Altın biriktirmeye başlıyoruzz

saol canım, sen de inşallah uygular ve istediğin kiloyu verirsin..ben de ilaçlardan şiştim ama hareketsiz bir yaşantım var ve de yemek yemeği de seviyorum maalesef...bakalım, ne zaman gelecek hırs..yoksa 2 ayda gidiyor kilolar, önceden yaptım biliyorum..sadece hareket ve biraz kontrollü beslenme...

Bende yemek yemeyi çok seviyorum maalesef. Ama artık dikkatli davranıyorum porsiyonlarımı azalttım. Gerçi ben tabak dolusu yemek yiyemiyorum düzensiz saatlerde yediğimden dolayı böyle oldum. :KK54:

Günaydın kızlar hepinize...
Hepinizi okuyorum ama yazamıyorum sabahları bu hafta..
Bende çok özlüyorum @Diyet Canavari Canımmsın bebeğimm bende aynen senin gibi doyuma ulaştım ekstra olarak değişik yerler görüp seyehat etmek iyi geliyor artık.
Alışveriş beni artık hiç ama hiç mutlu etmiyor ama ben böyle çok memnunum...
durkan durkan cım merak ediyorduk seni de ohh değişiklik iyi gelmiştir..
sinirliportakal sinirliportakal canım çeyreğin hayırlı olsun ne güzel gelsin altınlar.. Bugün altın günü senin cnm o zaman...
buzmavileylak buzmavileylak test yaptin mı merak ediyorum cnm hadi hayırlı olsun

Günaydın kızlar hepinize...
Hepinizi okuyorum ama yazamıyorum sabahları bu hafta..
Bende çok özlüyorum @Diyet Canavari Canımmsın bebeğimm bende aynen senin gibi doyuma ulaştım ekstra olarak değişik yerler görüp seyehat etmek iyi geliyor artık.
Alışveriş beni artık hiç ama hiç mutlu etmiyor ama ben böyle çok memnunum...
durkan durkan cım merak ediyorduk seni de ohh değişiklik iyi gelmiştir..
sinirliportakal sinirliportakal canım çeyreğin hayırlı olsun ne güzel gelsin altınlar.. Bugün altın günü senin cnm o zaman...
buzmavileylak buzmavileylak test yaptin mı merak ediyorum cnm hadi hayırlı olsun
Allah mı söyletti tatlım :)) jelibon alcak bugün altını inşallah :KK66: ben bu ay alamıyorum :hasta:

Son düzenleme:
Oo çok güzel haber canım bu :)) kolay gelsin çeyreğin şimdiden hayırlı olsun :KK66:

Sizin oralarda nem çok nem :KK70: amin canım bereketli bir gün olsun inşallah :KK66:
Evet tatlım doğal sauna :)

Günaydın güzel bayanlar :KK54:
Hayırlı huzurlu günlerimiz olsun inşallah.
ayiciklijelibom ayiciklijelibom çeyreğin şimdiden hayırlı olsun . Bizim için fiyatını da yazar mısın gelince .
Günaydın, hepimiz için hergün huzur dolu olsun :)

Selam bayanlar nasılsınız
Biz cuma günü ani bir kararla ailemin yanına yaylaya gittik biraz önce geldik, yol parası dışında harcamamız olmadı.
Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz, inşallah herkes iyidir, herşey yolunda gidiyor dur.

Kaç gündür yoktun ablacım. Demek gezmelerdeymişsin :)

Harcama olmaması da harika :) başlasın tekrar birikimler :)

Günaydın kızlar
Dün doktora gittim. Bugün ve yarın yine kontrollerim var. Eee tabi bunlarda hep para demek. Harcanan paranın haddi hududu yok bu sıralar bende:KK43:

Hal böyle oluncada kumbarayada 100 TL attım. En azından kenara bir şey attım derim içim rahat eder.

