Altın biriktirmeye başlıyoruzz

İyi geceler hanımlar. :KK19:

Bugün o YouTube linkinden başladım aşırı pintileri filan hep izledim. Deli gibi akşama kadar onlarla kafayı bozdum:KK53: bitane kadın kuponlarla 2000$ alışverişe 100$ ödedi sadece Türkiye'de de bunun gibi olaylar Yok mu alsak biriktirsek. İndirim bedava kupon veya tanıtım ürünleri filan hiç yapan kullanan var mı aramızda. Çok pis gaza geldim:KK45:

Herkese Günaydın. Kadınlar Kulübünün altın Kızları, Cumalarınız ve Bayramınız Mübarek olsun.Uzun zamandır, takipteyim sizleri yani 2009 yılından beri burayı o yılda buldum (KK) kısmet bu günemiş. Herkesin birikimi katlanarak çoğalsın, bereketli olsun ben de aranızda olmak istiyorum hanımlar müsaade varmı?

Herkese Günaydın. Kadınlar Kulübünün altın Kızları, Cumalarınız ve Bayramınız Mübarek olsun.Uzun zamandır, takipteyim sizleri yani 2009 yılından beri burayı o yılda buldum (KK) kısmet bu günemiş. Herkesin birikimi katlanarak çoğalsın, bereketli olsun ben de aranızda olmak istiyorum hanımlar müsaade varmı?
Hoşgeldiniz aramıza :KK54:

Hayırlı sabahlar kızlar
Kurban bayramımız mübarek olsun.
Ayrıca hayırlı cumalar.

Dün kumbarama 10 euro attım.
Bugünde annem kumbarama atmam icin çantasındaki bozuklukları bırakmış.
Saydım 18 TL çıktı. Hepsi kumbaraya gitti.

Bugün bime ugrayıp bir paket nohut alacağım.
Birde bayram harclıkları var tabi. Bunların dışında harcamam olmaz sanırım.

Dışı seni içi beni yakar meselesi:))
Kredi kartı bitince acil durum parası biriktireceğim. Pırlanta kolye de bir çeşit acil ihtiyaç olabilir yani deği mi:KK45:

Tabi ki :)) o da acil bir ihtiyaç :) satıldığında, aynı değerle geri alınıyor sonuçta :)))))

İyi bayramlar bu arada.

dün alyanslarımızı aldık sonunda:) ikisi 10 gram geldi, 22 ayar. 1500 liraya aldık.

20170901_142646-1.jpg

X