Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Eli boş gitmemeyi düşünmen ince bir davranış olmuş canım ne güzel. .
Benim büyüklerim de şalvar giyer..
Hatta biz göçmenler yakınlarımızın kınasında giyeriz yöresel kıyafetimizdir don,yelek. Kadife kalın kumaşa el işlemeli pullu . Çok da severim...

Kızlar kumbaramızı açtık 197 lira çıktı bunu bayramda çocuklara haçlık ve ufak tefek şeyler için kullanacağız.
Bir çeyrek aldım 235 lira ya.
Kumbara çok bereketli olsun süper toplanmış en güzeli de çocukları mutlu etmek ne güzel yapıyorsun takdir ediyorum... Çeyrek altın biraz düşmüş sanki iyi olmuş....
Bugün çifte altın günü var o zaman hem E Eifnaz
Hem durkan
Hayırlı olsun canlar.. .
Darısı diğer topik sakinlerine inşallah....

Bugün altım günümüz olsun
Amin canım allah razı olsun. Satış 237 idi biz hep aynı kuyumcudan alıp satıyoruz bize 235 'e verdi.

Canım günaydın nasılsın?
Iyi ol inşallah dikkat et kendine

günaydın canım, iyi olmaya çalışıyorum göbeğim mosmos oldu her gün yapıcam bu iğneyi birde canım sıkıldı çok gerçi çok kullanan var alışırım bir şekilde ama zormuş yani, Allah hayırlsııyla doğmasını nasip eder inşallah bebek için mevburen katlanıcam

Canım biraz sabret Allah sana dayanma gücü versin inşallah herşey yoluna girer de güzel rahat bir hamilelik geçirirsin...

Canım biraz sabret Allah sana dayanma gücü versin inşallah herşey yoluna girer de güzel rahat bir hamilelik geçirirsin...

inşallah canım amin, hormonlardanmıdır nedir birde sulugöz oldum çocuk gibi ağlıyorum saçma sapan

Sen öyle diyince netten arnavut kınalarına baktım
Çok hoşuma gidiyor adetleri
Kocayı boşayıp arnavutlara gelin mi gitsem , gerçi onlar dışardan almıyorlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…