Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bir çengelli iğneni alırım D

-Selene
Güle güle kullanın maşallah

buzmavileylak
İlahi güldürdün beni canım
Teşekkür ederim canım ♡

Kızlar şimdi eşimle konuştum bu durumu, gram altın alalım toplam 8 gram (bin liralık) alalım, bi sonraki ayda da onu bi bileziğe tamamlayalım daha karlı olur dedi, sizce gerçekten daha mı karlı olur?

ben de öyle ihtiyaçları düşünüyorum bitmiyor ama yavaş yavaş ertleyerek alıyorum birşeyler vaktim de yok pek ondan da alamıyorum gerçi ama vaktim olsa en uygun yerleri dolaşıp alırdım

Biz kadınları allah nasıl yarattıysa bazen ben bile hayret ediyorum... Ne kadar narin olsak da aşırı güçlü taraflarımız da var...
kesinlikle canım ben böceklerden korkan biri olarak geçen gün kızıma arı yaklaştı onu öldürüvermişim kayınvalidem bile şok oldu

maşallah canım senin altınlarına da merak etmiştik seni. bu arada çengel iğne iyi fikirmiş ben de sallanıp duran çeyreklerimi takayım çengele.

Motive olsun
oldu valla allah arttırsın

Cnm biz krediye karşıyız ya hatta bi kredimiz var onu kapatma çabasındayız ama kısa vadede zor görünüyor

Amin inşallah hepimizinki arttırsın

Tak cnm tak bende burayı özlüyorum ama 2 ay daha böyle gitçek artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…