Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Gerileme canım. Stres hormon seviyen yükseldikçe, bebeğe de kan yoluyla geçiyor.

Ve bebeğin de stres seviyesi yükseldiği için doğumdan sonra kolik olma ihtimalini artırıyor.

Ben de çok gerginim ve moralim bozuk. Bu yüzden oğlum da gergin. Onu üzdüğüm için çok üzülüyorum :KK43:

Allah sonunumuzu hayretsin. Çocuklarımız umarım güzel bir gelecekte yaşarlar.
Sen haklısın bu konuda cnm
Büyük oğluma hamileyken çok stresli geçirmiştim. Ve bebeğim kolik ve ağlamaklı bir bebeklik geçirdi. Bende çok üzülmüştüm.
Küçük oğluma hamile kaldığımda söz verdim kendime sakin geçireceğimiz diye öyle de oldu ve bebekliği sakin geçti.

Iyi akşamlar kızlar :KK52: ben bugün pert :ruh: buzmavileylak buzmavileylak boşver sıkma canını kuzum sen hamilesin o da doğum yapmış senin geçtiğin yoldan daha önce geçmiş biraz hoşgörú çok zor olmamalı. gerçekten haksız olduğunu düşunüyosan daha fazla kafanı takıpta kendinide bebişinide strese sokma canım :KK66: Kostebekpasta Kostebekpasta tebrik ederim canım seni ne güzel düşünmüşsün annen harcamaya kıyamıycaktır o altınları kanımcaHoppa elecda elecda hayırlı bereketli olsun canım atacıkların ne güzeldir şimdi onlar sarı sarı çil çil :KK48: sekerim00 sekerim00 canım alıp takıcak ama çok mecbur kalmadıkça bozdurmuycaksan bilezik yapabilirsin canım ama birikim amaçlı hedefin için bozduracaksan ata yap derim çünkü kolundan çıkarıp vermek zor gelir bence :KK43:sorun olmaz diyosanda tabiki bilezik yapabilirsin canım :KK66:

Koyde benim ve annemin basak yaptigi findiklar duruyodu... babam dun onlari satmis toplam 290 tl getirdi. Annemle bolustuk yari yarıya 145 liranin 5 lirasini ayirdim 140 lirayi telefon ivin yaptigim kutuya koydum.. grcende kitap koymustum bugün de onlari kargoya cerdim 43 lirada oradan hesabima gecti..

Hanimlar bisey soemak istiyoeum garanti bankasinda altin hesabi dolar hesabı actiran var mi aramizda... benim ve bir arkadasimin garantide de hesabimiz var .. oradakileri de degeelendirmek istiyoruz da. Bana garanti biraz karisik geldi inernet bankaciligi

Hanimlar bisey soemak istiyoeum garanti bankasinda altin hesabi dolar hesabı actiran var mi aramizda... benim ve bir arkadasimin garantide de hesabimiz var .. oradakileri de degeelendirmek istiyoruz da. Bana garanti biraz karisik geldi inernet bankaciligi
Ben daha önce garanti bankası maaş müşterisiydim, internet bankacılığı kullanıyordum ama döviz ve altın hesabım yoktu..

Koyde benim ve annemin basak yaptigi findiklar duruyodu... babam dun onlari satmis toplam 290 tl getirdi. Annemle bolustuk yari yarıya 145 liranin 5 lirasini ayirdim 140 lirayi telefon ivin yaptigim kutuya koydum.. grcende kitap koymustum bugün de onlari kargoya cerdim 43 lirada oradan hesabima gecti..
Bereketli olsun inşallah.

kendımı bıraz rahatlatayım o zaman, baska seyler dusunelım canım, sana ne oldu

Şöyle ki canım, birileri bir kadro açıyor ve bunu ilan dahi etme gereği duymuyorlar. Sonuçta oraya biri güya "hakkıyla" yerleşiyor.

Bunun adı da sivil darbe!

Her neyse. Unuttum gitti zaten. Benim bu tarz şeylere üzüntüm öyle 5 dk sürer geçer :)

İyi akşamlar kızlar naparsınız

Oğluşumu uyutuyorum :)

sen n'apıyorsun?

Bugün yine altın yükseliyor haberleri vardı. Ama bakamadım kaç oldu diye.

Hoşgeldin cnm rabbim yardımcınız olsun .. İstanbul da yaşayıp üstüne birikim yapanı tebrik etmek lazım .. hiç görmedim ama herşey atespahasıymış kira su elektrik gıda en temel ihtiyaclar .. biz Doğuda bile zor artırırken ..

