Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kek kurabiye pasta neler yaptim hepsini oturdum ben yedim agzin surmedi sevmiyor oyle seyleri cips cikolata cola bunlarsiz yapamiyor cocuk gibi
Bnm esimde ayni cips cikolata kola bunlarsiz yapamaz
Ha bir de jelibon var
Cocuk gibi markete gittigimizde genelde o reyonlarda takilir

Günaydın kızlar
Nasılsınız?
Uzun zamandan sonra bir hafta sonu evdeyim.

Şu anda kızım ile kocam uyuyor. Ben de kitap keyfi yapıyorum. Daha doğrusu yapıyordum ara verdim.

Halıları yıkamaya vermeyi düşünüyorum.

Bankada 400, cebimde 100 liram kaldı. Ayın 15 ine kadar bir harcama planım yok.

Bir kuru sogan iyice yağda kavur üzerine 3kasik biber salçası.dursun kenarda.bir bardak mercimeği 3bardak suyla iyice hasla haslaninca sıcak üzerine bir bardak ince bulgur koy ağzını kapat beklesin sonra iyici yoğur salçalı soğanla en son da baharat yağ ince doğranmış taze soğan ve maydanoz la yoğur istediğin gibi şekil ver ve limonla afiyetle ye.

Mrhaba bende 1.5 senedir korunmuyrum hala hamile kalamadom bende de adet gecikmesinden oturu ufak kistler olusmustu sokturucuyle birlikte adet olunca gittmisti . Onlar adet kistleri tam adetin gelmedigi icin kan icerde kistte donusuyor adet olunca eriyip gidiyor . Bende 80 kiloyum doktor banada zayfla dedi ama kesin zayflaman lazm demedi sorun yok olur dedi esimden sperm testi istedi esim yaptirmadi benden hormon testi istedi adetin 3. Gunu yaptirdim sorun yok dedi deneyin dedi simdi veedigi sure doldu kasima kadar hamile kalmazsam bende rahim filmi cektirip esimin testini yaptirip asilama yada tup bebek icin basvurucam ins uzulme. Ama bence once esinin sonuclarini bekle derim sonucta ameliyat olmus esin
desene aynı şeyleri yaşıyoruz canım biz :KK51:
eşini anlamadım ama neden test yaptırmak istemiyor
biz 2 senedir korunmuyoruz ama benim hiç eşimden sorun çıkacağı aklıma gelmezdi bendede düzensizlik varya hep ondan sanıyodum. eşimi öğrenince şok olduk ikimizde. ama çok şükür o bebişi benden çok istediği için bi sorun çıkarmadan hemen ameliyat oldu. aksatmayın onu ya eşini ikna etmelisin canım o istemiyomu bebek sahibi olmak acaba?
bende rahim filmi çektirip ne gerekiyosa onu yapıcam da önce adet olmam lazım tabi. kekik suyu içtim tık yok valla şu anda :KK70: sendemi hep söktürücüyle oluyosun

Bir kuru sogan iyice yağda kavur üzerine 3kasik biber salçası.dursun kenarda.bir bardak mercimeği 3bardak suyla iyice hasla haslaninca sıcak üzerine bir bardak ince bulgur koy ağzını kapat beklesin sonra iyici yoğur salçalı soğanla en son da baharat yağ ince doğranmış taze soğan ve maydanoz la yoğur istediğin gibi şekil ver ve limonla afiyetle ye.
ohhhh misss saol canim

guaydin kizlar :) sabah sabah bir sorum var mercimek koftesi icin guzel bir tarifi olan var mi

Ay valla canım çekti benim de. Ben de yapayım bugün.

X