Alt komşu şikayet edilebilir mi ?

Evet oğlum şükür hep erken uyumuştur, hatta 19.30 da uyuyordu geçen yıl.Herkes oturur vaziyette zaten aşırı tahammülsüzluk ve taciz yaptıkları neyazikki

Konuşun bence. Olmaz ki böyle. Çocuk bu biblo değil ki. Kendileri hiç çocuk büyütmemiş mi ev temizlemiyorlar mı? Ben bazen akşam 6-7 gibi süpürge çalıştırmak zorunda kalabiliyorum, üst katımdakiler top oynuyor, kadın ceviz kırıyor tepemde, idare ediyoruz birbirimizi. Apartman hayatı böyle kusura bakmasınlar. Ev sahipleriyle de görüşün. Çok rahatsızlarsa kendileri çıksın, gittikleri yerde sizi mumla aramayacakları ne malum.

Hiiiiiiççç umursamayın , onlar vurdukça alttan , siz yukarıda ip atlayın . Dinsizin hakkından imansız gelir derler . Onlar yaşlıysa siz de çocuklusunuz . Rahatsız olan gider deyin .

Yanlış anlamayın ama siz saf misiniz yahu?? Neden bunlar için evladınızin oyuncağını kaldırıp diken üstünde yürüyorsunuz. Valla hiç umrumda olmaz onlar vurdukça ben de onlara vururum . Ne evladımı gererim ne kendimi . Kapıya gelirlerse de hadi dava edin deyin geçin sanki onla ugrasacaklar hadi diyelim uğraştılar avukat vb parayı hep dava açan verir kendileri bilir bir halt elde edemezler dava ile bile . Bakın keyfinize yahu indirin çocuğun oyuncaklarını. Şunu unutmayın alttan aldıkça sifon sesine vurur hale gelirler asla taviz vermeyin

Bir sopada siz alın karşılıklı serenat yapın. Ahh ahh ben olsam onu taşındırırdım ordan. Ben ilk yurtdışına gittiğimde evim bir evi altlı üstlü bölmüşlerdi öyleydi. Çocuk yok bile yok gülüyorum tak tak . Yürüyorum tak tak kıbrıslı bir kadındı alt katımdaki. Karşılaştık çemkirdim ,inadıma tak tak devam etti bende sen görürsün dedim. Giydim Louboutinleri hiç çıkartmadım tuvalet bile onlarla gittim ayaklarım paralandı ama işe yaradı kaçtı gitti

Şimdi bir mektup yazdım kapılarına yapıştıracagim,insan olanın anlayacağı şeyler yazdim

Hiç ciddiye almayın bence. Şikayet ederlerse, gelenlere durumu anlatırsınız. Onun haricinde o vurma sesini hiç umursamayın. Canınızı bile sıkmasın. Yine sapıttı komşular deyin. Onların saçmalığı sonuçta. Çocuğa oyuncaklarını geri verin. TV ye mahkum kalmasın anlayışsız insanlar yüzünden.

evde bisiklet sürülmüyor, koltuklardan yere zıplanmıyorsa, bir süpürge sesi, oynama sesi olacak şeyler tabi ki. Çok şikayetçilerse, kendileri gibi emekli bir çiftin altına taşınsınlar. Çocuklu bir evin, onların evinin sessizliğinde olması beklenemez.

Oğlum zıplamak nedir hiç bilmez,bisiklet sürse top oynasa hak veririm ama hiçbiri değilken zoruma gidiyor kendimizi koltuğa mi bağlayacağız anlamadim ki

Şimdi bir mektup yazdım kapılarına yapıştıracagim,insan olanın anlayacağı şeyler yazdim
Hemen yırtıp atın o kağıdı lütfen böyle yaparak kendinizi Mahsun duruma sokuyorsunuz siz de yırtık olun emin olun ota ona buna vuran insanlar guzellikle laftan anlamazlar insanlıktan da anlamazlar sizin bu halinizi görüp zayıf tarafınızı anlar daha da yaparlar zayıf durmayın onlar vurdukça siz de vurun lütfen yapıştırmaya kalkmayın o notu . Karşıdaki kişiler halden anlar tipler değil ki ne diye kendinizi bu duruma sokuyorsunuz yahu sallamayın bu kadar çok takıyorsunuz sanirim çıkarın çocuğun oyuncaklarını bakın keyfinize amaaaan

Savciliga ancak şikayet edebilirsiniz,supurge de mi acmayacakmissiniz ,abartmislar

Bugün bir haber okudum. Birisi 2 aylık bebegim bugün 4 aşı oldu,huysuz olabilir bugün şimdiden özür dileriz diye çiçekle notlar bırakmış komşularının kapısına. Başka bir komşusu da hediye alıp üzerine not yazıp bırakmış. Ki birbirlerini tanımıyorlar. Oule yakın komşu sanmayın. Dedim böyle naif ve güzel komşuyla karşılaştırsin Allah herkesi. Millet olarak iyice sataşacak yer arar olduk .

Ay ne gerek var hiç muhattap olmaya değmez.
Yapıştırmıstim geri çıkarttım.Haklisiniz gerek yok bundan da anlamayacaklari gibi ev içinde alay bile edebilirler bu türler

Aminnnnn çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…