Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar
Ailelerden konuşulmuş
Düğün zmnı aileler ile hiç sorun yasamadık
Ama 1yıl sonra eşimin kazasında kv ve kb dan hayatımın kazıgını yedim gerçek yüzlerini gördüm 2 yıl oldu görüşmüyorum
Ama Bebek geleceği için istemeyerek mecburen görüşmek zorunda kalacağım
Yaptıklarını hiç bir zmn unutmayacağım asla da eskisi gibi olmayacağım onlara karsı
İçimden çıkmıyor
Tahammülüm cok az onlara karsı

Senin durumun farklı. Arkandan iş çevrilmiş gibi olmuş. Kırgın hissetmen normal ama geride bırakma zamanı gelmiş. Sen de bir erkek evlat sahibisin. Kayınvaliden sana nasıl bir kayınvalide olmaman gerektiğini öğretmiş. Dersini alıp yoluna devam etme zamanı bence.

Çok haklısın
Ama arkada bir türlü bırakamıyorum
Çünkü sürekli yenileri ekleniyor
Mesela oğlum bebekken , oğlumu kv kucağına aldığında oğlum kolundaki bileziklerini ellemişti , bir tane akrabaları o an evdeydi , kv dedi ki "sen bilezikleri mi sevdin , senin düğününe bunları takarım " düşün küçücük bebeğe söylediği söze bak , çocuğun ilk duyduğu kelimeler evlenmek , geçenlerde haftasonu yazlığıma tek gelmiştim , babası direk kv kp e götürmüş ( çocuğuyla başbaşa vakit geçirmekten aciz )
O zamandan beri oğlum bana "anne seninle evlenmek istiyorum" diyor , artık ne türlü şeyler konuştularsa yanında ..

O bilezik muhabbetinde de " sen oğluna takmadın da torununa mı takacaksın " demediğime bin pişmanım ..

Ayrıca arkadan çevrilen bir eşya muhabbeti olsa keşke
İşleri güçleri adam kandırmak ( kandırdıklarını sanmak )
Eşime "eşine sakın söyleme" diye sıkı sıkıya tembih ederek 20.000 tl gizli kredi çektirmişler geçen yıl , ben tevafuk sonucu o ay öğrendim ( iyi niyetli olunca Rabbim insanın karşısına çıkarıyor ) . böyle karaktersiz insanlardan kurtulmak için boşanmak istiyorum , ama oğlumdan dolayı adım atamıyorum

Çok haklısın
Ama arkada bir türlü bırakamıyorum
Çünkü sürekli yenileri ekleniyor
Mesela oğlum bebekken , oğlumu kv kucağına aldığında oğlum kolundaki bileziklerini ellemişti , bir tane akrabaları o an evdeydi , kv dedi ki "sen bilezikleri mi sevdin , senin düğününe bunları takarım " düşün küçücük bebeğe söylediği söze bak , çocuğun ilk duyduğu kelimeler evlenmek , geçenlerde haftasonu yazlığıma tek gelmiştim , babası direk kv kp e götürmüş ( çocuğuyla başbaşa vakit geçirmekten aciz )
O zamandan beri oğlum bana "anne seninle evlenmek istiyorum" diyor , artık ne türlü şeyler konuştularsa yanında ..

O bilezik muhabbetinde de " sen oğluna takmadın da torununa mı takacaksın " demediğime bin pişmanım ..

Ayrıca arkadan çevrilen bir eşya muhabbeti olsa keşke
İşleri güçleri adam kandırmak ( kandırdıklarını sanmak )
Eşime "eşine sakın söyleme" diye sıkı sıkıya tembih ederek 20.000 tl gizli kredi çektirmişler geçen yıl , ben tevafuk sonucu o ay öğrendim ( iyi niyetli olunca Rabbim insanın karşısına çıkarıyor ) . böyle karaktersiz insanlardan kurtulmak için boşanmak istiyorum , ama oğlumdan dolayı adım atamıyorum
Ben çocuğun mutsuz anne babanın birarada olduğu bir evde büyümesinden de huzurlu mutlu bir annenin yanında büyütmesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Ama ayrılsan da o insanlar oğlunun babaannesi ve dedesi olarak kalacaklar. Hayatından tam manası ile çıkmaları mümkün değil. O yüzden umursamamayı öğrenmen gerek. Çünkü bu tarz duyguların sürekliliği insanı hasta ediyor bir süre sonra.

