Altın biriktirmeye başlıyoruzz

harika olur canım, bilmiyordum silindiğini teşekkür ederim:))
çok tuhaf bir hismis ultrasonda görmek, çok tuhaf mucize gibi insan inanamıyor :)

Yok bir problem olmadı.
Canı öyle istiyor.
Eşini yalnız bırakmak istemiyor muş.
7 gece nöbet i var damadın.
Beklenti değil de
Benim de bir ablam var buraya da gidilecek diyemedi baştan beri.
3 sıra sıra şehir
Kv desine gitmek için burdan e 5 ten geçiyor lar
Geri dönerken de burdan dönüyor.
Annem de ona göre.
Gidelim kızım ablana diyeceğine
Sen oğlunu al gel diyor bana.
Çünkü böylesi annemin daha işine geliyor.
Neyse sağlık olsun.

Ayrıca ben çok defa eşim olmadan onlarda kaldım.
Toplu taşıma ile 1 güncük de olsa gidip kaldım. Sağlık olsun ne diyelim.

Ben de yapıyorum benzer birşey. Hamilelikten itibaren bugüne kadar kızımla ilgili olan herşeyi yazdım. Ne zaman ilk dişi çıktı, ne zaman yürüdü, hastalıkları vs. hepsini yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Büyüdüğünde al bakalım bu senin çocukluğun diyerek vermeyi planlıyorum.
Bir de mektuplar yazma niyetim var ana henüz başlamadım. Ona kadın olmakla, annelikle, çalışan anne olmakla, kendi yaşadığım tecrübelerden yola çıkarak aldığım derslerle ilgili söyleyecek çok şeyim var. Şu an anlatacaklarımı anlaması mümkün değil, anlayacağı yaşta da benim yanında olacağımın garantisi yok. O yüzden yazıp bir kenara koymak istiyorum.

Pentinin kendi mağazasından aldım canım. Ben balenli sütyen kullanamıyorum beni çok rahatsız ediyor. Geçenlerde tine pentiden balensiz fakat push-up bir sütyen aldım ancak takınca kendimi inek gibi hissettim ve özüme döndüm. Spor sütyen candır.

Cannımmmn ay ne çok sevindim anlatamam hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bi evlat olsun kuzum sağlıcakla kucagına alırsın inşallah ne güzel heyecanına ortak olabildik

Amin canım çok saoll inşallahhh, bugun bi dünya kan verdim :)) bakalım sonuçlarım nasıl çıkacak . Allah nasip ederse inşallah devamını da paylaşırım :)

Amin canım çok saoll inşallahhh, bugun bi dünya kan verdim :)) bakalım sonuçlarım nasıl çıkacak . Allah nasip ederse inşallah devamını da paylaşırım :)
Inşallah canım bekleriz tabi ki hele ben merak ederim yaşadıkların tecrübelerin benim içinde yol gösterici olur tekrar hayırlı olsun allahım tamamına erdirsin canım ve inşallah çok rahat bi hamilelik geçirir çok kolay doğum yaparsın kuzucummm

Çok teşekkürler canım.
Çok sagolun kızlar çok teşekkür ederim hepiniz cansınız

çok saol canım amin inşallah, Allah isteyen herkese nasip etsin beklemekte zor kaldıktan sonra ne olacağını beklemekte zor , dokğduktan sonrada zor diyorlar bakalım hehehe :)

Hanımlar
Ben bozukları tümletcem kumbaradaki
Yine duramadım.
55 tl çıktı.
Eşim esnaf .
55 tl yi 65 e satıyım sana diye mesaj attım
Kampanya var dedim.
Senin nasıl ticaret anlayışın var diyo bana
Benim maaşım Yok bir ayda 55 tl biriktirip borsaya yatıramam anca böyle artar çeyrek alcam dedim
Sonumu hiç iyi görmüyor halbuki karısı neler yapıyor bir bilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…