Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Mucize zaten. Düşünsene, o Minnacık kese, daha sonra Minnacık bir insana dönüşüyor :)))

Çok güzel düşünmüşsün, kızın çok şanslı :KK66:

Bende şimdiye kadar yazmak isterdim; fakat doğumdan sonra çok hareketli bir dönemece girdik belli sebeplerden dolayı. Şehir değiştirdik, taşınma, adaptasyon, oğlumun çok problemli olup beni bunalım seviyesine getirmesi derkeeeennnn... Dönemeci daha yeni yeni düzlüğe çıkarıyoruz :) Bende üşendim ama belki başlarım yine :)
Canım ben işte tutuyorum defteri ve öğle arasında 10 dk yazmaya gayret ediyorum. Yoksa evde mümkün değil yazılmıyor. Bence başla tekrar.

Mucize zaten. Düşünsene, o Minnacık kese, daha sonra Minnacık bir insana dönüşüyor :)))

Çok güzel düşünmüşsün, kızın çok şanslı :KK66:

Bende şimdiye kadar yazmak isterdim; fakat doğumdan sonra çok hareketli bir dönemece girdik belli sebeplerden dolayı. Şehir değiştirdik, taşınma, adaptasyon, oğlumun çok problemli olup beni bunalım seviyesine getirmesi derkeeeennnn... Dönemeci daha yeni yeni düzlüğe çıkarıyoruz :) Bende üşendim ama belki başlarım yine :)
Canım ben işte tutuyorum defteri ve öğle arasında 10 dk yazmaya gayret ediyorum. Yoksa evde mümkün değil yazılmıyor. Bence başla tekrar.

Alıntılayıp geliyorum dedim gelemedim
Hemen eve dönmem gerekti
Buzdolabı servisi gelince buzdolabının içindekileri de ellediler diye tüm bozdolabındakilerş çıkarıp buzdolabını sildim , içindekileri tek tek yıkayıp yerleştirdim , yemek yap , sofra kur kaldır , bulaşıkları hallet , ocağı sil , askıdaki çamaşırları katla yerleştir , makineye çamaşır at , çıkınca as , yıkan , oğlumu yıka derken baya yoruldum gece 12:00 gibi amca işim bitti , sonra uyuyakalmışım . Az önce oğlum gelip uyandırdı susasmış .. Benim de uykum kaçtı ..

Afiyet şifa olsun

Keşke psikolojik zarar da kanıtlanabiliyor olsa

1. Bundan sonrasının hem oğlum hem de kendim için şuanki durumdan çok daha iyi olacağının garantisi olmasığı için
2. Şuan tam babaya en düşkün olduğu yaşta olduğu için
3. Ayrılarak oğlumu bir nevi babadan ayırarak oğlumun hakkına girmiş olur muyum diye düşündüğüm için
4. En önemlis ayrılsam da tamamen kopamayıp yine sinir sıkıntı stres içinde olacağım için karar veremiyorum

Boşanmaya bu kadar sevinmen için babanın ciddi olumsuz özellikleri vardı sanırım
Boşansıktan sonra görüş günlerinde görüştünüz mü babanızla

Kucağına da alıp gelirsin inşaAllah :KK66:

Push-up sütyeni ilk defa duydum merak ettim nedir diye baktım standart bilindik sütyen fotoğrafları çıktı , diğerlerinden farkı ne ki ?

Siz de eşinden gizli birikim yapanlardan mısınız :)
Push-up sütyen, göğüsleri birbirine doğru yaklaştırıp daha büyük gözükmesini sağlıyor ama beni rahatsız etti.

3 3gunlukdunya en doğrusunu tabi ki sen bilirsin. Sizin için hangisi hayırlıysa o olsun.

Babam bize çok düşkündü ama ben babama öyle aşırı bir düşkün değildim. Olmasa da olur modu yani.

Babamdaki problem, alkolik olması ve evimizde bu sebeple sürekli kavga gürültü olması.

Annemle babam ayrıldıktan sonra biz babamla daha fazla vakit geçirdik desem yeridir. Daha doğrusu kaliteli Zaman geçirdik. Çünkü önceden bize bu şekilde bir zaman ayırmazken, sonrasında daha dolu şeyler yaptık.