Oğulları seni sevmiş seni seçmiş
Ohh sefan olsun
Şimdi görüşüyor musunuz ?
Sağol canım benim içinde önemli olan sevdiğim adam o yanımda olsun yeter :dua: ama annesiyle babasıyla konuşmuyor görüsmüyor eşim yurtdışında kardeşleri var onlarlada ayda yılda bayramlarda haberleşiyor o kadar ama tabi ne gereği vardı böyle olmasının :KK43:
Günaydın Hanımlar,
Dün ayakkabımı ve 6 tane spor çorabı aldım. 318 lira ödedim. Pentiden 3 tane spor sütyen bir de saç bandı aldım. Toplam 74 de oraya ödedim.
Maaşlar yarın yatacakmış. Çok sevindim. Kesin bayram sonuna kalır diye düşünüyordum.
Hayırlı olsun canım yeni cicilerin :KK9: güle güle kullan hepsini laf aramızda ayakkabına ve zevkine bayıldım :KK66: maaşında şimdiden bereketli olsun canım :KK52:

Ben çocuğun mutsuz anne babanın birarada olduğu bir evde büyümesinden de huzurlu mutlu bir annenin yanında büyütmesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Ama ayrılsan da o insanlar oğlunun babaannesi ve dedesi olarak kalacaklar. Hayatından tam manası ile çıkmaları mümkün değil. O yüzden umursamamayı öğrenmen gerek. Çünkü bu tarz duyguların sürekliliği insanı hasta ediyor bir süre sonra.

Evet boşansam da baba ile görüş günlerinde , onlar da görür diye düşünüyorum , o kısmını da hiç istemiyorum .

Boşanmada Mahkeme kararı ile babaanne ve dedenin görmemesi kararını çıkarttırmak mümkün mü acaba ?

Sağol canım benim içinde önemli olan sevdiğim adam o yanımda olsun yeter :dua: ama annesiyle babasıyla konuşmuyor görüsmüyor eşim yurtdışında kardeşleri var onlarlada ayda yılda bayramlarda haberleşiyor o kadar ama tabi ne gereği vardı böyle olmasının :KK43:

Hayırlı olsun canım yeni cicilerin :KK9: güle güle kullan hepsini laf aramızda ayakkabına ve zevkine bayıldım :KK66: maaşında şimdiden bereketli olsun canım :KK52:

İnan görüşüp sürekli zarar vermelerindense hiç görüşmemeleri daha iyi

Yani bizde öyle olsa o kadar rahat olurdum ki .

Bizimde maaşlar yarın yatacak
Eşimin belki 29unda yatar
Ödeme kalemlerimiz şöyle
1700 kurban
1000 kartlar
100 fatura lar
500 mobilya
400 bakıcı....
Elimizde kalan 0 bu ay....
Kenarda 200 tlm var onun 90ini sütyen için ayırdım
100 tl si de acil durum taksi parası Vs vs.
Harçlık falan nasıl yaparız bilmiyorum olmadı dolar bozdururm napalım
Hep derim ya sağlık olsun, gerisi hallolur.
Aslında mobilya yı 250 mi ödesek
Bilemedim.

Maaşın bereketli olsun nora2010 nora2010
Bizim de 29 unda yatacak...
3 3gunlukdunya canım hayırlısı olsun hakkında ama babane dede ile görüşmesini engelleyemezsin sanırım... Mesafeli ol onlarla boşver
Teşekkür ederim canım

24 25 kilo domates aldım kavanoz için
1 kısmını yıkadım
Robottan çekip kaynatacağım
İşe gidene kadar y et işir inşallah :KK66:
Devamı yarın :KK66:

Çok teşekkürler canım. :KK50:

Evet boşansam da baba ile görüş günlerinde , onlar da görür diye düşünüyorum , o kısmını da hiç istemiyorum .

