Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kizlar tam altını karta taksitle alan var mi? Eskiden 8 tl komisyon aliyorlardi gozum gormuyordu ama gecen gun gittim sistem degismis artik banka 30 tl kesiyormus komisyonu. Sizce 30 tl vermeye deger mi? Yani gerci alip koydugum bile kar ama o 30 tl yuzunden kar edecegim derken zarar mi etmis olurum?

Farklı kuyumculara da sordun mu?
Ben hiç almadım ama alan arkadaşlar vardı sanırım. Yazacaklardır.

Komisyon, altının değerine göre değişiyor da olabilir. Meselâ çeyrekte 8 tl ama tam Altında 30 falan olabilir mi?

Bu arada eğer minimum 5 yıl saklanacaksa o altın, 30 tl verilebilir gibi sanki.

İyi dileklerin için sağol canım :)
Sen de öyle inşallah :)

Ben de çok sık gidemiyorum. Bayramdan sonra tam gaz devam :)

Bu arada diyet canavarı na ne oldu? Haberin var mı?
inşallah canım:)
hayır hiç haberim yok. 2 gündür giremediğim için de yeni farkettim yokluğunu. ama karamelli_turta görüşmüş sistemsel sorun var demiş. nasıl ulaştı ki?

Günaydın hoşgeldin cnm yavruların küçükmüş daha oy oy... Birikim candır tekrar hoşgeldin..
Ben geçen hafta 145 tl den gram altın almıştım, şuan 140 tl.
Bu konuda şanssızım sanırım
Günaydın Canım alınmış alınmıştır üzülme altın bu yükselir de iner de...
Günaydın ayiciklijelibom nerdesin bakiyim sen gözlerim aradı seni...
İyi dileklerin için sağol canım :)
Sen de öyle inşallah :)

Ben de çok sık gidemiyorum. Bayramdan sonra tam gaz devam :)

Bu arada diyet canavarı na ne oldu? Haberin var mı?
İyi tatiller canım eltinler kv ler elini cebine attırmayacak gibi görünüyor ne güzel...
inşallah canım:)
hayır hiç haberim yok. 2 gündür giremediğim için de yeni farkettim yokluğunu. ama karamelli_turta görüşmüş sistemsel sorun var demiş. nasıl ulaştı ki?
Canım telden ulaştı bana sistemsel bir problem olmuş merak etmeyin dedi.
Merhaba. Pat diye konuya daldım ama ben de geçen hafta 145 den 1700 tl lik gram almıştım bankadan
Günaydın hoşgeldin bereketli olsun altınlarınız....

Amin canım inşallah :) çok saol okuyunca yine ben salya sümük aşırı duygusalım bu aralar ):

Bilindiği üzre çeyrek altın için eksiğim vardı , 200 lirayı tamamlamaya çalışıyordum .
Bugün Eşim 190 tl bırakmış
Görünce şok oldum
Birikim de birikim diye başının Eti'ni yemek işe yaradı
Şimdi 390 ı yarımlığa tamamlayım diye beklemedeyim
Altında düştü gibi alan soran bilen yokmu bayanlar nerelerdesiniz

yarım alabilirsin canım hiç durma

390 a alamam sanırım
Yok tatlım 480 filanmış yarım.
msf2407 kumbarayı henüz saymadık canım ama 1 tl ve 5 tl lerden oluşuyor eşim geçen 1 tl leri 10 arlı olarak bantlamış bile :) resmini çekerim yarın nasip olursa biz otele geldik bugün bu sene 5 yıldızlı bi otel seçtik yiyip içip yatıyoruz arada havuza girmek ve kızımın peşinde koşmak dışında aktivitem yok senin adına sevindim ayrıca biraz sen misafir ol da harcamaların azalsın artık

Merhaba. Pat diye konuya daldım ama ben de geçen hafta 145 den 1700 tl lik gram almıştım bankadan

Seninki benden betermiş :) ben riske atmayıp 1 gr aldım :) gerçi fazlası için de pek param yok bu ay.

Neyse hayırlısı :) piyasayı iyi takip edelim bundan sonra :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…