Altın biriktirmeye başlıyoruzz

eweet yeniyim ama altin birikmez bizim sadece bakiniyom :)

eweet yeniyim ama altin birikmez bizim sadece bakiniyom :)
Öyle düsünmeyin nolur biz her ay bişeyler almaya çalısıyoruz ama sizinki 1 ayda olmaz 2 ayda alırsınız yeterki niyetlenin birikmeye başladıkça göreceksiniz daha çok heveslenirsiniz kumbarayla başlayabolirsiniz mesela hem çocuklar ve eşinizde gördükce size illaki bi yerde eşlik etmeye başlıycaklardır bende yaklaşik son 1 senedir biseyler biriktirmeye başladım yaklaşık 9 yıllık memurum şimdiki aklım olsaydı daha önceden 3-5 elime ne gecerse atardım inanın o şekulde bereketleniyo evimiz kazancımız inşallah sizinde gönlünüze göre olur

amiiiiiiiiiiin bu duaya cok ihtiyacim vardi bizim nasil istir anlamiyom azcik fazla harcasak hemen gelfek ay kndini belli ediyir o para skntiya giriyiz tabi birclarimiz da var ondan da olabili :)

amiiiiiiiiiiin bu duaya cok ihtiyacim vardi bizim nasil istir anlamiyom azcik fazla harcasak hemen gelfek ay kndini belli ediyir o para skntiya giriyiz tabi birclarimiz da var ondan da olabili :)
Amin canım amin inşallah borçlarınızıda hayırlısıyla en kısa öder ve feraha çıkarsınız kolay değil ev kredisi ödemek

Amin canım amin inşallah borçlarınızıda hayırlısıyla en kısa öder ve feraha çıkarsınız kolay değil ev kredisi ödemek
keske ew kredisi olsun tabu da kayitli bize ait bi evimiz olmis olurdu bizim ivir zivir borcu . is icun makina torna dondurucu ewe boya lazim laminat lazim .. bide giyum kusam alsak napcaz acaba

Merhaba canlar...
Sabah bir günaydın dedim gittim maşallah ne kaynatmışsınız
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz..
O kate yokmu o kate aklımızı başımızdan aldı
buzmavileylak Haydi bakalım hayırlısı olsun cnm
nora2010 çocuk için çok üzüldüm inşallah kötü bişey yoktur

Bugün de benim çocuklarım gelecek benim iş çıkışı evde olurlar
Ama yarın tekrar dönecekler..
Çok özledim...

hayırlı olsun canım aldıkların bereketli olsun devamı gelsin inşallah:)

hayırlı olsun canım aldıkların bereketli olsun devamı gelsin inşallah:)

Amin canım sağol hepimizin bol bol sarı sarı altınları olsun inşallah

Canım okumuştum ama msj larda çoktu bende yoğundum arada atlamışım kusura bakma seninle aynı fikirdeyim canım ben hem klasik alyanslarıda beğeniyorum sende öyleymişsin hemde ekonomiktir klasik alyanslar hemde çok uzun süre dayanır taşı düştü derdi olmaz çizilme derdi olmaz ihtiyaç duyduğunda parlatırsınız muhtemelen sizin yüzüğunüz karşılar ama karşılamazasa da uzerine biraz ekler yenilemiş olursunuz daha kullanışlı olan klasiklerle ben düsüncene katıliyorum canım eşin ne diyor peki tatlım

hoşbuldum canım iyiyim şükür

BENDE KATILCAM BU AY BAŞLIYCAM :)

bence mantıklı
bende değiştirdim doğumdan sonra olmadı yüzüklerim.
çok beğeniyorum o sade yüzükleri onlar 22 ayar oluyor hem
istemiştim ama 900lü bir rakam çıkınca vazcaydım
bizim şimdiki alyanslar da 22 ayar. ya denk gelecek yada az bi miktar üzerine koyacaz sanırım. ama pazarlık yapacağım kesin. alayım yani dimi güzel onlar. sağol canım

Misssss, bol bereketli olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…