Gece gelip bizde de kalırdı. Beraber uyurduk. Annem teyzemlere giderdi, gece biz babamla kalırdık. Babannem, halalarım, hep görüştük. Ha bizim yanımızda anneme ve anne tarafıma demedikleri kalmazdı ama önemsemezdim. Anneme anlatırdım beraber güler geçerdik. Ben belki çok olgun bir çocuk olduğum için, sıkıntısız atlattım diyebilirim. Ve elbette annemin ailesinin desteğiyle.
Bizi hiçbir şeye muhtaç bırakmadılar ve hiç eksiklik hissetmedik.

Çok uzun yazdım sanırım :) kusura bakma.

Kızlar birikim topiklerini okuyup aşırı cimrileri izleyince yazlığıma tezgah üstü kaplık ve kaşıklık almadım
Bu şekilde de işimi hallediyorum ..

Hatta havlu kağıtlık da almadım

Su bardaklarında kalan suları döküyordun
Şimdi herkesin sabit bardağı var ve ağzını kapatıyorum , susayan kendi bardağına devam ediyor , içme suyu ziyan olmuyor :KK33:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 181
3 3gunlukdunya en doğrusunu tabi ki sen bilirsin. Sizin için hangisi hayırlıysa o olsun.

Babam bize çok düşkündü ama ben babama öyle aşırı bir düşkün değildim. Olmasa da olur modu yani.

Babamdaki problem, alkolik olması ve evimizde bu sebeple sürekli kavga gürültü olması.

Annemle babam ayrıldıktan sonra biz babamla daha fazla vakit geçirdik desem yeridir. Daha doğrusu kaliteli Zaman geçirdik. Çünkü önceden bize bu şekilde bir zaman ayırmazken, sonrasında daha dolu şeyler yaptık.

Gece gelip bizde de kalırdı. Beraber uyurduk. Annem teyzemlere giderdi, gece biz babamla kalırdık. Babannem, halalarım, hep görüştük. Ha bizim yanımızda anneme ve anne tarafıma demedikleri kalmazdı ama önemsemezdim. Anneme anlatırdım beraber güler geçerdik. Ben belki çok olgun bir çocuk olduğum için, sıkıntısız atlattım diyebilirim. Ve elbette annemin ailesinin desteğiyle.
Bizi hiçbir şeye muhtaç bırakmadılar ve hiç eksiklik hissetmedik.

Çok uzun yazdım sanırım :) kusura bakma.

Yok esteğfirullah detaylı yazdığın için teşekkür ederim
Şiddet uyguluyor muydu boşanmadan önce ?

Kızlar bugün kendi köyüme gideceğiz inşallah, bir kaç gün kalırız biraz masraflı geçecek. Bizim köyde kadınlar genellikle şalvar giyerler biraz şalvarlık kumaş, ve tişört aldım. Hem eli boş gitmemiş olur hemde bayram hediyesi olsun istiyorum. Gelirken halama kuru incir ve peynir yaptırmıştım onları alıp gelirim.
Herkese iyi tatiller.

gunaydin hanimlar
sizleri okumaya devam ediyorum ve sirf buraya tabloya girebilmek icin bi ay 3 ceyrek aldim
kurban parasini ayirdik benim ozel direksiyon egitimi icin para ayirdik derken bu ay sadede 3 ceyrek alabildim
Çeyrek altın hayırlı olsun. Kurbanınızı allah kabul etsin inşallah.

gunaydin hanimlar
sizleri okumaya devam ediyorum ve sirf buraya tabloya girebilmek icin bi ay 3 ceyrek aldim
kurban parasini ayirdik benim ozel direksiyon egitimi icin para ayirdik derken bu ay sadede 3 ceyrek alabildim
E Eifnaz hoşgeldin sefalar getirdin..
Altınların hayırlı olsun Canım süper olmuş çeyrek ne kadar şu an acaba?
Afiyet olsun,
Biri çaymı dedi hemen yerimi alayım. Ellerine sağlık canım. Çay bizim vazgeçilmez içeceğimizdir eşimde bende çok severiz.

Ben dedim canım buyrun Çaylar benden....

X