Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kızlar bizde ilk defa bu ay başlıcaz inşallah birikime. sizce atamı almalıyım yoksa bilezikmi hedef bu ay 3 ata altındı ama hiç bileziğimde yok en son bozdurdum bi kaç ay önce bi tane bilezik alıp sonrasını ataylamı devam etsek ayda bir ata almak hedefimiz inşallah fikir verirseniz sevinirim :)
Eğer bilezik takmayı seviyorum diyorsan bir veya birkaç tane bilezik al derim.
Ama yok hiç sevmem takmam diyorsan direk atalar ile başla derim cnm.

gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen çok teşekkürler canım.
Hanımlar birşey soracağım. 9-10 ay sonra kesin kullanılacak olan yaklaşık 25.000 lirayı tl olarak mı tutarsınız, dolar veya altına mı çevirirsiniz?
Ben ya yarısını altın yapardım ya da hiç yapmazdım nakit bekletirdim canım :KK51:
2018 de altın yükseleceğini düşünüyorlar emin olamadığım için yarısını altın yapardım

gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen çok teşekkürler canım.
Hanımlar birşey soracağım. 9-10 ay sonra kesin kullanılacak olan yaklaşık 25.000 lirayı tl olarak mı tutarsınız, dolar veya altına mı çevirirsiniz?

Dolara güvenmiyorum.
Altın da kısa vadede çok kar ettirmiyor.

Ya altın yapardım ya da B tahvili fona koyardım.

aynen ya bazen diyorum geçmi kaldık acaba ama normalde maaşımız bize zor yetiyodu nasıl biriktircez :) yeni yeni biriktirmeye başlıcaz işte bizde bunada şükür :) ben çalıştığım sürece devam :) bu arada sanada helal olsun canım ya annenede destek oluyosun annen tekmi yaşıyor ne iyi yapmışsın keşke bende yapabilsem inşallah yaparım :)
Annem tek cnm bi tane kız kardeşim var .. maaşı Yok geliri Yok

Eğer bilezik takmayı seviyorum diyorsan bir veya birkaç tane bilezik al derim.
Ama yok hiç sevmem takmam diyorsan direk atalar ile başla derim cnm.

bi tane olsun diyoruz aslında ben ata istiyodum eşim bilezik diyodu sonra ablamda bi tane bozdurdun onun yerine koy sonra altın alırsın dedi falan kafam karıştı düğünlerde takarsın dedi :)

elecda elecda
Ata ların hayırlı olsun bereketli olsun canım
Darısı başımıza :KK5:

sekerim00 sekerim00
Takmak kullanmak istiyorsan işçiliksiz bilezik al paran kadar yoksa da atada alabilirsin şimdiden hayırlı olsun canım

Gerçekten çok güzel buluştuk Burda . Hepimiz isteklerimize ulaşılırız inşallah

bu ay ayırabilicez inşallah bilezik parası kadar sonraki aylarda ata anca :)

Annem tek cnm bi tane kız kardeşim var .. maaşı Yok geliri Yok
maşallah sana ne güzel hayırlı evlatsın inşallah evladında sana karşı böyle olur :KK19:

Kızlar çok gerginim, bir arkadaşımla tartıştm birdaha konuşmayı düşünmüyorum. hamileyim üstüme gelme strese sokma beni germe dedikçe bana çemkirdi hemde tamamen haksız...

dogum yapmıstı ceyrek almıstım verememıstım. ceyrek bana kaldı sımdı ne kotuyum:KK70:D

ama cok gergınım cıdden saka bı yana. ınsanalar ne kadar bencıl

Kızlar çok gerginim, bir arkadaşımla tartıştm birdaha konuşmayı düşünmüyorum. hamileyim üstüme gelme strese sokma beni germe dedikçe bana çemkirdi hemde tamamen haksız...

dogum yapmıstı ceyrek almıstım verememıstım. ceyrek bana kaldı sımdı ne kotuyum:KK70:D

Gerçekten haksız olduğunu düşünüyorsan hiç canını sıkma canım boşver

Gerileme canım. Stres hormon seviyen yükseldikçe, bebeğe de kan yoluyla geçiyor.

Ve bebeğin de stres seviyesi yükseldiği için doğumdan sonra kolik olma ihtimalini artırıyor.

Ben de çok gerginim ve moralim bozuk. Bu yüzden oğlum da gergin. Onu üzdüğüm için çok üzülüyorum :KK43:

Allah sonunumuzu hayretsin. Çocuklarımız umarım güzel bir gelecekte yaşarlar.

Gerileme canım. Stres hormon seviyen yükseldikçe, bebeğe de kan yoluyla geçiyor.

Ve bebeğin de stres seviyesi yükseldiği için doğumdan sonra kolik olma ihtimalini artırıyor.

Ben de çok gerginim ve moralim bozuk. Bu yüzden oğlum da gergin. Onu üzdüğüm için çok üzülüyorum :KK43:

Allah sonunumuzu hayretsin. Çocuklarımız umarım güzel bir gelecekte yaşarlar.

kendımı bıraz rahatlatayım o zaman, baska seyler dusunelım canım, sana ne oldu

X