Hoşbuldum. Eşimin işi sebebiyle tayin yüzünden geldik. Ben hiçbir zaman gelme taraftarı değildim. İstanbul bu kadar insanla güzel değil. Ankara da büyük şehir ama en azından çevredeki iller sebebiyle pazarlarımız daha güzeldi tazeydi. geldiğimden beri mutsuzum. Bu nasıl trafik . Her gün okuldan çıkınca bıktım. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum. Alışveriş gider tablosu hazırlamak istiyorum. Sonucu görünce moralim bozulacak diye tablo hazırlamıyorum. Çünkü sonucu biliyorum.

Sen haklısın bu konuda cnm
Büyük oğluma hamileyken çok stresli geçirmiştim. Ve bebeğim kolik ve ağlamaklı bir bebeklik geçirdi. Bende çok üzülmüştüm.
Küçük oğluma hamile kaldığımda söz verdim kendime sakin geçireceğimiz diye öyle de oldu ve bebekliği sakin geçti.

Benim de hamileliğim bulantılardan dolayı gergin geçti canım. İlk 5-6 ay kustum.
Sonrası çok iyiydi elhamdülillah ama çocuğum 6 ay stresli oldu.

Zaten bununla ilgili çok araştırma var. Annenin stres seviyesiyle yüksek oranda bağlantılı kolik ve bebeğin ruh hali.

Hoşbuldum. Eşimin işi sebebiyle tayin yüzünden geldik. Ben hiçbir zaman gelme taraftarı değildim. İstanbul bu kadar insanla güzel değil. Ankara da büyük şehir ama en azından çevredeki iller sebebiyle pazarlarımız daha güzeldi tazeydi. geldiğimden beri mutsuzum. Bu nasıl trafik . Her gün okuldan çıkınca bıktım. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum. Alışveriş gider tablosu hazırlamak istiyorum. Sonucu görünce moralim bozulacak diye tablo hazırlamıyorum. Çünkü sonucu biliyorum.

Allah yardımcınız olsun.

İstanbul beni her zaman ürkütmüştür!
Ama bir kez alışanlar da bir daha bırakmak istemiyor. Burada bir arkadaşım İstanbul diye yanıp tutuşuyor :) anlam veremiyorum.

Kendisi tarih öğretmeni. Tarih kokuyor her yer diyor, nasıl sevmeyeyim :))

Allah yardımcınız olsun.

İstanbul beni her zaman ürkütmüştür!
Ama bir kez alışanlar da bir daha bırakmak istemiyor. Burada bir arkadaşım İstanbul diye yanıp tutuşuyor :) anlam veremiyorum.

Kendisi tarih öğretmeni. Tarih kokuyor her yer diyor, nasıl sevmeyeyim :))
Dogru soylemis... istanbul tarih kokuyor.. benim icinde gecerli... birde nnasip olursa canakkale ve bursa..

Dogru soylemis... istanbul tarih kokuyor.. benim icinde gecerli... birde nnasip olursa canakkale ve bursa..

Tarih kokusu yaşam şartlarına yenik düşüyor maalesef.

İnsanların tek derdi eve, işe yetişmek; yuvasını geçindirebilmek.

Ha yaşam şartları biraz daha iyiyse, o zaman koklanır buram buram tarih :))

Iyi akşamlar kızlar :KK52: ben bugün pert :ruh: buzmavileylak buzmavileylak boşver sıkma canını kuzum sen hamilesin o da doğum yapmış senin geçtiğin yoldan daha önce geçmiş biraz hoşgörú çok zor olmamalı. gerçekten haksız olduğunu düşunüyosan daha fazla kafanı takıpta kendinide bebişinide strese sokma canım :KK66: Kostebekpasta Kostebekpasta tebrik ederim canım seni ne güzel düşünmüşsün annen harcamaya kıyamıycaktır o altınları kanımcaHoppa elecda elecda hayırlı bereketli olsun canım atacıkların ne güzeldir şimdi onlar sarı sarı çil çil :KK48: sekerim00 sekerim00 canım alıp takıcak ama çok mecbur kalmadıkça bozdurmuycaksan bilezik yapabilirsin canım ama birikim amaçlı hedefin için bozduracaksan ata yap derim çünkü kolundan çıkarıp vermek zor gelir bence :KK43:sorun olmaz diyosanda tabiki bilezik yapabilirsin canım :KK66:
bende oyle diyorum bilezigi bozdurmak zor geliyor diye ama taktigimi dusununcede hosuma gidiyor hani kendi emegimizle alip taktigimiz bilezik daha hos olur gibi geliyo :)neyse o anki psikolojime birakiyorum ben bu olayi :))

Tarih kokusu yaşam şartlarına yenik düşüyor maalesef.

İnsanların tek derdi eve, işe yetişmek; yuvasını geçindirebilmek.

Ha yaşam şartları biraz daha iyiyse, o zaman koklanır buram buram tarih :))
Burada is olanagi daha cok diye buraya baya yigilma oldu hala da oluyo... sonra da ise eve yetisme telaşı trafik cilesi xok oluyo malesef. bende istanbuldayim aksine buradan kacmayi dusunuyorum..

X