Altın biriktirmeye başlıyoruzz

balbebekk balbebekk
Benim ocak hedefim 3000 ₺ canım
Hazırda da bi 3000 ₺ birikimim var .
Haziran'a kadar birikime devam edip 50 gr lık bi burma almak istiyorum ben .
Fazlası olursa da gr alcam inşallah .

A Anka
Benim kumbaram Yok da 50₺ lik banknotla biriktiriyorum canım. :KK48:
Aslında bi bozuk kumbaram var içinde 8 liram var çok istiyorum biriktirmek ama o da 50₺ olunca tümletiyorum :olamaz:

Estella- Estella-

Aynen altına el uzatılacak gibi değil ama içimden bi ses DAha da artacak bugünleri arıycaz diyo :KK51:

geçen günler de çeyrekle yapılmış bileklik fotosu atmıştı ya bi arkadaş . O dA aklımdan hiç çıkmıyor . Acaba işçiliği çok mu oluyor onun dA kızlar

Son düzenleme:
balbebekk balbebekk
Benim ocak hedefim 3000 ₺ canım
Hazırda da bi 3000 ₺ birikimim var .
Haziran'a kadar birikime devam edip 50 gr lık bi burma almak istiyorum ben .
Fazlası olursa da gr alcam inşallah .

A Anka
Benim kumbaram Yok da 50₺ lik banknotla biriktiriyorum canım. :KK48:
Aslında bi bozuk kumbaram var içinde 8 liram var çok istiyorum biriktirmek ama o da 50₺ olunca tümletiyorum :olamaz:

Estella- Estella-

Aynen altına el uzatılacak gibi değil ama içimden bi ses DAha da artacak bugünleri arıycaz diyo :KK51:

geçen günler de çeyrekle yapılmış bileklik fotosu atmıştı ya bi arkadaş . O dA aklımdan hiç çıkmıyor . Acaba işçiliği çok mu oluyor onun dA kızlar
Yok canım o bilejliklerin pek işçiliği olmaz çünkü çeyrek le oluyor sadece etraftaki birleşme zinciri çok incikli tasli falan olmaz sa bozarken zarar etmezsin yatırım amaçlı hrmde kullanmak maksatlı da çok tercih ediliyor sonuçta ceyreklerini kolunda taşıyorsun dimi ama

aylık o kadar masrafımız var ki
düşündükçe deli oluyorum

1010 lira araba kredisi (kasım 2018 de son)
1400 lira ihtiyaç kredisi (temmuz 2018 de son)
600 lira kira (1 ay sonra 700 olacak)
75 lira aydat
faturalar var bir sürü

şimdi kış geliyor.
yakıt parası
kızıma kışlık aldık biraz, biraz daha alacağız
doğacak bebeğime daha bir şey almadık. kızımdan kalanları kullanıcam ama kızım yazın doğmuştu, gene yenidoğan için kışlık almam lazım.
ekimde bir arkadaşım doğum yapacak bebeğine bir çeyrek altın bir de kıyafet almalıyım. o benimkine almıştı.
eşim yeni bir ayakkabı istiyor.
150 liralık tarhana yaptırdım onun parasını vereceğim.

mutfak masrafı almış başını gidiyor. meyveyi balığı eksik etmemeye gayret ediyoruz kızımdan dolayı

kendi keyfim için 150 liralık alışverişim anca olacak. o da 150 temizlik (ayda bir alıyorum)

bir de bir şey sorcam
benim kayınvalide düğünden önce çeyizlik yatak örtüsü yaptırdı yorgancıya, boncuklu saten fırfırlı falan, hiç kullanmadım. ne yapsam ki onu. evde yer kapladıkça bana batıyor.

aylık o kadar masrafımız var ki
düşündükçe deli oluyorum

1010 lira araba kredisi (kasım 2018 de son)
1400 lira ihtiyaç kredisi (temmuz 2018 de son)
600 lira kira (1 ay sonra 700 olacak)
75 lira aydat
faturalar var bir sürü

şimdi kış geliyor.
yakıt parası
kızıma kışlık aldık biraz, biraz daha alacağız
doğacak bebeğime daha bir şey almadık. kızımdan kalanları kullanıcam ama kızım yazın doğmuştu, gene yenidoğan için kışlık almam lazım.
ekimde bir arkadaşım doğum yapacak bebeğine bir çeyrek altın bir de kıyafet almalıyım. o benimkine almıştı.
eşim yeni bir ayakkabı istiyor.
150 liralık tarhana yaptırdım onun parasını vereceğim.

mutfak masrafı almış başını gidiyor. meyveyi balığı eksik etmemeye gayret ediyoruz kızımdan dolayı

kendi keyfim için 150 liralık alışverişim anca olacak. o da 150 temizlik (ayda bir alıyorum)

ay canım cok zor ya

bir de bir şey sorcam
benim kayınvalide düğünden önce çeyizlik yatak örtüsü yaptırdı yorgancıya, boncuklu saten fırfırlı falan, hiç kullanmadım. ne yapsam ki onu. evde yer kapladıkça bana batıyor.
letgo ile kolay sat diycem şimdi reklam gibi:) benim annem de bana yaptırdı hem de o kadar pahalıya dantelli fln el emeği. kıyamıyorum ama hiç de kullanmıyoruz.

ay canım cok zor ya

Aynen valla. Geçim çok zor. Şükür elimize geçen para az değil ama inan ucu ucuna yetiyor. Neyse Allah sağlık versin de gerisi çalışılıp halledilir.

letgo ile kolay sat diycem şimdi reklam gibi:) benim annem de bana yaptırdı hem de o kadar pahalıya dantelli fln el emeği. kıyamıyorum ama hiç de kullanmıyoruz.

Ben bir kere kullanayım dedim doğum zamanıydı. Düdük gibi kaldı yatağın üzerinde hemen toplattım.

Söylemiştim ya. Tekrar söylemeye korkuyorum :-) hay senin dersiniz diye :KK70:

Aa ne satıyorsun?

Söylemiştim ya. Tekrar söylemeye korkuyorum :-) hay senin dersiniz diye :KK70:
hahaha valla kaptan cımbızlar seni sopayla bekliyor zaten :KK70:
bu arada şu network işlerine ne zaman bulaşsam satmaktan çok kendim kullandım çevremdekiler de keza öyle. sistem buna teşvik ediyor bence sattığında kazandığından fazla harcıyorsan hemen iptal etmelisin :KK66:

hahaha valla kaptan cımbızlar seni sopayla bekliyor zaten :KK70:
bu arada şu network işlerine ne zaman bulaşsam satmaktan çok kendim kullandım çevremdekiler de keza öyle. sistem buna teşvik ediyor bence sattığında kazandığından fazla harcıyorsan hemen iptal etmelisin :KK66:
Evet yaa çok haklısın. Zaten isteyen olursa getirteceğim artık. Elimdekileri çıkaracağım bundan sonra.

X