Altın biriktirmeye başlıyoruzz

gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen ben kızımın emekleme döneminde kimyasalları hayatımızdan çıkardım.
Yer temizliğinde sirke kullanıyorum. Arapsabununu fısfıslı bir şişede sulandırdım. Banyo ve mutfak tezgahı için onu kullanıyorum. Bulaşık makinesinde soda boraks karışımı bir deterjan kullanıyorum. Kuvvetli kimyasallar içermediği için kurumuş kirleri çıkarmıyor. Öncesinde fırçalayıp koyuyorum.
Yumuşatıcı kullanmıyorum. Çamaşır deterjanı olarak yine soda boraks karışımı bir deterjan kullanıyorum.

gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen ben kızımın emekleme döneminde kimyasalları hayatımızdan çıkardım.
Yer temizliğinde sirke kullanıyorum. Arapsabununu fısfıslı bir şişede sulandırdım. Banyo ve mutfak tezgahı için onu kullanıyorum. Bulaşık makinesinde soda boraks karışımı bir deterjan kullanıyorum. Kuvvetli kimyasallar içermediği için kurumuş kirleri çıkarmıyor. Öncesinde fırçalayıp koyuyorum.
Yumuşatıcı kullanmıyorum. Çamaşır deterjanı olarak yine soda boraks karışımı bir deterjan kullanıyorum.
maşallah canım sana bende yapıyorum birşeyler de her konuda yapmak istiyorum inşallah

Son düzenleme:
Hepinize merhaba kizlar. Bugun son duruşmamiz oldu ve boşandik. Şükürler olsun ki maddi manevi hersey istedigimiz gibi oldu.
Şunu bilir şunu söylerim, bir kenarda eşinizin bilmedigi bi para muhakkak olsun. Çunku dunyanin en iyisi dedigimiz insanlarin yuzunu ancak kotu zamanlarda görüyoruz.
Eşimle aramda maddi anlamda bi sıkıntı olmazdi ama adliyede yirtmiş kendini nafaka tazminat odemem diye. Yani çocuguna evliligine uzulmuyorda paranin peşine duşmuş.
Tüm kötü kocalarin cani cehenneme. Oh bee

Hayırlı olsun. Bundan sonra mutlu ol oğlunla.

Capture+_2017-09-26-22-20-45-1.png

:KK70::KK70:

Bundan sonrası için Allah yardımcın olsun canım.
Söylediğine aynen bende katılıyorum
Dünya hali işte bitmesi için başlamıyoruz ama ne olacağımızda belli değil
Sagol canim, darda zorda kalan herkesin Rabbim yardimcisi olsun. Eşim kötü biri degildi ama ana kuzusuydu. Halende kötülemedigim eşim konu para olunca canavar kesildi. Birikim şart arkadaşlar gercekten şart. Birikimim olmasaydi boşanma sürecinde belkide çaresizlikten geri dönerdim Allah korusun. Rabbimde yardim etti de davami kazandim en iyi şekilde. Şukurler olsun.

Sagol canim, darda zorda kalan herkesin Rabbim yardimcisi olsun. Eşim kötü biri degildi ama ana kuzusuydu. Halende kötülemedigim eşim konu para olunca canavar kesildi. Birikim şart arkadaşlar gercekten şart. Birikimim olmasaydi boşanma sürecinde belkide çaresizlikten geri dönerdim Allah korusun. Rabbimde yardim etti de davami kazandim en iyi şekilde. Şukurler olsun.
Haklusin her insan in birikimi olmalı diye dusunuyirum heleki kadınların muhakkak olmalı ben ev hanimiyim ama yine de esimden habersiz biriktiririm çünkü yarinim uz belli değil

X