Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Altın aldım yarım.gram 750 TL bir akrabanın düğününe ama kuyumcunun verdiği Altin ahlat veya iar değildi cuma.saati kilitliyorlardi aceleye de geldi
Bir bakar mısınız şu markayı duyan bilen oldu mu Özbağ diye bir sey

Eklentiler

• IMG_20230623_141508.jpg
    IMG_20230623_141508.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 76
T Thewitcher gecmis olsun.
Bende de 3 haftadir gecmeyen kuru bir oksuruk var, geceleri uyutmuyor.
Isten biraz erken ciktim, markete ugradim, guya cok eksik yok diye esime gelme ben otobusle gelirim dedim. Onu da alim bu da pisirilir derken yine aldim baya, neyse birsekilde tasidim artik.
Bir onceki gun de, kizin iki arkadasinin dogun gunu var, onlara hediye aldim. En sevdigim ve kolay olan kucuk kiz cocuklarina hediye almak, secenek cok oluyor ama erkek cocuklarina daha zor buluyorum, hele yas buyudukce daha da zorlasiyor.
Haftasonu yagmurlu, cilek toplamaya gotururuz diyordum cocuklari ama gidemeyiz, haftaya artik.
Sirket eger yilsonu hedeflerimizi tutturursak ekstra hisse verecekmis, CEO muz acikladi. Daha halka acilmadik, insallah bir iki seneye halka acilirsak hisselerimi satip ev degistirirken kullanmak istiyorum, hayirlisi.

Ooooo biz daha yurt içi gezemezken🤣
Iyi tatiller fıstık
Bana cikileta getir🤣
Tabiki bebem 😆
Bu arada ben 6 aylık hedefimi tutturdum.
Bakalim kalan 6 aylık hedefi tutturabilecekmiyim

Bu ara mide ve bagirsaklarimdan rahatsızım gecmedi bir türlü 3 ay oldu. Ilac verildi yeniden. gecmezse bayramdan sonra endeskopi ve kolonoskopi yapilacak hayirlisi bakalim. Saglik olsun
Hedefini tutturan herkese 🤗
Ben tutturamadim

Umarim o tetkiklere gerek kalmaz witch

Bu ara mide ve bagirsaklarimdan rahatsızım gecmedi bir türlü 3 ay oldu. Ilac verildi yeniden. gecmezse bayramdan sonra endeskopi ve kolonoskopi yapilacak hayirlisi bakalim. Saglik olsun
Geçmiş olsun canim

Kimin ne kadar aldığında gözüm yok keşke herkes kazansın iyi yasasin Zaten bunun muhatabı işçiler değil devlet. Ben burda kötü birsey söylediğimi düşünmüyorum neden öyle alındınız. Tabiki istisnalar var ben gözümün onundekilerden bahsediyorum ilkokul mezunu olupta kadrolu ise girip iş begendiremedigimiz işçi arkadaslardan. Ve 11 bin alan hizmetli koşuyor malesef herseye. Burdaki adaletsizlikten bahsediyorum.
Ayrıca 23 bin maaşı gözümle gördüm yalan borcumda yok kimseye. Tediye ve ikramiyeleri hariç. Bana da giysi yardımı diye 40tl verdiler sagolsunlar
Ve de evet 2 sınava mülakata girip ancak bu maasi alıyorsam benim bu adaletsizlikten bahsetmem hakkim degilmi ve tekrar ediyorum bunun sorumlusu devlet
Malesef hepimiz maaş konusunda içler acısı durumdayız. Her şey o kadar pahalı ki...Ben üzülüyorum halime yulalrca okudum. Sonra öğrenim kredisi ödedim.
Şimdi kara kara düşünüyorum daha kötü günler gelecek diye...Bayram da misafirliğe giderken yerine göre 1kilo baklava çikolata gotururdum şimdi hale bak

Kizlar dizlerimdeki menisküs yırtığı ve birkaç şeyden dolayı 2. Seansı da oldum. Malesef sigorta karşılamadığı için karttan çektim. Umarım fayda gorurum. 2seans ücreti maaşım kadar zaten. 4gun yatıp dinlenecegim. Yasaklar devam tabiki...
Bu yaz ekstra bir şey yapmayacağım. Hiç planım yok. Borçsuz en hafif şekilde geçireceğim. Annemlere giderim bir süre oğlum orda rahat ediyor. Kışlık hazirlarim öyle geçer. Sağlık olsun bakalim

