Altın biriktirmeye başlıyoruzz

aaa neden iptal ettiler?? tühh, üzücü olmuş...o kadar al-sat-yap ..neyse siz yersiniz..
buzluğa kalkar canım ya, sonuçta domates ve biberi de kaldırıyoruz buzluğa, bir şey olmaz sanırım
aslında onlar size gelmek istiyoruz demişlerdi ama gün belirlememiştik. bugün arayıp çağırdım, müsait değillermiş. haftaya alırım artık.
aynen canım biz yeriz. böreği de yapayım dediğin gibi bişolmaz heralde.

hayırlısı, bir şey olmaz tatlım at buzluğa gitsin bu arada böreğin tarifini isterim domatesli soğanlı nasıl bi börek ki o?

hayırlısı, bir şey olmaz tatlım at buzluğa gitsin bu arada böreğin tarifini isterim domatesli soğanlı nasıl bi börek ki o?
yufkayla ya öyle elzem bişey değil:) içini gözleme gibi yapacam: lor peyniri, yeşil soğan ve domates. sararken de yufkaya su ve yağ karışımı sürüyorsun, üstüne de yum. sarısı, fırına veriyorum. çok lezzetli oluyor.

aa süpermiş, ellerine sağlık canım, bilseydim ben de böyle yapardım, bi dahakine deneyeyim ,çok saol canım

Bende saçı kılı dökülür
Terli ekleri ile heryeri eller vs vs takıntısı var biraz
Bu gibi şeylerden evimde çok kişiyi ağırlamak bile istemiyorum
Mesela herkesle sarmaş dolaş olmam olamıyorum
Birinden kötü koku gelicek diye ödüm kopuyor
Her gördüğü bebeği çocuğu şap şup öpmeler filan o kişileri hiç anlamıyorum her iki taraf ın sağlığı içinde
Hastahanelere gittiğimde sanki heryerim mikrop olmuş gibi geliyor
Bide herkesin pişirdiği şeyi yiyemiyorum

ben de çok vıcık vıcık sarılıp öpüşmeleri sevmem, koku hassasiyeti benim de yüksektir bebekleri asla öpmem öpülmesini de istemem..hastaneler mikrop yuvası her türlü hastalık olabilir dikkat ederim ama yemek çok sıkıntı değil, zaten kaç derecenin üzerinde kaynıyor pişmesi için, mikrop kalmaz onda , ye gitsin

Ahh o koku hassasiyeti 150 kişilik biryerde çalışınca gerçek ten zor.
Hele sigara içip yanımıza gelmiyorlar mı
Çok zorlanıyorum.
Hijyen önemli
çok önemli hele ki sigara içenlerin gerçekten çok dikkat etmesi gerekiyor, 20 yıldır sigara içerim bir kez bile sigara kokuyorsun diyen olmadı, eşim yıllar önce bıraktı, hep sorarım koku varsa söyle diye, bir kere bile söylemedi..hele diş doktorum var çok hassas sigara konusunda, geçen sene 2 ay boyunca her gün gittim en son bittiğinde sigara içtiğimi duyunca şok olmuştu, nasıl olur 2 ay boyunca asla hissetmedim demişti..sigara içince extra extra özen gerekiyor gerçekten...

Kızım uyurken kitap okuyayım dedim sayfa sesine uyanmaya başladı ben de bıraktım başında oturdum sadece.şimdi de kızıma birşeyler yediriyorum birazdan yapabilirsem yemek yaparım akşama sonra kızımla duşa girer parka gideriz zaten akşam olur bir tatil gününü yedik bile
elecda kızım büyüsün ben de biraz nefes almak istiyorum benim yerime de dinlen kitap oku

Selam kızlar
Maaşı aldım bugün.
Gün parasını da aldım..
Çocukluklarım birikimlerini de aldım yanıma.

Ağustos hedefim olan 1 atayı alacağım kısmetse.
Gün parası ile 2 ata alacağım.
Çocuklarımın paralarını da üstüne tamamlayıp 1 tane daha alacağım.
Bu ay bereketli geldiniz bana..
Toplamda4 ata olacak
Kuyumcu ile pazarlık yapabilir miyim acaba kaçtan alacağım??

Slm kızlar nasılsınız
Baya yazılmış yine okuyamadım
Misafirler geldi dün
Bugun de denize geldik
Bende biraz keyfini çıkarıyorum açıkcası denizin
Herkese güzel haftasonları
iyi eğlenceler dilerim canımm

:) kıyamam sana, gelecek o günler de elbet..

oooohhh maşallah kaptanıma, bereketli olsun inşallah, süppersinnnn

Şimdi çıktım kuyumcudan 970 ata dedi.
Toplam 3800 üm var verirseniz 4 tane alacağım dedim.
Olmaz dedi.
Peki o zaman iyi günler dedim çıktımy.
Başka kuyumcuya gidiyorum.
bir kaç yere dene bence de canım, nakit ihtiyacı olan ikram yapacaktır bir miktar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…