Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Iyi akşamlar kızlar :KK54: iyi kaynatmışsınız valla eve geldiğimden beri okuyorum ancak bitirebildim :KK48: herkes iyi mi bakalım keyifler yerinde mi :KK52: karamelli_turta karamelli_turta kuzucuk benim hedefim 100 $ + 10 gr altın canım Hoppa yılsonuna kadar bakalım neler olucak görücez :KK66:
iyi akşamlar canım nasılsın:) inşalalh herkes hedefini tutturur. ben altın almayı bekletiyordum ama yine de hedef koyayım dedim yapabilirsem. onları da kumbaraya biriktirdiklerimle yapacam. yani umarım:)

bu ay toplamda 2900 tl para ayırıp bilezik alıcaz inşallah. ekimde 1 ata altın kasım ve aralıktada hedef 1er tane ata altın ama şimdiden bişey söyleyemiyorum çünkü kış geliyor doğalgaz faturası falan gelir malum :) ama hedefime 5000 tl yazarsanız hepsini içinde sayabiliriz demi parayla altın alıcaz sonuçtaa :))

iyi akşamlar canım nasılsın:) inşalalh herkes hedefini tutturur. ben altın almayı bekletiyordum ama yine de hedef koyayım dedim yapabilirsem. onları da kumbaraya biriktirdiklerimle yapacam. yani umarım:)
Sağol canım çok yorgunum :cry::ruh:sen nasılsın :KK66: inşallah kuzum hepimiz hedefimizi tuttururuz motivasyon oluyo bu şekilde daha çok gaza geliyoruz :KK48: bakalım yıl sonu neler çıkıcak her birimizde n :KK55: ha birde kumbaram var benim onda bi hedef belirlemedim bakalım ne olursa yıl sonuna kadar 1 çeyrek parası çıkarsa yaparım hemen :KK28:

Iyi akşamlar kızlar :KK54: iyi kaynatmışsınız valla eve geldiğimden beri okuyorum ancak bitirebildim :KK48: herkes iyi mi bakalım keyifler yerinde mi :KK52: karamelli_turta karamelli_turta kuzucuk benim hedefim 100 $ + 10 gr altın canım Hoppa yılsonuna kadar bakalım neler olucak görücez :KK66:

3 ayda mı canım çok heyecanlıııııı:rolleyes:

betahcg.n nasil artti 2ye katlandi mi? Benimki ilk zamanlarda katlamadi sonralari yavas yavas artti ama hic 2ye katlanmadi.
Aaaaaaa kız ben seni yeni farkettim ya hayırlı olsun canım çok sevindinmmm :KK36: Çok istiyordun rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah :anne:

Günaydın hanımlaaarrr. Bereketli, birikimli bir gün olsun hepimize.

Kesinlikle herkesin şehirlere yüklediği bir anlam ve bakış açısı vardır. Sevmemen normal İstanbul u. Benim de yaşayamam dediğim yerlerin başını çekiyor.

İstanbul dan sonra Çanakkale yi anlarım ama İzmir ' e anlam veremedim. İzmir de İstanbul dan farksız. Trafik, karmaşa, kaygı. Hiç sevmiyorum İzmir i.

İstemediğimi şehirlerin birincisi İstanbul ikincisi de İzmir. Gidip görüp, görerek sevdiysen birşey diyemem tabi :)

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Şehir neresi olursa olsun, Allah huzur versin. Gerisi geliyor.

İzmir derken aslında urla gibi şehir dışında kalan yerlerini kastettim. İzmire gittiğimde neredeyse şehir merkezine gitmiyoruz hiç. İzmir civarındaki köylerde o taptaze yaşam beni çok etkiliyor.

hedef mi koyduk? eylülü geçiyorum o halde, ekim,kasım,aralık için 3 ata olsun benim de hedefim, fazlası olursa ne ala :KK66: karamelli_turta karamelli_turta canım...

Ayda bir ata yapabilen varsa helal olsun bereketli olsun. Benim şu an ki giderlerime göre en fazla 200-300 lira ayırabiliyorum. 3 ayda bir ata etmiyor :KK43:
Yaşanılan ile göre çocuk sayısına göre gelire göre herşeye göre değişiyor canım önemli olan az çok demeden biriktirmek :KK16:

X