Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam Canımnm geçen yıl ilk kez kamp kurduk ünili gençlerden uyuyamadık yoksa hiç korkulacak bişey yok güzel yani. Masraf az. Seste uyuyabilenlere tavsiye ederim

Canım günaydın yeni hedeflerin hayırlı olsun.... Kv nede ayrıca helal yani 24 yıllık altın saklamış.
Kadın tam benim kafadan çünkü bende uzun zamanlı altın biriktiriyorum...

Günaydın altın kızlar....
Hepinizi çok özledim tatil biterken altın alma hedefleri yapılmış oyy ne güzel ne güzel... Çil çil bilezikler atalar yarım çeyrek alın hepiniz inşallah...
Benim bu ayki ata hedefim yarıma düşecekti tatil masraflarından dolayı ama çocuklarımın bayram paralarını da ekleyip ata altınımı alabileceğim inş.
sinirliportakal ın kv gibi 20 yıllık birikim hedefi bu...

Çok sağol canim benim işlerde biraz yoğun bayram dönüsü malum ama yarına daha iyi olur inşallah kışlıkları baya baya tamamladım canım az bişey kaldı dünde pazardan biraz daha bamya aldım 2 poşet daha attım dondurucuya biraz dolmalık biber almıştım onuda bu akşam hazırlayıp atıcam 3-4 poşette o çıkar sadece biraz daha domatesle közlenmiş patıcan hazırlıycam tabi bunlara turşuyu henüz dahil etmedim ve de erişte yapıcam inşallah 10-15 güne derken tam olarak hazır olurum kışa
Bu arada kızlar bayramda biraz para arttırdım masraflardan eşimde biraz harçlık yolladı dün. bu akşam bi çeyrek alıcam karar verdim böylelikle 5 çeyrek 1 yarım altınım olmuş olucak fiziki altınlarımız henüz bu kadar bende biraz daha biriktirip şöyle güzel bir bilezik yapmak istiyorum özel günlerde takarım ama asıl gelecekte çocuğuma hediye etmek istiyorum

Hadi hayırlı olsun canım. Devamı gelir inşallah.

Kızlar peki çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı olarak ne kullanıyorsunuz. Ben ariel ve yumoş kullanıyorum ama değiştirsem mi acaba. Baya pahalı malum.
Ben beyazlılar için ariel, renkliler için rinso, yumuşatıcı bazen bimden bulut pembe bazanda bingo soft kullanıyorum.

Ellerine sağlık canım afiyet şifa olsun canım. Kolay gelsin sana.

Ayyy sağol canım nasıl aklında tuttun ne güzel aynen canım aslında rahat olucamız dönem ama bayram dınüşü olduğu icin biraz yoğunluk var dün ilk iş günüydü diye çok yoğundum bugünden daha raahtim yarın çok daha az olur işlerim inşallah
benım banakaya koyabılcek altınım yok henuz olursa eger belkı bankaya koyarm
Canım kesinlikle bileziğini yalnız bırakma hatta 2-3 yetmez 4-5-6 olsun derim benimde hayalim harçlıklarümdan artanî biriktirip bilezik yapmak biraz derli toplu olsun ama hesaptan gr altın birikitrmek hariç ona devam zaten herşekilde düğün takı vs görmeyince boyle mi oluyo ne bileklerimi sıra sıra doldurasım var

bende bılezık devam edıp gram altın hesabı acaym dıyorum cnm bırazdan hesapta gram durusn dıye, sonrada diyorum gram altın hesabı acacagıma brıktrp para olarak bılezık alırım ne grek dıyorm

A Anka bak arkadas bulmus canım

Kızlar peki çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı olarak ne kullanıyorsunuz. Ben ariel ve yumoş kullanıyorum ama değiştirsem mi acaba. Baya pahalı malum.

ben deterjan bıngo kullanıyorum yumusatıcı yumos yada vıkıng bırde arıel leke cıkarıcı

bende bılezık devam edıp gram altın hesabı acaym dıyorum cnm bırazdan hesapta gram durusn dıye, sonrada diyorum gram altın hesabı acacagıma brıktrp para olarak bılezık alırım ne grek dıyorm
Ahahaha seninde benim gibi kafan karışık canım bende öyle hergün fikrimi değiştiriyorum ondan mı alsam bundan mı alsam diye bu kadar az parayla napıcamızı şaşırdık daha fazla olsa demek ki hepten kendimi kaybedicez bu arada zevklerimiz aynı kuzum bilekliğinde kolyelerinde benim aklımda olan dorissa modelinden inşallah ilerleyen zamanlarda bende alıcam onlardan ay kızlar hiç sormayın hayatımın en altınsever dönemini yaşiyorum son 1 yıldır
Deterjan ve yumuşatıcıya gelince beyazlar için ariel renkliler için bingo ve yumuşatıcı olarak vernel kullaniyorum şuan hepsinden de memnunum ama illa bu markalar olcak demiyorum birazda o sıradaki indirimlerle alakalı kızlar venim kullandıklarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…