Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Haklısınız canm ben de bu şekilde davransa kesinlikle gizli birikim yapardım. Hatta sonra ihtiyacı olunca da süründürürdüm valla acımasızımdır da ama kendinizden yoksunluk hissedecek kadar asla kısmayın ne bileyim ben bir süre Yen'i kıyafet almak istemedim tasarruf olsun diye ama aldığımda farkettim resmen yoksunluk hissetmişim almadığım dönemde ihtiyacımmış yani. Yarın ölmeyeceğimiz ne malum

Yok yok tabiki alıyorum dAa benim zula dan değil
Eşim e söylüyorum bende para var demiyorum
Valla içim şişmiş bu konuda.. ne kadar çok konuştum .
Kusura bakmayın kızlar

Kusura bakmayın kızlar
E o zaman süperiz kızlar herkes bir yolunu bulmuş Allah mutluluklarımızı daim etsin kötülükleri uzak tutsun inşallah

Niye babasının üzerine olucak ki anlamadım ben
Cnm biz altınları paraları falan hepsini bir edince 80 bin ediyo . Bizde iyi bı araba alalım dedik kp de 5 ay önce 85 bine sıfır araba aldı .. eşim benden habersiz baba biz senın arabayı alalım demiş oda tmm işime gelir iyi olur demiş .. buraya kadar sıkıntı Yok ama gel gör ki arabanın ruhsatı bize gecmicekmiş yine babasının üstünde kalacakmış araba biz sadece kullanacaz bende olmaz dedim işte ruhsatı dedim kabul etmedi eşim ayıp olurmuş uyanıklara bak bende kavga ettim degil bilezık bı liramı vermıcem

Kusura bakmayın kızlar
Yok ben çok iyi anlıyorum seni çünkü aynı dert bende de var..
Bende çok şişim bu konudan...
Benim kp de çok uyanık biz araba alırken arabayı neden benim üzerime aldık diye eşime laf etmiş.
Oğlunun üstüne olsun istiyor.
Sanki arabayı alıp kaçacağım geri kafalı adam.
O günden beri hiç sevmem onu.
Eşim demişki ne fark eder ha benim üzerimde ha eşimin diye.

Kusura bakmayın kızlar
Valla cnm ne yalan söyleyim ben almıyorum .. zaten beni 5 sene götürecek kıyafetlerim var eskimiyor kı .. bide modayı çok takıp etmem klasik giyinirim .. annemin bi lafı var çul çaputu satmaya kalksan kımse almaz ama altını satmaya kalksan herkes alır dıye ondan beri almıyorum

E o zaman süperiz kızlar herkes bir yolunu bulmuş Allah mutluluklarımızı daim etsin kötülükleri uzak tutsun inşallah
Evet Canım yolunu buldum çok şükür.
Kv kp e zırnık koklatmam.
Onlar bana koklatsın.
Eşimle birikim konusundaki ayrılığımıza da anca böyle çözüm buldum.

Ay valla ne güzel söylemiş eşin .. benim eşimde bana babamın üzerinde ki maldan fayda yoksa eşimin üzerindekinden hiç fayda gelmez dedi . Geri kafalı o kadar kızgınım ki ona bi lıra ya muhtaç olsa yüzüne bakmam

Annen haklı canım . Benimde aman aman bi harcamam olmuyor zaten bi yaz öncesi bi kış öncesi iki kere alırsam alıyorum bir iki parça

Eşinin hiç kardeşi yok mu babası vefat etse kime kalacak varlığı?

İşte bazıları vermez evladına bazıları da verip üzerinde hakimiyet kurmak ister. Allah büyükleri küçüklerine çok karışmaktan sakınsın
Işte ben ilerde bu sebeplerden dolayı birikim yapmaya başladım.
Benim sorunlarımı onlar yaşamasın diye.
Ben çocuklarıma köstek değil destek olmak istiyorum.

Kostebekpasta
Ruhsatı almak ayıpsa
Babanın oğlundan araba parası istemesi de ayıp o zaman
Madem iyi niyetliyse yarı fiyatına versin arabayı.
Valla akıl erdiremiyorum insanlara bazen
Çok iyi fikir canım bir de 7 kardeşlermiş nasıl bir yaklaşımdır bu anlamadım ki. Ben olsam ben de sıkı kavga ederdim eşimle.

Biz ev alırken kredi çektim tapu da benim üstüme oldu kv hemen eşime niye sen üzerine almadın yada ortak tapu yapsaydın deyip durdu eşimde nasıl olsa evlendikten sonra edinilen mallar ortak değilmi dedi. Kv nin eşim dışında diğer çocuklarının gayrimenkulkeri hep kendi üzerinedir, enişte ve diğer gelinlerin kendi adına kayıtlı bişey yok kadın benim adıma olmasını kabullenmek istemiyor.
Hem ben biriktirdim Hem kredi çektim kadın hala anlamak istemiyor.

İyi olmuş en azından iZin vermemişsiniz onun üzerinde olmasına. Bizimkilerde çok şükür böyle sorun yok ama sürekli birşeyler alıp bizim üzerimizde laf söyleme hakkı bulma çabaları oluyor eşimle kafa yapımız allahtan sizinki gibi uyumlu karıştırmıyoruz kimseyi kimse ne birşey versin bize ne de istesin gölge etmesinler yeter

Aferin canım iyi etmişsin..
Geri kafalı hepsi karışmasalar hiçbiri herşey süper olacak da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…