Altın biriktirmeye başlıyoruzz

A Anka
Ama bence şöyle yap
Maaşı aldın
Kirayı verdin
Tasarruf yaparak kullandığın faturalarını ödedin
Alışverişini pazarını enn uygun yerlerden yaptın.
Garanti 1000 tl yi başta bir ata al kenara koy. Geriye kalan parayı yine tasarrufla neye gerek olursa kullanın .ay sonunda kalanla da kaç gr ediyorsa o kadar Altın alın .

Uzun süreli açılmayacak kumbaralarda yap canım eline geçen bozukları at içine naçizane önerilerim bunlar .

Faturalarda Tasarruf konusunda da baya bişiler konuşmuştuk
Market pazar alışverişininde en indirimlisini araştır ve yap.
Birşey almak isteyince de istek mi ihtiyaç mı diye düşün ve ona göre karar ver.
Mesela kendi kendine deki bi Evim olana kadar böyle böyle yapayım şöyle harcamayım. Kendini en iyi sen bilirsin
Teşekkür ederim canım. Eşimden de gizli yapacağım ama bakalım nasıl olacak. Maaş gelince 1000 ayırayım başka yere. Yılbaşına kadar hiç mutfak eşyası ve küçük ev eşyası almayacağım... :KK5: İhtiyaç dışında istek olarak hiç bir şey almak yok :KK5: :KK73:

Teşekkür ederim canım. Eşimden de gizli yapacağım ama bakalım nasıl olacak. Maaş gelince 1000 ayırayım başka yere. Yılbaşına kadar hiç mutfak eşyası ve küçük ev eşyası almayacağım... :KK5: İhtiyaç dışında istek olarak hiç bir şey almak yok :KK5: :KK73:
Tamam canım senden harcamalarından gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen sorumlu olacak :KK66:
Biz yaptık, sende yapacaksın inanıyorum ben.
1.000 tl ayda rahat birikim yapılır bence o gelir ile. Baska borçlar fazla degilse...

Tamam canım senden harcamalarından gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen sorumlu olacak :KK66:
Biz yaptık, sende yapacaksın inanıyorum ben.
1.000 tl ayda rahat birikim yapılır bence o gelir ile. Baska borçlar fazla degilse...
Borç yok canım benim bildiğim. Eşime sorayım akşam bakayım..

Bence 1000 ₺ yi başta ayırırsan
Faturalar kira da gidince mutfak masraflarından arttırdığınıda gizli yaparsın. Eşine de anlat ev isteğini ve harekete geçmesi için konuş.
35 ve 50 tl lik telefon faturasına da bi göz at bakalım yeterli mi fazlamı fazlaysa başka paketlere bak boşa giden bir liran olmazsa Allah bereket verir inşallah :dua:

3 çocuğun varmış herşey gelecekleri için ..

Herkese selamlar...

Eylül ayı bayağı masraflı geçiyor bizde, okul alışverişi, kışlık yapma çabaları, eve ayakkabılık yaptırıyorum derken tükendik bu ay. Çok şükür bugünüme. Ne günlerden geçtik...

Ekim ayı; 1 ata ve 1 çeyrek + ufak ufak elime geçenlerde 10/20 dolar alırım
kasım ayı; 1 bilezik(2500 tl civarında) +ufak ufak elime geçenlerde 10/20 dolar alırım
aralık ayı; 1 ata ve 1 çeyrek +ufak ufak elime geçenlerde 10/20 dolar alırım

böyle hedeflerim. inş. nasip olur: )

A Anka
@Kostebekpasta @yenidennn
@filtercoffee
@sinirliportakal
msf2407 msf2407
sekerim00 sekerim00
@Avatarabdhk
@tobosoludulcinea
@pinarzengin34
@black_2014
@algernanocicekler
ayiciklijelibom ayiciklijelibom
@joeyfun

Ve daha hatırlayamadığım arkadaşlar
Nerdesiniz kızlar yaa
:KK12::skandal:

Birikimleri alalım altınları görelim hadiii

selam kızlar bende burdayım :KK200: iş yerinde çok aktif olamıyorum maalesef :110: biz allah nasip ederse bu ay başlıyoruz birikime ilk bilezik alıcam alınca resmini atarım buraya :)

A Anka benim de 10 buçuk aylık bebeğim var. Ne kullandığını bilmiyorum ama Bez ihtiyacını falan en uygun olanını araştır canım . Gerekirse nete gitti gidiyor a hepsi buradaya falan bak
Bebeğe huggies kullanıyorum canım kıza sleepy kullanıyorum. Evet deterjan ve bezi Hepsi burada da indirim olunca alalım dedim eşime ben de bakalım..

Bebeğe huggies kullanıyorum canım kıza sleepy kullanıyorum. Evet deterjan ve bezi Hepsi burada da indirim olunca alalım dedim eşime ben de bakalım..
huggies nsaıl, daha uygun diye mi kullanıyorsun? ben prima kullanıyorum 5 numarası 150 adet 75 tl ye alıyorum internetten. huggies daha uygunsa ona mı geçsem...

X