Mesele işcinin maaş meblağsi değil..mesele memura yeterince verilmemesi ..yoksa öğretmenler gerçekten az alıyor ve yeri geliyor şu deprem sürecinde de bizzat gördük en çok öğretmenler maddi manevi yardımda bulundu.. sınıfında bir maddiyati sorunlu öğrenci mi var hemen çevresinden kendinden para biriktirip iaşe ile nakdi yardımlarla.gercek kişilere en iyi ulasabilenler onlar.
İşçiler elbette hepimiz bir nevi isciyiz ama yokluktan gelen kesim kesinlikle vermeye imtina ediyor haklı olarak çünkü belkide en zor zamanları onlar çekmiş yaşamışlardır kiymetide en iyi bilen kesimdir .yani gercektne memurun maaşı çok az özellikle okuma eğitim yükselme açısından bakınca. Ama surasida bir okadar önemli artık bakanliklarda işçi mi bakiyorsun insanlar.iki.universite bitirmiş ve işçi kadrosunda.o.yuzden yükselme okuma bunlarda.olcut değil kendi nazarımda. Herkesin yarınını tedirginliğe düşmeden yaşayacağı meblaglari maaşları olsun inşallah
Gorev yaptığım okulda 12 bin lira alan öğretmen var en az 8 yıllık ogretmen
T Thewitcher gecmis olsun.
Bende de 3 haftadir gecmeyen kuru bir oksuruk var, geceleri uyutmuyor.
Isten biraz erken ciktim, markete ugradim, guya cok eksik yok diye esime gelme ben otobusle gelirim dedim. Onu da alim bu da pisirilir derken yine aldim baya, neyse birsekilde tasidim artik.
Bir onceki gun de, kizin iki arkadasinin dogun gunu var, onlara hediye aldim. En sevdigim ve kolay olan kucuk kiz cocuklarina hediye almak, secenek cok oluyor ama erkek cocuklarina daha zor buluyorum, hele yas buyudukce daha da zorlasiyor.
Haftasonu yagmurlu, cilek toplamaya gotururuz diyordum cocuklari ama gidemeyiz, haftaya artik.
Sirket eger yilsonu hedeflerimizi tutturursak ekstra hisse verecekmis, CEO muz acikladi. Daha halka acilmadik, insallah bir iki seneye halka acilirsak hisselerimi satip ev degistirirken kullanmak istiyorum, hayirlisi.
Tesekkur ederim cnm sana da geçmiş olsun
Tabiki bebem 😆

Hedefini tutturan herkese 🤗
Ben tutturamadim

Umarim o tetkiklere gerek kalmaz witch
Insallah canim sagol
Geçmiş olsun canim
Tenkyu bebisim

Kizlar dizlerimdeki menisküs yırtığı ve birkaç şeyden dolayı 2. Seansı da oldum. Malesef sigorta karşılamadığı için karttan çektim. Umarım fayda gorurum. 2seans ücreti maaşım kadar zaten. 4gun yatıp dinlenecegim. Yasaklar devam tabiki...
Bu yaz ekstra bir şey yapmayacağım. Hiç planım yok. Borçsuz en hafif şekilde geçireceğim. Annemlere giderim bir süre oğlum orda rahat ediyor. Kışlık hazirlarim öyle geçer. Sağlık olsun bakalim
Geçmiş olsun tatlu şifa olsun ins

Bereketli olsun canim 🧿
Insallah gecer canim, cok gecmis olsun

Cok gecmis olsun canim 😘

Selam kizlar,
bugün arabayi aldik. Hayatimda ilk kez kredi cektim 😩 Iki hafta sonra arabayi teslim edecekler.
Bizimkine 8000€ verdiler. Insallah uzun süre sorunsuz götürür bizi.
Yarin misafir gelcek bir haftaligina. Eve girisdim, biraz daha isim kaldi. Kizimi uyutdum, simdi isleri hal ederim. Yarina yemekler kalir.

Selam kizlar,
bugün arabayi aldik. Hayatimda ilk kez kredi cektim 😩 Iki hafta sonra arabayi teslim edecekler.
Bizimkine 8000€ verdiler. Insallah uzun süre sorunsuz götürür bizi.
Yarin misafir gelcek bir haftaligina. Eve girisdim, biraz daha isim kaldi. Kizimi uyutdum, simdi isleri hal ederim. Yarina yemekler kalir.
Hayirli olsun arabaniz kazasız binin insallah

X