Altın biriktirmeye başlıyoruzz

berekettir bereket :))

Günaydın güzel, birikimci, hoşsohbet hanımlar :)

Ben hala tatil modundan çıkamadım. Evime dönünce artık başlayacağım tekrar.

@tobosoludulcinea canım kolay gelsin. İlk 15 gündeyiz. İşlerin rahatlamıştır diye ümit ediyorum :)

@buzmavileylak canım ben çeyrek, yarım vb altınları, evde süslü bir kesem var, onun içinde saklıyorum :) Allah a emanet :)

Zaten yaklaşık 10 binlik altını var oğlumun. Ona da babası göz dikti de bakalım. Araba için kullanmak istiyor. Yani sadece oğlumun altınları evde. Düğün altınlarım da bankada kasadaydı, bozdurduk. Bankadayken, altın elime geçtikçe, götürüp kasaya ilave ediyordum.
buzmavileylak

benım banakaya koyabılcek altınım yok henuz olursa eger belkı bankaya koyarm

ben 15 gram aldm ama 10 gramda olur canım hatta 7 8 de olur gramına gore yapılıyor cunku
benim şuan 700 tl anca çıkar canım galiba 7-8 gram bile alabilmek için biriktirmeye devam etmeliyim en iyisi biraz daha biriktireyim ben bir bilezik alayım kendime :)) bu arada resimi buldum atıyorum kızlar durkan ın da dediği gibi modelin adı da kibrit çöpü imiş bu da burda dursun almak isteyenler için

kızlaar hep çeyrek veya gram altın diyoruz da, külçe altını niye göz ardı edirsiniz:) yani şu gram altın 1 gram ya, onun 2,3,4,5... gram olanları da var. ben onlardan alacam sanırım para biriktirebilirsem.
alınabilir tabiki canım ben çeyreği birilerine takarım diye alıyordum özellikle birkaç arkadaşım evlendi çocuğu oldu filan. ama yeterince aldım elimde de biraz birikince bak gözümü bileziklere diktim bile inşallah alabilirsin canım istediğin kadr altın :))

Eklentiler

• 20170718_214022_crop_400x400.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 519
canım biz de kızım için biriktiriyoruz filan ama araba almayı düşünüyoruz mesela onun için de kullanabiliriz ilk etapta zaten ev araba neyimiz varsa onlar için allahın izniyle iyi bir eğitim en iyi yatırım çocuklarımıza

aminn inşallah sen de şöyle şıkır şıkır bi bilezik alırsın:)
bu bilezik güzel ama yatırımlık duruyor sanki:) yine işçiliği mümkün olduğu kadar az, ama daha spor şık bişey alıp takmak daha hoş gibi.

canım yanmda degıl cekerım eskı konusmalarda vardı
Bulamadım ya. Senin ovulasyonu falan gördüm de bileziğe ulaşamadım
Hayırlı olsun bebiş canım fark etmemişim ben rabbim sağ salim kucaklatsın.
Ben de bilezik takmıyorum da belki beğendiğim olursa daha hevesle biriktiririm. :))

Aaaa bundan var benim bir yerlerde annem doğum hediyesi almıştı. Nerdeki eşime bi sorayım bakayım. Altınlarımdan haberim yok hiç

canım ben buldum ekledim çıkmadıysa 59. sayfada mevcuttu sanırım

ben de meraktan buldum anında. benim annem kalın bir bilezik almıştı da takılmıyor ya göze batmasa daha iyi belki de liralı kolye filan alırım ay paramı neye yatıracağımı şaşırdım
İnşallah benim de param olur da nereye yatıracağımı şaşırırım nasıl bir duygudur kim bilir

bu nasıl? ay beni de özendirdiniz. aranızda para toplayın da bana bi tane alın:))
Eki Görüntüle 2040818
güzelmiş canım bu ama işçilik oluyor mu bunda :)
alırız kuzum sana feda olsun varsa beğendiğin başka birşey onu da ekle gelecek ay da onu alırız sonuçta neden birikim yapıyoruz dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…