Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Merhaba hanımlar bende aramıza katilayim sürekli takip ediyordum ama yazamiyordum üyelik tesorun vardı yeni çözüldü iki cocuk annesinin calismiyorum ev ihtiyaçlarını eşim karşılar ama evlendigimizden bu yana bana da sürekli harçlık verir 4 yıldır evliyim ve sürekli biriktiriyordu.m. Ve artık burdan size katılıyorum her ay bi ata ve bi çeyrek düşünüyorum inşallah olur.burdan paylaşınız beni de alın araniza
balbebekk balbebekk hoşgeldin... Hemen alıyoruz seni aramıza... Bol ve bereketli birikimler Yapmak dileğiyle.... :KK66:
Bu kadar çalışan bayanın içinde aynı benim özelliklerim de birini buldum yaşasın :21:
bende 5 yıldır evliyim
2 çocuğum var.ihtiyaçları alışverişi falan hep eşim yapıyor .sürekli de harçlık verir.bende önceden eşime veriyordum lazım olunca ama 2 yıldır biriktiriyorum.:KK25:
karamelli_turta karamelli_turta arkadaşımızı da ekle canım 41.üye oldu .
41 kere maşallah :nazar:
Maşallah maşallah.... :nazar::nazar::nazar:
Biriktirdiklerinizi vermeyin kızlar sonra geri koyamıyor insan üzülüyor...
Hatta ben kaç tane altın yaptım nedir ne değildir bilmez benim eşim. Sormaz onları.
Altın yaptığımı biliyor ama ne kadar olduğunu bilmiyor. Gerçi miktarını bilse de, istese de kolay kolay vermem sanırım. :KK70:

balbebekk balbebekk hoşgeldin... Hemen alıyoruz seni aramıza... Bol ve bereketli birikimler Yapmak dileğiyle.... :KK66:

Maşallah maşallah.... :nazar::nazar::nazar:
Biriktirdiklerinizi vermeyin kızlar sonra geri koyamıyor insan üzülüyor...
Hatta ben kaç tane altın yaptım nedir ne değildir bilmez benim eşim. Sormaz onları.
Altın yaptığımı biliyor ama ne kadar olduğunu bilmiyor. Gerçi miktarını bilse de, istese de kolay kolay vermem sanırım. :KK70:
Benim ki bilmiyor valla ,bilse ister bende kıyamam veririm.kendisiyle bişiler biriktirip tam altın aldık.sakın isteme vermem bunları dedim sennn ..ben istiycem vermeyecen dedi güldü..
biliyor dayanamayacağımı:KK22:

Günaydın canlar hayırlı cumalar hayırlı bol bereketli bir gün diliyorum :KK52: kızlar ne kaynatmışsıniz öyle okuyup öyle yazayım dedim günlerdir vallahi bitiripte yazmaya yetişemidim yoksa günaydın diyemeyicektim :KK43: herkes iyidir afiyettedir inşallah :KK52:fırsat buldukça geriye dönüp okumaya çalışcam hepinize sevgiler selamlar dostlar Hoppa:KK68:

kızlar instagramda eyyupoglu_kuyumculuk hesabı var urfada bende urfalıyım gerçek kuyumcu yani onun paylaşımlarına bakıp motive oluyorum bende hemde güncel fiyatlarla bilgi sahibi oluyorum tavsiye ederim.ordan bilezik alacam inşallah çeyrekleri biriktirip :dondurma:

Kizlar ya simdi biz ev almak icin bu ay bir kac altinim vardi onu bozduracagiz
Esimin nisanimda taktigi 50 gramlik setim vardi onun gramini kactan bozarlar internetten baktim ama farkli farkli rakamlar var anlamadim anlayan var mi

