Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok iyiyim ben canım sağol :). sen nasılsın?

Biz bugün Eskişehir e gidiyoruz, yarın da evimize dönüyoruz. O yüzden çok mutluyum. Çok Yoruldum ve sıkıldım çünkü.

Kayınpederim de sabah işe giderken hala kalın diye ısrar ediyor. Eşim pazartesi başlayacak çünkü. Daha çok var kalın kalın diyor.

Ben evini temizlemeyeyim, alışveriş yapmayayım, çamaşır yıkayıp ütülemeyeyim o zaman dedim. Benim de işlerim var sonuçta.

Eşim de uyuyor, şimdi o uyandığında bir fasıl da ona ısrar edilir.
Hayırlı yolculuklar canım..
Sonunda eve dönüş başlamış çok sevindim insanın evi gibisi yok gerçekten..

Ooo bugün iyisin Kostebekliipastam bereketli olsun...
Bu ay ben sadece çocuklarımın bayram paralarını attım bir köşeye avansı bekliyorum 3 gün sonra alacağım.
Ama toplamda bir ata alamam ancak yarım altın parası çıkar onunla da birşey almayayım diyorum, önümüzdeki ay tamamlayıp ata almak isterim.

Bir hafta önce bende bir kumbara yaptım kendime.. Ortalama 20 küsür vardır içinde ona para atmayı istiyorum, yılbaşında açacağım bende. 4 aylık kumbara olacak kısmetse. Ben öyle yıl bekleyemem sabırsızım :KK55:
bende bu ay ne atarsam kar cnm önümüzdeki ay atamam gibi ödemeler var .. sende önümüzdeki ay alırsın inşallahım :dua::KK200:

Kızlar deterjan olarak ne kullanıyorsunuz?
Öneriniz var mı ?
Ben Ariel ve alo kullanıyordum bitti.
Önerilerinize göre başka marka alabilirim. :)
bingo kullanıyorum memnunum o bitmek üzere
alo almıştım daha açmadım onu sen alodan memnun muydun peki

Evimize kiralık ilanı vermiştik. Bugün Eskişehir e adım atar atmaz, çok iyi bir çift evi kiralamak için aradı ve kiraladı da.

Çok mutlu oldum. Arabamızı değiştirebiliriz artık.

1000 kira + 1000 depozito ile kiraya verdik evi. Depozito olarak 2 bin istemiştik ama yeni evli oldukları için 1 e indik.

Bu sebeple bizim eve dönüş işi bir gün daha ertelendi. Çünkü ev sıfır ve daha projeden gaz açılımı yapmadık. Yarın da onları halledip cuma günü döneceğiz Allah izin verirse.

Kızlar, sevgili eltim ahşap boyama ile ilgileniyor. Bana çöp poşetlik, peçetelik ve tepsi yapmış. Fotoğraflarını size de ekleyeceğim, çok beğendim ben.

Tepsiye de, oğlumun el izini yapacağız. Ellerini boyayıp tepsiye basacak :)

Ben de ona masa örtüsü takımı yaptırmıştım gelirken, 400 liraya. Masa örtüsü, molton, runner, peçete ve 4 tane de kırlentten oluşan.

Kızlar bugün benim birikim günüm galiba kumbarama 20 attım akşam belki bi 20 daha atabilirim inşallah :dua::nazar::halay: sizin kumbaralar ne alemde yılbaşında accam ben ne çıkarsa altın alcam :kahve:
bu ay çok sıkışığız hep kenardan yedik.bir maaş alsak rahat edeceğiz de.halıyı çok beğendim ve de uyguna bulunca aldım.metresi 80 den bile düşük oldu 270 dedi 240 a indi 225 düşüdüğüm fiyat dedim ve verdi.pazarlık sünnettir.
çeyrek 242 gram 147 148 di gene zam gelmiş yaaa.
oğlumun kumbarasından 200 tl kayınbabaya borç verdik inşallah da getirir.
hayırlı olsun cnm birikimlerin ve de altının

Evimize kiralık ilanı vermiştik. Bugün Eskişehir e adım atar atmaz, çok iyi bir çift evi kiralamak için aradı ve kiraladı da.

Çok mutlu oldum. Arabamızı değiştirebiliriz artık.

1000 kira + 1000 depozito ile kiraya verdik evi. Depozito olarak 2 bin istemiştik ama yeni evli oldukları için 1 e indik.

Bu sebeple bizim eve dönüş işi bir gün daha ertelendi. Çünkü ev sıfır ve daha projeden gaz açılımı yapmadık. Yarın da onları halledip cuma günü döneceğiz Allah izin verirse.
canımmm çok sevindim adınıza.hayırlı olsun kıracınız.
ayrıca çok güzel ince dğşünen insanlarsınız eltinle karşılıklı

Kızlar deterjan olarak ne kullanıyorsunuz?
Öneriniz var mı ?
Ben Ariel ve alo kullanıyordum bitti.
Önerilerinize göre başka marka alabilirim. :)
Ben de ariel kullanıyorum hepsine ama bu gün baktım en yakın rakibiyle 10 TL var arasında. O da persil miydi rinso muydu. Aklımda tutayım da kızlara sorayım dedim unutmuşum. Netten bakacağım şimdi ariel ne kadar HB de falan. Olmazsa netten alacağım artık. Aslında bizim binada arıtıcı var 9 kilo makineye yarım çay bardağı yetiyor. Öyle olunca uzun sure gidiyor.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Taris_3971339.jpg

Kızlar ben hep active fresh yazanı alıyordum bu daha mı iyi acaba. Fiyatı da uygun 14 kilosu 57 yazıyor. Ne düşünüyorsunuz.

Bu arada ben ne alsam size sorarım artık. Hiç fiyat bakmadım şimdiye kadar sıkılmazsınız değil mi o_O

Mesela bu gün tupperlardan vazgeçtim almış saydım 65 TL attım kumbarama. Alış fiyatı 65 ti de. Sayenizde oldu bu. Tabii siparişlerim gelir de yeniden büyülenmezsem :KK70:

bu ay çok sıkışığız hep kenardan yedik.bir maaş alsak rahat edeceğiz de.halıyı çok beğendim ve de uyguna bulunca aldım.metresi 80 den bile düşük oldu 270 dedi 240 a indi 225 düşüdüğüm fiyat dedim ve verdi.pazarlık sünnettir.
çeyrek 242 gram 147 148 di gene zam gelmiş yaaa.
oğlumun kumbarasından 200 tl kayınbabaya borç verdik inşallah da getirir.
hayırlı olsun cnm birikimlerin ve de altının
Gule gule kullan canım halıyı... Resim atar mısın rica etsem?

Ben de ariel kullanıyorum hepsine ama bu gün baktım en yakın rakibiyle 10 TL var arasında. O da persil miydi rinso muydu. Aklımda tutayım da kızlara sorayım dedim unutmuşum. Netten bakacağım şimdi ariel ne kadar HB de falan. Olmazsa netten alacağım artık. Aslında bizim binada arıtıcı var 9 kilo makineye yarım çay bardağı yetiyor. Öyle olunca uzun sure gidiyor.
Bende bugün Özdileke çıktım da.
Deterjanlarda baya indirim vardı rinso , bingo, persil de kararsız kaldım bı kızlara sorayım dedim. :))

X