Altın biriktirmeye başlıyoruzz

sekerim00 , kayıt dondurma ile ilgili bir fikrim yok canım. Aöf bürosundan öğrenebilirsin sanırım.
Ne okumak istediğine karar vermek için de ilgi alanların doğrultusundaki bölümlere ve iş olanaklarına ilişkin internette biraz araştırma yapman lazım.

aslında aylık 2000 tl bize yeter mi acaba bunun içinde her şey var kira 700 tl.geri kalanla ay döner mi 2 sene boyunca?2 kişiyiz sadece.
Yeter canım planlı harcadiktan sonra biz 4 kişiyiz tek maaşız aylık gelirimiz 5bin.3100 düzenli ödememiz var.elektrik su internet tlfn yakit bebek bezi mamasi mutfak özel giderler hepsi kalan paradan gidiyor.

Sivri biberi doğrayıp, sotelerde, bazı yemeklerde ve menemen yapmak için kullanıyorum.
Parçalanıyor, istediğim kadar alabiliyorum. Ve kokusu kaybolmuyor.

Bana 1500 liralık altın yaz

bekarken işletme okuyordum dondurdum ama yıllar önce onu açabilirim o zaman inşallahhhh
yada başka bi bölümmü okumalıyımkiii

Sivri biberi doğrayıp, sotelerde, bazı yemeklerde ve menemen yapmak için kullanıyorum.
Parçalanıyor, istediğim kadar alabiliyorum. Ve kokusu kaybolmuyor.
Konserve olarak yaptigim domatesin icine koymustum cnm biberleri

kızlaar aklıma bişey geldi. biriktireceğim parayla lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim:) o da bir yatırım diğmi ama:)
karamelli_turta canım ismimin karşısına lazer yazar mısın rica etsem:))
Bende lazeri yatırım sayanlardanım. Kendimize yaptığımız en büyük yatırım

Para parayi ceker diye bosuna dememisler. Biz niyet edip biriktirdiktennisraf etmedikten sonra Rabbim daha cok veriyor hepimize
Allah bereket versin

hayırlı olsun canım inşallah üçlenirler

karamelli_turta canım 1000 tl çok olur benim için. çünkü 5200 tl elden ödeme bekler. bu ay 2000 vereceğiz ve son gün parasını da vereceğim, ev kredisi falan yani köşeye atacağım miktar ekim ve kasım ayı için pek yok.. gel senle 700 tl de anlaşalım ama sonraki ayla çok güzel kalacak o zaman yeni hedefe yazarım hem:))

Para parayi ceker diye bosuna dememisler. Biz niyet edip biriktirdiktennisraf etmedikten sonra Rabbim daha cok veriyor hepimize
Allah bereket versin
Birikim konusunda benim de inancım bu.
Allah yiyiniz içiniz ama israf etmeyiniz diyor bizde dikkat edip biriktirdikçe daha da veriyor gerçekten

Kizlar merhabalar
Ben gecen aylarda hisse senedi de almistim onu yazmayi unutmusum
2.700tl de ona vermistim
Simdi de 100 tl.lik dolar aldim 28.48 mi ne dolarim daha oldu bin bereket versin.
Ama ocaga kadar biriktirecegim miktar ayri
Onu bu hesaba katmicam

sarımsakları soyup koyuyoruz dimi
ben de çok tüketiyorum ama hiç derin dondurucuya atmadım tadı değişmiyorsa ben de yapiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…