Heeey kızlar nerdesiniz ya :sinirli:
Bakın çalışan arkadaşlar yemekleri nasıl yaptığınızı soruyorlar
Nasıl birikim yapalım diyorlar
Hadi ama hadiii:KK73:
canım ben de sizlerden çok şey öğrendim iyi ki varsınız. sayenizde cumartesi haftalık menü belirliyorum ona göre ihtiyaç listesi hazırlıyorum ve markete gittiğimde yazılanların dışında bir şey almıyorum. haftada 1 kez gidiyorum markete. önceden olsa günlük gidilir gereklinin yanında gereksiz de bir sürü şey alınırdı. işten gelince 7 aylık bebeğim var o uyuduktan sonra ertesi günün yemeğini yapıyorum genelde de 2 günlük yapıyorum. ısıtıp yiyoruz, pilav makarna gibi şeyleri aynı gün yapıyorum. öyle rahatlık ki, hem bebeğime zaman ayırıyorum hem paramız cebimize kalıyor, sekersizcikolata

canım ben de sizlerden çok şey öğrendim iyi ki varsınız. sayenizde cumartesi haftalık menü belirliyorum ona göre ihtiyaç listesi hazırlıyorum ve markete gittiğimde yazılanların dışında bir şey almıyorum. haftada 1 kez gidiyorum markete. önceden olsa günlük gidilir gereklinin yanında gereksiz de bir sürü şey alınırdı. işten gelince 7 aylık bebeğim var o uyuduktan sonra ertesi günün yemeğini yapıyorum genelde de 2 günlük yapıyorum. ısıtıp yiyoruz, pilav makarna gibi şeyleri aynı gün yapıyorum. öyle rahatlık ki, hem bebeğime zaman ayırıyorum hem paramız cebimize kalıyor, sekersizcikolata

kızz bacım benn benn a101e hergün giderdim sırf ucuz ve ekonomi yapıyorum diye neler neler alırdım tamam gerçekten ucuz ve kaliteli aktüel ürünler getiriyor kabul ama ben cıvıtmıştım iyice şimdi gerekmeden gitmiyorum asla
bu gerçekten kk ekonomi finans konularında oldu buralardan çok öğredim herkese çok teşekkürler :KK200:

Kizlar ya simdi biz ev almak icin bu ay bir kac altinim vardi onu bozduracagiz
Esimin nisanimda taktigi 50 gramlik setim vardi onun gramini kactan bozarlar internetten baktim ama farkli farkli rakamlar var anlamadim anlayan var mi

22 ayarın satış fiyatına bakman lazım. Onlar da bir de isçilik çok oluyor.

Maşallah sana canım,Allahım gücünüzü arttırsın

Günaydın canlar hayırlı cumalar hayırlı bol bereketli bir gün diliyorum :KK52: kızlar ne kaynatmışsıniz öyle okuyup öyle yazayım dedim günlerdir vallahi bitiripte yazmaya yetişemidim yoksa günaydın diyemeyicektim :KK43: herkes iyidir afiyettedir inşallah :KK52:fırsat buldukça geriye dönüp okumaya çalışcam hepinize sevgiler selamlar dostlar Hoppa:KK68:
Çok şükür topiğimize yeni kanlar canlar geldi kaynatıyoruz valla :KK28:
işlerin bitince seni de bekliyoruz :21:

sekersizcikolata sekersizcikolata Hoş geldin. Naçizane fikir vermek istedim. Ben de 6:30 gibi evde oluyorum. Oğlumu bakıcıdan aldığımda yeni yemek yemiş oluyor. Ben hazırlık yapana kadar içim rahat oluyor. Genelde dünden kalan yemeği ısıtırım ya da hemen pratik şeyler pişiririm. Pişmesini beklerken fırın yemeği yapacaksam (patates-köfte-tavuk gibi.) onu hazırlarım, biz yerken pişer, masayı toplarım derken yarının yemeği aradan çıkmış olur. Bir de pazar günleri 3-4 çeşit yemek yaparım. 2-3 gün götürür bizi. Ama dediğin gibi ayda 1-2 kere dışardan söylediğimde oluyor tabi.

kızlar instagramda eyyupoglu_kuyumculuk hesabı var urfada bende urfalıyım gerçek kuyumcu yani onun paylaşımlarına bakıp motive oluyorum bende hemde güncel fiyatlarla bilgi sahibi oluyorum tavsiye ederim.ordan bilezik alacam inşallah çeyrekleri biriktirip :dondurma:
Ayyy orda 50grlık ikili burmalar var ya işte ondan istiyorum beenn:cry:

Bir de hiç buzluğa poaça, kek falan yapıp atamadım. Sadece hafta sonu ya da tatillerde köfte ve sigara böreği yapıp atıyorum. Bir ara dondurulmuş hazır böreklerden aldım, tatlarını hiç beğenmedim.

X