .
Bu arada eşim bi eve uğradı tam altın almış :halay:
Ben tekrar şok:KK51::skandal:
İşleriyle ilgili birşey için biriktiriyormuş
1 sene içinde bozdurrım harcanmasın diye altın yapıyorum dedi
Valla gözlerim yaşardı yine de :süslü:
Ayy kanki eşine de aşıladın sen.. Bereketli olsun...
:))) benim eşim de birikim nedir nasıl birşeydir Bilmez...

Arkandayın ben canım... Eline ağzına sağlık..

Iyiyim canım bu aralar okul telaşeleri var iş,çocuklar, ödevler derken pek yazamadım..
Maaşa son 6 gün.. Hedefimin ilk kısmına o zaman başlayacağım. .

Ayy kanki eşine de aşıladın sen.. Bereketli olsun...

:))) benim eşim de birikim nedir nasıl birşeydir Bilmez...

Arkandayın ben canım... Eline ağzına sağlık..
Çok sağol canım :KK200:
Allahım çalışan bayanların 2 kat gücünü arttırsın :nazar:

eşim maaşını bana yollar. belirlediğimiz sabit bir miktar onun harçlığı olur. o parayla ay sonunu getirir. yetmediği yerde borç verir fazlasını geri alırım. ama baktığım zaman elindeki paradan da birikim imkanı var ama o arttırmaz. diyelim maaş öncesi parası kaldı hemen harcayacak yer bulur. sorsan kesin yapılması gereken bir harcamadır onun için. ben de madem harcayacaksın beni yemeğe götür derim, param kalmadı der üç beş alır kumbarama atarım.
bu ay burayı takibe hız verdim ve en az haftanın birkaç günü birikim, harcama diye altan alta işliyorum onu. birikim için amacımız var ev almak istiyoruz artık. olta takımını maaşından almadığım için birikim yapacakmış.
bakalım nasıl olacak
Anlatmak etkili canım valla
Daha doğrusu başının Eti'ni yemek
İnşallah başarılı olursun :KK48:

günaydın bicirikler:)
ben de hayatımda ilk kez aşure yapmaya karar verdim sizden heveslendim:)
ben içinde nohut ve fasulyeyi hiç sevmiyorum. onlarsız olur dimi?
bide kayısı, incir, üzüm dışında içine neler koyulabilir? bi tarifte elma okudum. portakal kabuğu çok isterdim ama mevsimi değil..
üstüne de kuş üzümü, ceviz fındık koyacam.
Merhaba ayiciklijelibom ayiciklijelibom
Ben iki yıldır yapıyorum çok da seviyorum.
Buğday, incir, kayısı, nohut, fasulye, kuru üzüm, kuş üzümü, fıstıkk, fındık, çam fıstık,elma, süt, şeker, ceviz, nar koyuyorum.

kızlar sizle bisey paylasmak istiyorum. Ister fikir verin ister sadece okuyun.icimi dokmek istedim biraz.

ben 3 senelik evliyim 2 senedir korunmuyoruz artık bebiş istiyoruz eşim 6 ay önce varikosel ameliyatı oldu. haftaya sonucunu öğrenicez yani değerleri nolmuş artmışmı. ama benimde adet düzensizliğim var hep vardı adet olamıyorum geçen ay söktürücüyle adet oldum 4-5 ay olmamıştım. kan tahlili yaptırdım. değerlerim iyi çıktı çok şükür. Ultrasonla bakti bide sadece küçük küçük kistlerin var ama onlar önemli degil dedi. Hatta yokta denilebilir falan dedi nasil doktorsa. Herneyse benden bide rahim filmi cektirmemi istedi ama o biraz zor oldugu icin bide esimin degerlerini ogrenmeden ben cektirmek istemedim ayrica gun almam lazim onun icinde adet olmam lazim ki yine olmadim gecen ay söktürücüyle ayin 20sinde olmustum.bide bugune kadar gittigim doktorlarin nerdeyse hepsi zayiflican dedi tamam fazlaligim var biliyorum ama benden daha kilolular hemen hamile kaliyor bunu anlamiyorum.yumurta tembelligim varmis biraz. Zaten su an diyetteyim 5 kilo verdim simdiye kadar ve devamda edicem. Sizce esimin degerleri iyi veya kotu cikmis olsun napmam lazim tedaviye hemen baslamalimiyiz yoksa biraz daha zayiflamayimi bekliyim su an 75 kiloyum bu arada. Esim 29 ben 25 yasindayim. Napicaz hic bilmiyorum cok skildim kadin dogum doktoruna gitmekten cunku hic bi netice alamiyorum bi ay söktürucuyle adet oluyorum diger ay yine ayni adet olamiyorum kendiligimden :KK43:

Mrhaba bende 1.5 senedir korunmuyrum hala hamile kalamadom bende de adet gecikmesinden oturu ufak kistler olusmustu sokturucuyle birlikte adet olunca gittmisti . Onlar adet kistleri tam adetin gelmedigi icin kan icerde kistte donusuyor adet olunca eriyip gidiyor . Bende 80 kiloyum doktor banada zayfla dedi ama kesin zayflaman lazm demedi sorun yok olur dedi esimden sperm testi istedi esim yaptirmadi benden hormon testi istedi adetin 3. Gunu yaptirdim sorun yok dedi deneyin dedi simdi veedigi sure doldu kasima kadar hamile kalmazsam bende rahim filmi cektirip esimin testini yaptirip asilama yada tup bebek icin basvurucam ins uzulme. Ama bence once esinin sonuclarini bekle derim sonucta ameliyat olmus esin

Merhaba ayiciklijelibom ayiciklijelibom
Ben iki yıldır yapıyorum çok da seviyorum.
Buğday, incir, kayısı, nohut, fasulye, kuru üzüm, kuş üzümü, fıstıkk, fındık, çam fıstık,elma, süt, şeker, ceviz, nar koyuyorum.
teşekkür ederim canım. üşenmezsem eğer yapacam bakalım nasıl olacak:)

X