Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hayırlı geceler kìzlar
Bu sıralar hem birikimden hemde tasarruftan çok uzağım.
Ne yazıkki günlerim bol harcamalı geçiyor.
Annem kumbarama 15 TLye yakın bozuk para atmış bugün. Kısa günün karı diyelim.

Sonunda alacağım derin dondurucun marka ve modeline karar verdim.
Pazartesi günü bir arkadaşımla hem pazarlığımızı yapıp hemde alacağız. Satın alınca detaylarını yazarım buraya

Dondurucunun geldigi gün başlarım doldurmak için çalışmalara.

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Öğlen sıcagı bastırmadan bir temizlik yapayım diyorum. Birazdan başlarım.
1 kgda patlıcan var evde, onu közleyip buzluğa atacağım.

Hatta akşam yemeğine misafir çağırayım diyorum. Ama karar veremedim. Neyse temizlikten sonra bir düşüneyim bu durumu

Günaydın canım. Yap bitir temizliğini hadi kolay gelsin :) misafir olarak kimi çağıracaksın? Akraba mı arkadaş mı?

Günaydın canlar Mutlu Pazarlar
Bugün de fazla mesai var pazar günü çalışanlardanım yine

Günaydın tatlım. Allah kolaylık versin

:))Günaydın kızlar nasıslınızz

Günaydın, biz iyiyiz :) sen nasılsın hamile hanım :)
Bulantı, kusma vb varmı? Benim 6. Haftada başlamıştı ve 5. Ayın sonuna kadar devam etti. Umarım sen hiç yaşamazsın :)

İğneler nasıl gidiyor? Dönüşümlü yerlere yapıyorsun değil mi?

Hem akraba hem arkadas 7-8 kisiyi çağırmayı düşünüyorum. Ama hala karar veremedim

Günaydın altın kızlar hepinize mutlu bir pazar günü diliyorum çalışan arkadaşlara allah kolaylıklar versin tatildeki gezmedeki arkadaşlara iyi eğlenceler günlerdir yazamadım bi kısmını okudum bi kısmını okuyamadım kusura bakmayın işlerim çok yoğundu dün misafir ağırladım yorgunluktan ölüyorum yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler tatile çıkan arkadaşlar olmuş hepsine iyi eğlenceler iyi dinlenceler D diyet canavarı yok gozlerim aradi tabi ki ama karamelli_turta m teşekkür ederim canım haber verdiğin için hepinize sevgiler selamlar kızlar öpüldünüz

günaydın sana da mutlu pazarlar :)

günaydın sen nasılsın minik nasıl:))

ıyıyım canımm ıyıyız heralde arada agrım oluyo yavas yavas ıs yapmaya calısıyorum hasta gıbı hıssetmek ıstemıyorum kendımı butun gun yatmıyrum o yuzden

bir şey soracağım benn çalışmaya yeni başladım ve bir tanıdığım altın biriktir gelecekte ilaç gibi gelir sana dedi bu da benim aklıma yattı. şimdi her maaşımda çeyrek almak istiyorum ama alınca napacağım? bi kutuda mı toplayacağım hiçbir şey bilmiyorum eve getirmeye de korkuyorum(hırsızlık olaylarından dolayı) napayım biliyor musunuz. yaşım 20

İşiniz hayırlı olsun , maaşınızı banka dan alıyorsanız o bankada altın hesabı açtırabilirsiniz ordan gr şeklinde alabilirsiniz veya da bankada kasa kiralayıp bu şekilde saklayabilirsiniz diye düşünüyorum .
Şimdiden hayırlı bereketli birikimler.
İlk maaşınızdan beri biriktirirseniz gerçekten de işinize yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…