Bugün bir arkadaşım bize gelecekte buluşup mantı yapacaktık. Sanırım o işde yattı. Çünkü hic konusmadik

Canım en azından 100 lira atmışsın kumbarana. Doktor işlerin hallolduktan sonra daha da artar. Sen iyi ol yeter ki :KK66:

Arkadaşını arayıp sorsana gelecek misin diye? Ona göre plan yaparsın sende

Günaydın canlar :KK54: nasılsınız bakalım keyifler yerinde herkes iyi mi :KK52:ben çok yogunum bu hafta ay sonuna kadar hatta böyle gider arada okumaya çalışiyorum yazdiklarınızı sohbetiniz bol olsun hepinize bol bereketli huzurlu mutlu keyifli bir gün diliyorum :KK68:

@kulkedisi30 hem sana hemde yavruna çok geçmiş olsun canım insallah kolaylıkla atlarir ameliyatı çocuklar hızlı iyileşir zaten sen gönlünü ferah tut güzel haberlerini bekliyoruz :KK52:@durkan ablam hoşgeldin sefalar getirdin bu sıcaklarda iyi gelmiştir yayla havası hemde gayet ekonomik geçmiş değişiklik oluştur size Hoppa ayiciklijelibom ayiciklijelibom hayırlı olsun canım çeyreklerın biriksin büyusün bi sürü tam altın olsun :KK28:

Her ayın son 15 günü seni az göreceğiz demek ki :S

Kolay gelsin arkadaşım. İşlerin su gibi akıp bitip gitsin :)

Selamlar,
Yavaştan kış hazırlıklarına başlayacağım. Önümüzdeki hafta yapılacaklar şu şekilde:

- Dolmalık yeşil biber, kırmızı biber ve taze fasulye kurutulacak
- Buzluğa taze fasulye ve taze barbunya atılacak
- Menemen harcı yapılacak
- Köz biber ve köz patlıcan atılacak.

Kış sebzelerini ailecek seviyoruz. Ama sürekli lahana, pırasa bir süre sonra bayıyor beni. O yüzden bu hazırlıklar arada değişiklik yapmak için iyi oluyor.

Bu arada, son birkaç aydır çok dikkatsiz besleniyordum ve tartıda gördüğüm rakamdan sonra, beslenme düzenimde köklü bir değişiklik yapmaya karar verdim. Bundan sonra öğle yemeği yemeyeceğim. İşyerinde çıkan tüm çorbalar kremalı ve ağır. Beni fazlasıyla şişiriyor. Daha önceden de uyguladığım ancak devam ettiremediğim düzene geri dönüyorum. Pazartesiden bu yana şöyle bir rutin oluşturdum kendime:
08:00 Karatay Kahvaltısı
16:30 1 avuç badem
17:00-17:30 Yürüyüş
17:30 Akşam Yemeği + 1 kase yoğurt + Salata

Kahvaltıyı hakkıyla yaparsam 16:30'a kadar hiç acıkmıyorum. 2 öğün benim gibi bütün gününü bilgisayar başında geçiren biri için gayet yeterli. Zaten abur cubur tüketmiyorum ve şeker alımım son derece sınırlı. Benim kilo almama sebep olan şeyler evden kahvaltısız çıkınca yediğim poğaça, öğle yemeğinde makarna, su böreği vs.
Hamur işi sevdiğim için nefsimi köreltmek adına pazar günleri kahvaltısına arada tava böreği ekleyeceğim. Hedef kilom yok, bedenim ideal kilosunu kendi bulacaktır diye tahmin ediyorum. Amacım bundan sonra elimden geldiğinde sağlıklı beslenebilmek. Umarım başarabilirim.

Merhaba
Eki Görüntüle 2034588 Kızlar
Bir şey danışcam
Ben kasım ayında aylık 150 lira, haziran ayında da ekstra 200 liralık bes e başladım. Yani şu anda 350 liralık bes im var.
Şimdi benim anaparam hangisi oluyor?
Bir de anaparamı alıp bilezik yapıp kasaya koyasım var. Ne dersiniz?

IMG_7265.jpg

Merhaba
Eki Görüntüle 2034588 Kızlar
Bir şey danışcam
Ben kasım ayında aylık 150 lira, haziran ayında da ekstra 200 liralık bes e başladım. Yani şu anda 350 liralık bes im var.
Şimdi benim anaparam hangisi oluyor?
Bir de anaparamı alıp bilezik yapıp kasaya koyasım var. Ne dersiniz?
Hoşgeldin elenaferrante elenaferrante ben bese pek sıcak bakmıyorum uzağım ama bana bize çok da faydalı birşey olmadığını düşünüyorum.
Altın alıp kasaya koymayı tercih ederdim.

X