Boşanmada Mahkeme kararı ile babaanne ve dedenin görmemesi kararını çıkarttırmak mümkün mü acaba ?
Hiçbir fikrim yok ama böyle birşey yapabilmek için çocuğa zarar verdiklerini kanıtlamak gerekir sanki.

Gunaydın canlar herkese :KK54: ohhhh ne güzel çay var kek var bende poğaçalarımı alıp geliyorum hemen @durkan ablacım ve msf2407 msf2407 cim yer açın banada :KK66:

Canım yerleriniz önceden ayrıldı merak etme :) her daim başımızın üstünde :KK66:

Günaydın kızlar
Rüyamda eski sevgilim i görüyorum
Eşimi onunla aldatıyor muşum

Yıllardır onu görüyorum
Sürekli rüyama giriyor ya
Hani düşündüğüm falan da yok
Artık bu rüyalar canımı sıkmaya başladı
Kötü hissediyorum vallahi

Canım fazla takılma. Takıldıkça daha fazla görürsün çünkü. Olabilir, geçmişte yaşanmışlıklar var. Bilinçaltı da şuan dışa vuruyor.

sıkıntı yapma geçer :)

Günaydın Hanımlar,
Dün ayakkabımı ve 6 tane spor çorabı aldım. 318 lira ödedim. Pentiden 3 tane spor sütyen bir de saç bandı aldım. Toplam 74 de oraya ödedim.
Maaşlar yarın yatacakmış. Çok sevindim. Kesin bayram sonuna kalır diye düşünüyordum.

Hayırlı olsun güle güle kullan, ayakkabın da çok zevkli bir tercih olmuş :KK66:

Kızlar artık sizinle bir aile gibi yiz
Canımı sıkan bir durumu paylaşacağım sizinle
Kızkardeşi m devlet memuru
Tatili 10 gün
Dün akşam aradım bayramda gelecekmisinizz diye
Gelmiyecez dedi genelde de bana gelmezler bayramda
Eşinin ailesine gidikecekmiş 3 gün
Sonra damadın nöbeti varmış
E sen gel kal dedim 1 gece
Sen nasıl eşinden ayrı gitmek istemediğin yer varsa benimde var ısrar etme dedi
(bu kısma çok çok kırıldım)
Tamam dedim bende.
Annemi evine bırakacaklar mış giderken.
Anneme verdi telefonu
Bana gelirsin dedi annem
Sonrada alır oğlunu kardeşine gidersin yaa bikaç gün durursun dedi.
Sanki küçük benim, benim 6 gün toplamda iznim var 2 günü zaten kurban la uğraşmak sonrası akrabaları gezmek olur
(onların akraba dan asla zoru yok ama ben bu konuda hassasım)
Bende bakarız dedim.
Kocamla geçireceğim dedi gelmek istemedi ben neden gideyim ki,
Eşinin tarafı aile de ben neyim bilemedim.
Çok kırıldım kızlar, ben haklımıyım sizce?
Annem her daim onu tutmuştur,direktifleri hep bana dır.
Benimde eşim çalışıyor bayramda,bende yalnız bırakma k istemiyorum.
Ama minik yeğenim i de çok özledim.

Canım hayatta bazı şeylere, olaylara, kişilere karşı beklentini ne kadar yüksek tutarsan, o kadar üzülürsün. Kardeşin ve annensen beklentin olmasın bence. Gelirse gelir, gelmezse de artık başka bir şekilde görüşürsünüz ama sen de ona göre davranırsın.
Bence takılma. Özlediysen bir gün bile olsa, zaman oluşturup görüşürsünüz.

Ama neden senin evinde eşi olmadan kalmıyor ki? sizinle yaşadığı bir problem mi oldu daha önce?

