Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın Altın kızlar :)

Dün evde dip köşe temizlik yapıldı. Ev mis gibi. Herşey tertemiz. Çok mutluyum :)))

Ufak tefek eksikler var. Onları da kendim halledeceğim. Kırlentler ve koltuk yastık kılıfları yıkanacak. Bir de salon ve yatak odasının perdeleri kaldı.

Bugün semt pazarı kuruluyor. Eğer varsa barbunya alacağım. Ve oğluma kabak ve doğal semiz.

Onun dışında bir çok sebze ve meyve, geçen haftadan var. Çok birşey almayacağım.

Ben de iyiyim canım. 1.3 kilo vermişim uçuyorum evde
Oo maşallah. 2 haftadır bende dikkat ediyorum yediklerime.
tartılmadım ama azıcık inceldiğimin farkındayım .ya da bana öyle geliyor.
Bende senin zayıflama grubuna mı girsem napsam.

Şimdi bir buçuk litre ılık suya limon sıkıyorum nane yaprağı atıyorum . 1 çay kaşığı da tarçın onu yaptım.akşama kadar içiyorum detoks olsun diye ama bakalım .akşama kadar evden çıkmıyorum biraz zor ama kendi çapımda idare ediyorum işte

Keşke hep öyle temiz kalsa ya .
Ama çok nankör bu temizlik .
Güle güle kullan canım

Ben bu sene barbunyaya taktım 16 kilo koydum ama 16 kilo daha bulsam koyarım :)) çok iyi oluyor kışın yemek yapamazsam hemen soğan havuç doğrayıp pişiriveriyorum.

Benim esim bakliyat sevmiyor malesef nohut kuru fasulye barbunya aslinda ben seviyorum ama ozellikle kendim icin bisey yapasim gelmiyo

Günaydın..
Blendır seti size karlı olmuş süperrr
Bir gram parası daha ne olsun

Gel canım gel beklerim. Ben de evdeyim sürekli. Arada bebek uyuyunca avm ye gidiyorum o kadar. Evde spor yapıyorum. Çok güzel videolar var nette. Hem spor yapınca insan daha mutlu daha enerjik oluyor.

Günaydın:) buzkuga cigden ne koyuyorsunuz diye sormuş arkadaş, ben barbunya koydum. 8 kilodan 5 poşet çıktı. 7 kilo da taze fasulye koydum şoklama ile. Yani 4 dk kaynatıp buzlu suya attım. Cigden bunlar koyulabilir. Hadi herkese kolay gelsin. Bu bu 5 gün çok aktif olamam, misafirim geliyor.. Harcamanin dibine vurmamaya çalışıcam, dönünce size anlatırım :)

ben varım listede canımmm
prim alıcam bu ay ama ödemelerim çok fazla yoksa yarım yada tam ta alabilirdim
sigarayı bırakmaya çalışıyorum
bu aydan itibaren korunmayı bırakıcam belki bebekte olur inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…