Bizimde maaşlar yarın yatacak
Eşimin belki 29unda yatar
Ödeme kalemlerimiz şöyle
1700 kurban
1000 kartlar
100 fatura lar
500 mobilya
400 bakıcı....
Elimizde kalan 0 bu ay....
Kenarda 200 tlm var onun 90ini sütyen için ayırdım
100 tl si de acil durum taksi parası Vs vs.
Harçlık falan nasıl yaparız bilmiyorum olmadı dolar bozdururm napalım
Hep derim ya sağlık olsun, gerisi hallolur.
Aslında mobilya yı 250 mi ödesek
Bilemedim.

250 ödediğinizde sorun olmayacaksa, 250 ödeyin. Bayram öncesi lazım olur belki.
Bereket ve bolluk versin Allah paralarımıza :)

Canım yerleriniz önceden ayrıldı merak etme :) her daim başımızın üstünde :KK66:

Canım fazla takılma. Takıldıkça daha fazla görürsün çünkü. Olabilir, geçmişte yaşanmışlıklar var. Bilinçaltı da şuan dışa vuruyor.

sıkıntı yapma geçer :)

Hayırlı olsun güle güle kullan, ayakkabın da çok zevkli bir tercih olmuş :KK66:

Canım hayatta bazı şeylere, olaylara, kişilere karşı beklentini ne kadar yüksek tutarsan, o kadar üzülürsün. Kardeşin ve annensen beklentin olmasın bence. Gelirse gelir, gelmezse de artık başka bir şekilde görüşürsünüz ama sen de ona göre davranırsın.
Bence takılma. Özlediysen bir gün bile olsa, zaman oluşturup görüşürsünüz.

Ama neden senin evinde eşi olmadan kalmıyor ki? sizinle yaşadığı bir problem mi oldu daha önce?

250 ödediğinizde sorun olmayacaksa, 250 ödeyin. Bayram öncesi lazım olur belki.
Bereket ve bolluk versin Allah paralarımıza :)
Çok teşekkürler canım. Beğenmene sevindim.

3 3gunlukdunya
Canım babaanne ve dede ile görüşmesini normal şartlar altında engelleyemezsin maalesef. Eğer zarar verecek birşeyler yaparlarsa, o Zaman tedbir kararı çıkarılır.

Babayla da hakimin belirlediği tarih ve zamanlar dışında, sen fazlasına izin vermediğin müddetçe görüşemezler.

Bende elecda ile aynı fikirdeyim. Huzursuz bir ortamda anne-baba ile birlikte olacağına, huzurlu bir anneyle büyüsün daha iyi.

Benim annem ve babam ayrı. Ve kardeşim daha aylıktı, bende 8-9 yaşlarındaydım. Annem bana, babanla boşanıyoruz dediğinde ki sevincimi anlatamam. Düşünebiliyor musun?

Biz annemle hep şükrederiz ayrıldık diye. Beraber olduklarını düşünmek bile istemiyorum.

Tabi ki buna sen karar verirsin. Ama sorunlar çok büyük değil ve çözülebilir şeylerse, boşanmak çok da doğru gelmiyor bana. Hakkınızdan hayırlısı olsun. Çocuk olunca işler epey değişiyor.

biz doktordan geldikkkkk mininminnacık bir kese görüp geldim :)

Çok tatlı yaa :) çok sevindim :)

Ultrason görüntülerinin fotoğrafını çekerek sakla canım. Bir süre sonra görüntüler siliniyor haberin olsun :KK66:)

Bir de ben oğluma hatıra defteri yaptım :) hamilelikte, ilk öğrendiğim günden, doğuma kadar yazdım. Bir de ölürsem diye veda sayfası yapmıştım.

Büyüdüğünde mezuniyet veya evlilik vs önemli bir günde Hediye edeceğim ona :) içinde ultrason resimleri, raporlar falan da var.

Fikir olur belki diye söyledim. Sen de geliştirip doğaçlayıp, hatıra bir şeyler yapabilirsin :)

X